Blanco Wedding
Blanco Wedding Łódź
Zobacz profil
Langner Weddings
Langner Weddings Warszawa
Zobacz profil
Maja Zajączkowska Wedding Planner
Maja Zajączkowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
Mon Amour  Wedding Planner
Mon Amour Wedding Planner Warszawa
(14)
Zobacz profil
Go!events Wedding&More

Małgorzata Konopka

Go!events Wedding&More

(10)

O nas

Trafiłaś na mój profil, więc na pewno potrzebujesz pomocy w organizacji najpiękniejszego dnia w swoim życiu, prawda? Mam na imię Małgosia i bardzo chętnie Ci w tym pomogę.

Zwracam się głównie do Was dziewczyny, narzeczone i przyszłe żony bo to Was od najmłodszych lat, bardziej pochłania rozmyślanie o idealnym ślubie. Natomiast będzie mi bardzo miło, kiedy na spotkaniu poznam Waszą drugą połówką. W niektórych kwestiach męskie oko jest nie do zastąpienia.

Do każdej Pary podchodzę indywidualnie, każda jest dla mnie wyjątkowa!

Co mogę Ci zaproponować?
Pełną organizację dnia ślubu i wesela oraz koordynację wraz ze scenariuszem tego szczególnego dnia.
Organizację najważniejszych elementów z organizacji dnia ślubu i wesela.
Wybór poszczególnych elementów z organizacji dnia ślubu i wesela, oferta "szyta na miarę".

Pracuję na terenie całej Polski. Wesela w plenerze, w stodole czy w dworku nie mają przede mną tajemnic.

PRZEDZIAŁ CENOWY

200 zł - 13999 zł

Oferta - Go!events Wedding&More

Kompleksowa organizacja wesela

W tym pakiecie znajdziesz ponad 20 punktów z organizacji, które w pełni przekazujesz w moje ręce. Wybieram najlepszych podwykonawców i najpiękniejsze miejsce na ślub, do tego kontakt masz tylko ze mną, Twoja skrzynka nie pęka w szwach od miliona maili i niezałatwionych jeszcze spraw. Kontrola i pilnowanie terminów to moja działka.
Na weselu jestem obecna do 1 w nocy. Koordynuję, rozwiązuję bieżące problemy i odpowiadam na pojawiające się pytania. Uspokajam emocje rodziców, doglądam pracy obsługi, pilnuję rozplanowanych godzin w scenariuszu.

Dobór fryzury i makijażu

Kompleksowa organizacja ślubu

Wybór stylizacji ślubnej

Opinie - Go!events Wedding&More

5

10 opinii

Dodaj opinię

MO

Maja O

Dziękujemy za idealne przygotowania, wsparcie w tych najtrudniejszych chwilach, pełen profesjonalizm negocjacji, szczególnie z tymi trudnymi podwykonawcami, realizacje od najmniejszego szczegółu i doprowadzenie najpiękniejszego ślubu do końca! 🤩 Polecamy współpracę z Gosią w 100%! ❤️

3 lata temu

Źródło: Facebook

PO

Piotr O

Mówisz ślub, myślisz stres, spotkania, zmarnowany czas na szukanie odpowiednich podwykonawców, umawianie się z nimi i negocjacje. Dzięki Gosi, to wszystko nie było naszym zmartwieniem, a jak wiemy jest to jeden z najbardziej stresujących i najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Nastaje dzień ślub, budzisz się i o nic się nie martwisz, bo masz Gosię u boku, która w każdej nieoczekiwanej sytuacji jest przy Tobie i sprawę po prostu załatwia. Jak organizować taki imprezy to tylko z Goevents GORĄCO POLECAM :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

MS

Michał S

Troska i dbałość o szczegóły, pełen profesjonalizm, doskonale wyczucie smaku i kreatywność na najwyższym poziomie. Życzę każdemu współpracy z takimi ludźmi bo nikt o was nie zadba tak jak robi to Goevents! 🤩

4 lata temu

Źródło: Facebook

PW

Paulina W

Szczerze polecam współpracę z Gosią! Gosia pomogła mi przy weselu. Mieszkam za granicą i potrzebowałam na miejscu kogoś, kto mógłby się zająć kontaktem z podwykonawcami oraz służyłby fachową pomocą i bardzo dobrze trafiłam! Gosia miała niełatwe zadanie, ponieważ kontakt z managerką sali był trudny, mimo to wszystko o co prosiłam i sobie wymarzyłam, udało się Gosi zrealizować. Gosia to przede wszystkim przesympatyczna osoba, bardzo profesjonalna i widać, że lubi to co robi. Poleciła nam świetnego DJ-a oraz zorganizowała występ saksofonistki, która okazała się hitem oraz podtrzymywała mnie na duchu kiedy dopadał mnie przedślubny stres :) Dzięki Gosi mogłam się spokojnie wyszykować w dniu ślubu i spędzić czas z moimi druhnami, a Gosia miała wszystko pod kontrolą, koordynowała podwykonawców i pomogła w przygotowaniu sali, wszystko wyszło super! Gosiu, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

MO

Marta O

Gorąco polecam! Może się wydawać, że Gosia zajmuje się tylko organizacją/koordynacją wesel i ślubów, nic bardziej mylnego! Jestem Jej wdzięczna za perfekcyjną pomoc przy organizacji pierwszych urodzin mojego synka. Dekoracje, tort i przede wszystkim znalezione przez Gosię fantastyczne miejsce były rewelacyjne. Polecam każdemu tak profesjonalną współpracę!

4 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Milena K

Polecam, polecam, polecam! ? w czerwcu organizowałam wieczór panieński, który dzięki pomocy Gosi był idealny ????? zawsze myślałam, że organizacja takiej imprezy to błachostka. kilka balonów, tort i po sprawie. jak się okazuje jest po drodze kilka małych "ale" z których nie zdawałam sobie sprawy. Gosia sprawiła, że ten wieczór był perfekcyjny pod każdym względem. kwiaty, balony, każdy drobiazg miał szczególne znaczenie.

4 lata temu

Źródło: Facebook

OC

Olga C

Polecam Gosię w 100%! Lepiej nie mogłam trafić! Jest ostoją spokoju i umie wyjść z każdej sytuacji! Gdyby jej zabrakło na naszym weselu można powiedzieć, że wesele byłoby zamiast najpiękniejszym dniem w moim życiu to największa katastrofa! Poradzila sobie najlepiej jak mogła, nie zamienilabym jej na nikogo innego! Na pewno nasza współpraca się nie kończy!❤❤❤

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od wielu lat pomagałam organizować śluby i wesela przyjaciół i rodziny, tak oficjalnie i we własnej firmie działam w tej branży już ponad 2 lata.

Kontakt - Go!events Wedding&More

Go!events Wedding&More

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

05-800 Warszawa

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Agencja Ślubna One&Only Luxury Wedding Agency
Agencja Ślubna One&Only Luxury Wedding Agency Warszawa
Zobacz profil
Ślub na talerzu dekoracje&konsultacje ślubne
Ślub na talerzu dekoracje&konsultacje ślubne Warszawa
Zobacz profil
Excellent Wedding
Excellent Wedding Warszawa
Zobacz profil
DASH LUXURY s.c.
DASH LUXURY s.c. Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: