Angelika • Organizacja i Koordynacja ślubów i wesel
Angelika • Organizacja i Koordynacja ślubów i wesel Szczecin
(3)
Zobacz profil
Biały Inżynier - Wedding Planner
Biały Inżynier - Wedding Planner Szczecin
(5)
Zobacz profil
Butterfly Wedding / Wedding Planner
Butterfly Wedding / Wedding Planner Szczecin
(12)
Zobacz profil
BIG LOVE WEDDING Agencja Ślubna
BIG LOVE WEDDING Agencja Ślubna Szczecin
Zobacz profil
Lily - Wedding Planner

Joanna Kopij

Lily - Wedding Planner

Szczecin

(21)

O nas

Lily można opisać wieloma cechami. Są skrupulatne, rewelacyjnie zorganizowane, opanowane i konkretne. Jednak to czym naprawdę się charakteryzują to obłędny czar, który roztaczają wokół każdego zlecenia. To właśnie sprawia, że każdy z klientów, czuje się tak wyjątkowy i wyróżniony. Jest się do reszty przekonanym, że ślub, który właśnie organizują jest tym jedynym, najważniejszym, niezapomnianym.

Nic innego się nie liczy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

400 zł - 8500 zł

Oferta - Lily - Wedding Planner

Kompleksowa organizacja ślubu

6500 zł - 8500 zł

Kompleksowa organizacja wesela

6500 zł - 8500 zł

Opinie - Lily - Wedding Planner

4.89

21 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

WI

Wojtek I

Gdyby nie dziewczyny z Lily to nie wiem jakby się to skończyło;) pełen profesjonalizm, zaangażowanie i zorientowanie na nasze problemy. Ich doświadczenie widać na każdym kroku. Od spotkań z sala weselna, zespołem, dekoratorka po kontakt z firmą która autobusem ogarnęła nam gości. Dzięki Wam mogliśmy spędzić ten dzien bez nerwów czy wszystko gotowe. Dziękujemy i polecamy:)

1 rok temu

R

Radosław

Pełen Profesjonalizm, Ogromne zaangażowanie i wiedza. Wsparcie podczas tego wyjątkowego dnia , a także poprzedzający okres przygotowań był dla nas bardzo ważny- dzięki dziewczynom z Lily Wedding Planner wszystko się udało Polecam

1 rok temu

EK

Ewa K

Pełen profesjonalizm i ogromna kreatywność. Dziewczyny miały rozwiązanie na każdy problem który pojawił się po drodze

1 rok temu

MN

Mia N

Dziewczyny są niezastąpione! Z całego serca polecam! Przez cały czas przygotowań służyły pomocną radą, odbierały telefonu, odpisywały na maile - kontakt z nimi był fenomenalny. W dniu ślubu wprowadziły dużo spokoju i uśmiechu, który tak bardzo był mi potrzebny ;)

1 rok temu

AK

Anna K

Jestem matką panny młodej. Chciałam wyrazić opinię , nie tylko moją ale również części gości. Nie skorzystałabym ponownie z usług obu pań. Nie chcę nikogo urazić, tylko i wyłącznie obiektywnie wypowiedzieć się na temat zakresu zobowiązań, które według nas, nie były zrealizowane, zgodnie z obietnicami. Zaczynając od ubioru pań, który pozostawiał wiele do życzenia. Nikt nie wymagał eleganckich sukni balowych, ale odrobina estetyki i elegancji, dostosowanej do danej sytuacji, byłaby wręcz wskazana. Nie tak wyobrażaliśmy sobie współpracę, panował chaos, goście nie bardzo wiedzieli, do których stołów mają usiąść, brakowało opieki i koordynacji personelu. Młodzi małżonkowie zaufali profesjonalizmowi organizatorek, ale niestety, przy sytuacjach awaryjnych, takich, jak aura pogodowa, nie były przygotowane, chociażby na to, że padał deszcz, a para młoda nie miała parasolek. W ofercie zapewniły o tzw. szczegółowym harmonogramie dla podwykonawców(fotograf, kamerzysta, DJ), których same poleciły. Fotograf nie wykonał żadnego zdjęcia pamiątkowego grupowego, pary młodej z rodzicami, rodziną, gośćmi. Czy takich fachowców powinny polecać profesjonalistki? Rada dla potencjalnych klientów to zająć się samemu ślubem, zaoszczędzić pieniądze, które można przeznaczyć na podróż poślubną i samemu wszystkiego dokładnie przypilnować.

4 lata temu

J

Justka

Wsparcie Lily - Wedding Planner było nieocenione. I to zarówno na etapie przygotowań jak i w dniu samej uroczystości. Nasi Goście świetnie się bawili i byli pod ogromnym wrażeniem organizacji imprezy.

5 lat temu

E

Ewa

Dwie wspaniałe profesjonalistki w każdym calu. Wszystko na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.

6 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Jest to już nasz 3 sezon ślubny!

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Przede wszystkim jest to organizacja i koordynacja dnia ślubu i wesela, ale też organizacja ślubu w plenerze, wesela w namiocie, ślubu humanistycznego czy konsultacji ślubnych.

Kontakt - Lily - Wedding Planner

Lily - Wedding Planner

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -15:00

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez facebookowy messenger! Chętnie i szybko odpowiadamy na Państwa pytania dotyczące współpracy. Do usłyszenia! :)

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Marcelina Sobolewska
Marcelina Sobolewska Szczecin
Zobacz profil
Fancy Weddings - Kamila Góra
Fancy Weddings - Kamila Góra Szczecin
Zobacz profil
Marta_Ważna_Wedding_Planner
Marta_Ważna_Wedding_Planner Szczecin
Zobacz profil
Love_weddingplanner
Love_weddingplanner Szczecin
Zobacz profil