Harmonia Ślubna

Magdalena Turlejska

Harmonia Ślubna

(3)
Pokaż telefon

Jestem opiekunem Waszego stylowego ślubu i wesela. Każdy detal może mieć znaczenie. Zaopiekuję się procesem organizacji ceremonii i przyjęcia, nie ujmując przy tym stylu i estetyki. We współpracy z Wami cenię sobie relację partnerską, dlatego tak bardzo zależy mi na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Harmonia Ślubna to spełnienie moich marzeń o harmonijnym połączeniu żmudnych działań organizacyjnych z feerią kreatywnej twórczości.

Nie zamykam się na żadne możliwości, ani wyzwania. Wręcz przeciwnie!

Tutaj nie ma miejsca na monotonię, tutaj nie znajduję sposobności by się nudzić. Zawsze dzieje się coś, co skłania do działania albo chociaż refleksji. Zawsze dzieje się coś, co ma bezpośredni związek ze wspaniałymi marzeniami. Za tą sprawczość również uwielbiam swoją pracę! Mogę w bezpośredni sposób wpływać na Wasz uśmiech i błogi spokój. Mogę przykładać rękę do namacalnej realizacji nawet tych najbardziej nieśmiałych wizji. Z ogromną przyjemnością.

Zawsze.

200 zł - 9000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

2000 zł - 9000 zł

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela to najbardziej rozszerzona usługa Harmonii Ślubu. Tutaj zdejmuję z Waszych barków organizację tego dnia od A do Z, w sposób skrojony na miarę Waszych marzeń, możliwości i budżetu. Marzenia lubią się zmieniać, z możliwościami możemy całkiem nieźle sobie radzić – pozostawiając przy tym niewzruszony niczym budżet.

Co wchodzi w skład kompleksowej organizacji ślubu i wesela?

Wizja. Tworzę obraz uroczystości, który Was satysfakcjonuje.
Miejsce. Szukam lokalizacji idealnej do wkomponowania stworzonej wizji.
Podwykonawcy. Tworzę zespół sprawdzonych profesjonalistów.
Nadzór nad kolejnymi etapami przygotowań. Koordynuję działania podwykonawców w toku ich pracy.
Opieka nad przebiegiem całej uroczystości.

Oczywiście to absolutny skrót niezwykle szerokiego zakresu działań. Każdy z tych punktów zawiera w sobie dziesiątki godzin pracy, począwszy od dokładnej selekcji, przechodząc płynnie do negocjacji warunków umów, rozrysowania planu dekoracji czy stworzenia scenariusza dnia ślubu, który stanowi najważniejszą podstawę współpracy ze wszystkimi partnerami w dniu ceremonii.

Częściowa organizacja ślubu i wesela to okrojona usługa. Okrojona na tyle, na ile sobie życzycie. Mogę przejąć organizację dnia ślubu i wesela na każdym etapie. Mogę pomóc jednorazowo, w konkretnym pojedynczym działaniu. Zajmuję się m.in. doborem usługodawców pod wymogi Pary Młodej, znalezieniem odpowiedniego miejsca ceremonii lub przyjęcia, stworzeniem wizji dekoracji i doborem specjalistów, którzy zajmą się oprawą florystyczną w kulminacyjnym momencie.

Podejmę się organizacji dnia ślubu i wesela w dowolnym dla Was momencie. Niezależnie od etapu, do którego doprowadziliście ją samodzielnie.W Ofercie Harmonii Ślubnej znajduje się również koordynacja dnia ślubu, czyli absolutnie zachwycający finał procesu organizacji ślubu i wesela. Otaczam czujną opieką kulisy powstawania Waszych najpiękniejszych wspomnień. Troszczę się o dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Do ostatniej chwili, dopóki moja obecność jest potrzebna.

Jestem obok – jednak niezauważalna. Wyprzedzam niedociągnięcia. Zawsze wychodzę problemom naprzeciw na tyle sprawnie, żeby nie zdążyły się rozgościć. Zerkam na zegarek i odhaczam kolejne punkty harmonogramu. Moim zadaniem jest dbałość o to, żeby nasz wspólny plan – nie miał absolutnie żadnych odstępstw od scenariusza.

Koordynacja dnia ślubu to opieka nad Wami. Nad przebiegiem ceremonii i przyjęcia. Nad Waszymi bliskimi. Nad usługodawcami, którzy z nami współpracują. Nad wszystkim. Nawet nad tym, co nie przyszłoby Wam do głowy.

Wybór stylizacji ślubnej

200 zł - 1000 zł

Podejmę się doboru stylizacji ślubnej zarówno Panny Młodej jak i Pana Młodego. Wspólnie wybierzemy się do najlepszych salonów mody damskiej i męskiej, zapoznam Was ze stylowym savoir vivre i uczynię, że będziecie czuć się ubrani, a nie przebrani.

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

ND

Natalia D

Z całego serca polecam Harmonia Ślubna!❤️ Magda to bardzo zorganizowana kreatywna i kontaktowa osoba, która z pewnością pomoże każdej parze w stawieniu czoła przedślubnym wyzwaniom. Może polecić sprawdzonych i konkurencyjnych cenowo kontrahentów, dzięki czemu zaoszczędzicie dużo czasu na wyszukiwaniu wymarzonej dekoratorki, zespołu czy fotografa i będziecie bardziej cieszyć się Waszym Dniem 🥰.

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

LK

Lukasz K

Magda, to ciepła i - co bardzo ważne w tym zawodzie - bardzo zorganizowana osoba! Ma świetne wyczucie nowych trendów! Z łatwością przychodzą jej kontakty z ludźmi! Z pewnością to gwarancja harmonii i szyku podczas organizacji ślubu i wesela :)

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JW

Joanna W

Magdę mogą opisać w 3 słowach: przemiła, zorganizowana i opanowana - to wszystko przekłada się na pełen profesjonalizm i fantastyczną współpracę. Mam nadzieję, że nie raz przyjdzie nam jeszcze razem tworzyć piękne uroczystości i projekty :)

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Służę Waszemu spokojowi. Standardowe wesele niesie za sobą konieczność reakcji na konkretne sytuacje. Wyobraź sobie tylko: znienacka przybiega kelnerka, informując że tort będzie o czterdzieści minut później niż zakładano. Wkrada się niepokój: ale jak to, coś nie idzie zgodnie z planem?! A teraz wyobraźcie sobie, że ta sama kelnerka – przychodzi z tą samą informacją do konsultanta ślubnego. Konsultant informuje kapelę i fotografa, set muzyczny jest nieco przedłużony albo przerwy są inaczej zaplanowane. Tort wjeżdża pół godziny później (udało się ugrać dziesięć minut przewagi!) a Wy...? Nawet nie zauważyliście tego poślizgu. Nie byliście świadomi, świetnie się bawiąc i zupełnie nie zdając sobie sprawy, że za kulisami nastąpiła jakaś mała zmiana. Konsultant ślubny nie dość że nie przeszkadza - to jeszcze jest obecny wszędzie tam, gdzie sytuacja tego wymaga. Reaguje jeszcze zanim zdążycie dostrzec problemową sytuację. W większości przypadków informacja o takiej sytuacji – dociera do Was już po weselu. Wtedy emocje są zupełnie zbędne. W końcu pożar został ugaszony w zalążku, bez świadków i bez ofiar. Po to właśnie jest konsultant ślubny.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Mam wykształcenie ekonomiczne i karierę w świecie finansów. Być może (choć raczej na pewno) stąd to zamiłowanie do cyfr wszelakich. Po długoletniej działalności finansowej, swoje kroki postanowiłam skierować właśnie w stronę roli wedding plannera. Skąd ta zmiana? Z miłości do piękna przede wszystkim. Piękna na najwyższym poziomie. Z uwielbienia dla niebanalnych detali. Z czułości zamkniętej w wychwytywaniu tego, co nieoczywiste.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, w zależności od tego, czego ode mnie oczekujecie i czego potrzebujecie. Spotykamy się, rozmawiamy, co jest całkowicie niezobowiązujące. Mogę się zająć nawet najdrobniejszą rzeczą, jeśli tylko sprawi to, że będziecie tego dnia spokojniejsi :)

Jaki jest Twój styl?

Styl ślubu i wesela ustalacie Wy, ja nic Wam nie narzucam. Na wieść o zatrudnieniu konsultanta ślubnego, Młoda Para często słyszy od bliskich, że taka osoba z pewnością będzie tylko przeszkadzać, wprowadzać zbędny zamęt i narzucać własną wizję. To zdecydowanie mit. Jeśli nie wiecie co Wam się podoba - możemy wypracować go wspólnie. Gdy wiecie jaki styl Wam się marzy: glamour, retro czy rustykalnym, jestem w stanie zapewnić Wam takich podwykonawców, którzy spełnią Wasze marzenia o ślubie idealnym. Pozostaję obiektywna i doradzam w sposób profesjonalny, korzystając przede wszystkim z szerokiej wiedzy i doświadczenia.

Kontakt

Harmonia Ślubna

facebook website