• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners
Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Radom
Zobacz profil
REVO
REVO Warszawa
Zobacz profil
Justyna Grzymała Weddings & Events
Justyna Grzymała Weddings & Events Warszawa
(4)
Zobacz profil
The Wedding Bells
The Wedding Bells Warszawa
(6)
Zobacz profil
ISA Dream Wedding

Patrycja Węglarz

ISA Dream Wedding

Matejki 8, Szczecin

ISA Dream Wedding to miejsce, w którym spełniają się marzenia przyszłych Par Młodych. Agencja ślubna zajmuje się kompleksową organizacją wesel, ale również prowadzi konsultacje pomagające przyszłym małżonkom samodzielnie zorganizować ich najważniejszy dzień w życiu. Działamy z ogromną pasją i zaangażowaniem poświęcając Klientom maksimum uwagi. Nasz dopracowany sposób obsługi know-how sprawia, że każdy nasz Klient jest traktowany indywidualnie. Będziemy Waszymi przewodnikami, z którymi mogą się Państwo kontaktować na każdym etapie przygotowań do ślubu. ISA pracuje z profesjonalnymi i sprawdzonymi podwykonawcami, a jej siedziba znajduje się w Pałacyku przy ul. Matejki 8 w centrum Szczecina.

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

Kompleksowa organizacja wesela

Wybór stylizacji ślubnej

Dobór fryzury i makijażu

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię szczery uśmiech zadowolonych Par Młodych ze zorganizowanego przez nas ślubu. To, że możemy im pomóc i uczulić przed wieloma popełnianymi przez Pary Młode błędami.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Nasza przygoda z branżą ślubną zaczęła się od organizacji samych przyjęć weselnych. Zajmowałyśmy się tym od 2008 roku. Aktualnie zajmujemy się kompleksową organizacją wesel od A do Z. Jeżeli Państwo młodzi potrzebują tylko drobnych porad również służymy pomocą.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Naszym ulubionym momentem jest składanie przysięgi przez Parę Młodą. Nie ma chyba bardziej wzruszającej chwili. Niezapomnianym momentem jest widok szczerze wzruszonych rodziców Państwa Młodych. Pierwszy taniec to także chwila, gdy myślimy, że to właśnie to chcemy robić w życiu, organizować śluby i wesela.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Pary zgłaszają się do nas w różnym przedziale czasowym, od 1,5 roku do kilku miesięcy przed ślubem.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

1. KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA Pakiet ten skierowany jest do Par, które jeszcze nie zaczęły organizować swojego ślubu i wesela, bądź są na początkowym etapie organizacji i chcą skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego. 2. CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA Pakiet ten dedykowany jest do Par, które poczyniły już pewne kroki w organizacji swojego ślubu i wesela oraz zorganizowały sobie samodzielnie poszczególne elementy, lecz teraz potrzebują naszej pomocy i chciałyby abyśmy zorganizowali wszystkie pozostałe brakujące zagadnienia lub tylko kilka wybranych elementów. 3. MINI ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA Z KOORDYNACJĄ Pakiet ten przygotowaliśmy dla tych Par, które zorganizowały sobie samodzielnie niemalże wszystkie elementy swojego wesela. Od nas jedynie oczekują pomocy i porady w kilku wybranych obszarach lub oczekują pomocy konsultanta ślubnego w kwestii stylizacji całości ich ślubu i wesela. 4. KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA WRAZ Z USŁUGĄ „EXCLUSIVE ISA DREAM WEDDING” I KOORDYNACJĄ Pakiet ten został stworzony dla Par najbardziej wymagających, które chciałyby skorzystać z pełnej obsługi konsultanta ślubnego wraz z koordynacją dnia ślubu i wesela oraz usługami „Exclusive ISA DreamWedding” 5. KONSULTACJE ŚLUBNE Jest to dwugodzinne spotkanie, na którym omawiane są z Parą Młodą ważne kwestie związane z organizacją ślubu i wesela. Oferta ta skierowana jest do osób, które mają dużo czasu wolnego na samodzielną organizację tej ważnej uroczystości. 6. ORGANIZACJA ŚLUBÓW W TOSKANII Marzysz o ślubie w pięknej i słonecznej Toskanii? Jeżeli tak, to właśnie jest oferta dla Ciebie. Po naszej stronie spoczywa odpowiedzialność za skompletowanie wymaganej dokumentacji i zalegalizowanie ślubu. Przejmujemy na siebie wszelkie korespondencje i kontakty z włoskimi urzędami. 7. WYNAJEM SAMOCHODÓW DO ŚLUBU W swojej ofercie posiadamy również możliwość wynajmu dwóch pojazdów: Mercedes-Benz Cabrio Klasa E i Jaguar XJ-L. Samochody te są nadzwyczaj prestiżowe, eleganckie a przede wszystkim unikatowe na ten wyjątkowy dzień. Przestronne i eleganckie wnętrza zapewnią Państwu wygodę w tym szczególnym dniu. 8. ORGANIZACJA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH W DOMU/OGRODZIE KLIENTA Chcesz przyjąć gości w swoim domu/ogrodzie i podać im doskonałe potrawy z odpowiednio dobranym winem - jesteśmy do Twojej dyspozycji, o wszystko zadbamy - zakupy, przygotowanie i podanie do stołu ! Usługi cateringowe imprez domowych, imienin, urodzin, chrzcin, komunii i innych imprez okolicznościowych- kuchnia międzynarodowa, polska, fushion, ekologiczna, menu degustacyjne

Jaki jest Twój styl?

Nasz styl to glamour, elegancja i szyk. To w nim czujemy się najlepiej. Glamour pełne jest czaru, uroku i ponadczasowej elegancji. Aranżacja wnętrza w stylu glamour zdominowana jest przez kryształy, srebro, szkło. Czy może być coś piękniejszego?

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Każdy z naszych klientów pragnie ślubu jak z bajki. Pary Młode są niepewne jak mają zorganizować tak duże wydarzenie, nie można im się dziwić skoro organizują ślub prawdopodobnie pierwszy raz w życiu. Po to też jest konsultant ślubny, który pomoże, doradzi i będzie wspierał na każdym etapie przygotowań.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest to, że jesteśmy w stanie przygotować wszystko co wymarzy sobie Para Młoda. Bez wyjątku!

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Powinny nas wybrać, ponieważ posiadamy bazę sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców, a wesele przez nas przygotowane będzie ich najpiękniejszym dniem w życiu. To my ustrzeżemy ich od drobnych i niekorzystnych dla nich zapisków w umowach. Dzięki nam zaoszczędzą swój cenny czas mogąc poświęcić się sobie.

Wolne terminy

Kontakt

ISA Dream Wedding

Matejki 8 71-615 Szczecin

455 km od Warszawy

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Wedding Ninja
Wedding Ninja Warszawa
(2)
Zobacz profil
Izabela Możejko Wedding & Events
Izabela Możejko Wedding & Events Międzyrzecz
(5)
Zobacz profil
Ella Wedding Planner Białystok
Zobacz profil
Agnieszka Stępniak- Konsultantka ślubna Toruń
Zobacz profil