• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Love Actually

Kinga Skalska

Love Actually

Warszawa

(2)
Pokaż telefon

Agencja Ślubna Love Actually powstała z miłości do piękna i ludzi oraz pasji tworzenia cudownych, niezapomnianych chwil. Jeśli marzycie aby Wasz ślub był perfekcyjny, ja Wam w tym pomogę. Zajmę się organizacją tego najważniejszego wydarzenia i zadbam o najmniejsze detale. Zniweluję stres związany z planowaniem i organizacją do minimum. To jest Wasz dzień. Liczą się Wasze marzenia i oczekiwania, a ja dopilnuję aby spełniły się w 100%.

Koncentruję się wokół marzeń Pary Młodej. Słucham ich pomysłów i preferencji. A najnowsze trendy dopasowuję do ich potrzeb, by mogli doświadczyć jedynych w swoim rodzaju, najpiękniejszych chwil podczas swojego wesela.

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

Pakiet idealny dla par, które pragną, aby ten dzień był perfekcyjnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, ale brakuje im czasu, pomysłu lub doświadczenia. Dzięki Love Actually – Agencja Ślubna poczujecie się otoczeni profesjonalną opieką a ja zminimalizuję stres towarzyszący organizacji wesela. W skład usługi wchodzą:

– wybór miejsca na przyjęcie weselne
– opracowanie motywu przewodniego wesela
– przygotowanie scenariusza i jego koordynacja
– przygotowanie harmonogramu oraz szacunkowego budżetu
– współpraca z podwykonawcami w imieniu Pary Młodej na podstawie pełnomocnictwa
– pomoc w wyborze strojów ślubnych dla Pary Młodej, świadków, rodziców
– pomoc w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do zawarcia małżeństwa
– organizacja atrakcji weselnych oraz upominków dla gości i rodziców Pary Młodej
– organizacja animacji dla dzieci
– dobór menu, alkoholu, tortu weselnego, candy baru itd…
– przygotowanie i wysyłka papeterii ślubnej
– organizacja transportu i noclegów dla gości
– przygotowanie dekoracji
– organizacja makijażu, fryzury ślubnej
– organizacja oprawy muzycznej podczas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego
– organizacja fotografa
– i wszystko to, w czym będziecie potrzebować mojej pomocy.

Kompleksowa organizacja wesela

Koordynacja wesela wg ustalonego scenariusza.

Wybór stylizacji ślubnej

- pomoc w wyborze strojów ślubnych dla Pary Młodej, świadków, rodziców
– organizacja makijażu, fryzury ślubnej

Dobór fryzury i makijażu

– organizacja makijażu, fryzury ślubnej

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

EK

Emilia K

Bardzo polecam współpracę z Agencją Ślubną Love Actually. Ślub i wesele zaczęliśmy planować na początku 2020 roku, gdy jeszcze było całkiem normalnie. Kinga doradziła nam przy wyborze sali i podwykonawców, podpowiedziała na co zwracać uwagę i jakie pytania zadać przed podpisaniem umowy. W ciągu całego roku na spokojnie planowałyśmy sobie wszystkie punkty. Niestety mieliśmy "szczęście" brać ślub w czasie pandemii, gdzie rząd odwołał nam wesele kilka dni przed planowaną uroczystością. I tutaj nie wiem jak poradziłabym sobie bez wsparcia Kingi. Sytuacja zmieniała się z dnia na dzień, do końca nie wiedzieliśmy jak będzie to wyglądać. Na szczęście Kinga była na bieżąco ze wszystkimi rządowymi komunikatami, dzięki czemu mogłyśmy szybko reagować na wszelkie zmiany. Mogłam spokojnie skupić się na kwestiach, które musiałam zrobić osobiście, bo wiedziałam, że z resztą Kinga doskonale poradzi sobie sama. To osoba, która ogarnie wszystko i dogada się z każdym podwykonawcą. Przy takim stresie i dynamicznej sytuacji to naprawdę ogromne odciążenie móc współpracować z kimś do kogo kompetencji ma się tak duże zaufanie. Polecam, nawet takim Zosiom-samosiom jak ja 🙂

2 miesiące temu

AO

Anna O

Z całego serca polecamy z mężem Agencję Ślubną Love Actually Kingi Skalskiej. ? Na początku wydawało nam się, że sami sobie ze wszystkim poradzimy. Rzeczywistość, życie w biegu i nieubłaganie lecący czas, bardzo szybko zweryfikowało nasze podejście. Bez profesjonalnej pomocy nasze przyjęcie weselne wyglądałoby, jak "u cioci na imieninach". Dzięki Kindze, było to prawdziwe Wesele, z dopracowanymi na ostatni guzik szczegółami. Bez uproszczeń, bez tandety, za to profesjonalnie, cierpliwie ?, z pomysłem. Kinga w przygotowania włożyła ogrom pracy, dopingowała nas do działania, przypominała, poganiała ?. Dzięki temu na kilka dni przed, byliśmy już spokojni, że wszystko załatwione, kupione, wypożyczone, zmontowane, zarezerwowane,... Dzięki temu mogliśmy skupić się na sobie, na gościach, bo Kinga czuwała nad całością. Dlatego jeszcze raz, szczerze polecamy Love Actually - nie będziecie zawiedzeni ??

7 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Zwykło się mówić, że ślub i wesele to najpiękniejszy dzień w życiu. Pełen emocji, od łez wzruszenia po łzy szczęścia. Ten nastrój udziela się wszystkim, świadkom, rodzicom, przyjaciołom. W tym dniu dzieje się magia. Magia, którą chcielibyście zapamiętać na całe życie. Nie pozwólcie, aby stres towarzyszący przygotowaniom przyćmił to, co piękne.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

OFERTA: * Pełen Pakiet Ślubny: Zaplanowanie, organizacja, oraz koordynacja Ślubu i Wesela Pakiet idealny dla par, które pragną, aby ten dzień był perfekcyjnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, ale brakuje im czasu, pomysłu lub doświadczenia. Dzięki Love Actually – Agencja Ślubna poczujecie się otoczeni profesjonalną opieką a ja zminimalizuję stres towarzyszący organizacji wesela. * 50 na 50: Pomoc w organizacji wybranych elementów Ślubu i Wesela Opcja dla par, które mają ogólny pomysł na swoje wesele lub wybrały już datę i miejsce przyjęcia ale potrzebują pomocy w organizacji wybranych elementów ślubu i wesela lub dopięciu szczegółów na ostatni guzik. Po spotkaniu i omówieniu potrzeb Młodej Pary uszyjemy wspólnie ofertę, która spełni ich oczekiwania i pozwoli spać spokojnie do samego dnia ślubu. * Poradnik: Konsultacje ślubne Pary, które same planują zorganizować wesele ale nie wiedzą od czego zacząć, chciałyby poznać najnowsze trendy i wesprzeć się profesjonalną poradą powinny zainteresować się tą ofertą. Po spotkaniu i poznaniu potrzeb Pary Młodej przygotuję przewodnik jak sprawnie przejść przez oragnizację wesela. Podpowiem na co zwrócić uwagę podczas wyboru podwykonawców, jak zaplanować budżet, ułożyć scenariusz przyjęcia weselnego itd… * Wyjątkowe wydarzenia: Organizacja imprez okolicznościowych Rocznica ślubu Baby shower Chrzciny Inne

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

W tym dniu dzieje się magia. Magia, którą chcielibyście zapamiętać na całe życie. Nie pozwólcie, aby stres towarzyszący przygotowaniom przyćmił to, co piękne. Zatrudnienie Wedding Plannera pozwoli Wam cieszyć się każdą chwilą w dniu ślubu i podczas przygotowań. Powinna to być osoba, która budzi Wasze zaufanie. Osoba, która szanuje Wasze zdanie, słucha tego co mówicie, w końcu Wedding Planner realizuje Waszą wizję tego pięknego dnia.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Kreatywność bez granic To zdanie przyświeca każdej realizacji, bez względu na to czy mówimy o przyjęciu weselnym, rocznicu ślubu czy kamerlanym baby shower. Najważniejsze jest połączenie oczekiwań klientów z doświadczeniem Wedding Plannera. Poznając gust i osobowość klientów jesteśmy w stanie wspólnie wyczarować niezapomniane wydarzenie. Bo nie ma jednej formuły na idealne przyjęcie. Ten unikalny wzór dopiero powstanie i nigdy nie zostanie powtórzony. Będzie jak odcisk palca, jedyny w swoim rodzaju. Zwykło się mówić, że ślub i wesele to najpiękniejszy dzień w życiu. Pełen emocji, od łez wzruszenia po łzy szczęścia. Ten nastrój udziela się wszystkim, świadkom, rodzicom, przyjaciołom. W tym dniu dzieje się magia. Magia, którą chcielibyście zapamiętać na całe życie. Nie pozwólcie, aby stres towarzyszący przygotowaniom przyćmił to, co piękne. Zatrudnienie Wedding Plannera pozwoli Wam cieszyć się każdą chwilą w dniu ślubu i podczas przygotowań.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Koncentruję się wokół marzeń Pary Młodej. Słucham ich pomysłów i preferencji. A najnowsze trendy dopasowuję do ich potrzeb, by mogli doświadczyć jedynych w swoim rodzaju, najpiękniejszych chwil podczas swojego wesela. Zapraszam na spotkanie, podczas którego poznamy siebie nawzajem, ja poznam Wasze potrzeby. A co najważniejsze przekonacie się, jak bardzo kompleksowa jest organizacja wesela, jak wiele szczegółów trzeba wziąć pod uwagę, zaplanować i dopilnować w dniu przyjęcia.

Kontakt

Love Actually

website facebook instagram

Polecani przez tą konsultantkę ślubną