Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners
Mucha Nie Siada Event&Wedding Planners Radom
Zobacz profil
Ślubne Sny Wedding Planner
Ślubne Sny Wedding Planner Opole
Zobacz profil
SayYes Trzy kroki do szczęścia
SayYes Trzy kroki do szczęścia Wrocław
Zobacz profil
Just in Love Weddings
Just in Love Weddings Wrocław
(21)
Zobacz profil
Love Actually

Kinga Skalska

Love Actually

Warszawa

(7)

Agencja Ślubna Love Actually powstała z miłości do piękna i ludzi oraz pasji tworzenia cudownych, niezapomnianych chwil. Jeśli marzycie aby Wasz ślub był perfekcyjny, ja Wam w tym pomogę. Zajmę się organizacją tego najważniejszego wydarzenia i zadbam o najmniejsze detale. Zniweluję stres związany z planowaniem i organizacją do minimum. To jest Wasz dzień. Liczą się Wasze marzenia i oczekiwania, a ja dopilnuję aby spełniły się w 100%.

Koncentruję się wokół marzeń Pary Młodej. Słucham ich pomysłów i preferencji. A najnowsze trendy dopasowuję do ich potrzeb, by mogli doświadczyć jedynych w swoim rodzaju, najpiękniejszych chwil podczas swojego wesela.

Oferta

Kompleksowa organizacja ślubu

Pakiet idealny dla par, które pragną, aby ten dzień był perfekcyjnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, ale brakuje im czasu, pomysłu lub doświadczenia. Dzięki Love Actually – Agencja Ślubna poczujecie się otoczeni profesjonalną opieką a ja zminimalizuję stres towarzyszący organizacji wesela. W skład usługi wchodzą:

– wybór miejsca na przyjęcie weselne
– opracowanie motywu przewodniego wesela
– przygotowanie scenariusza i jego koordynacja
– przygotowanie harmonogramu oraz szacunkowego budżetu
– współpraca z podwykonawcami w imieniu Pary Młodej na podstawie pełnomocnictwa
– pomoc w wyborze strojów ślubnych dla Pary Młodej, świadków, rodziców
– pomoc w kompletowaniu dokumentów potrzebnych do zawarcia małżeństwa
– organizacja atrakcji weselnych oraz upominków dla gości i rodziców Pary Młodej
– organizacja animacji dla dzieci
– dobór menu, alkoholu, tortu weselnego, candy baru itd…
– przygotowanie i wysyłka papeterii ślubnej
– organizacja transportu i noclegów dla gości
– przygotowanie dekoracji
– organizacja makijażu, fryzury ślubnej
– organizacja oprawy muzycznej podczas ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego
– organizacja fotografa
– i wszystko to, w czym będziecie potrzebować mojej pomocy.

Kompleksowa organizacja wesela

Koordynacja wesela wg ustalonego scenariusza.

Wybór stylizacji ślubnej

- pomoc w wyborze strojów ślubnych dla Pary Młodej, świadków, rodziców
– organizacja makijażu, fryzury ślubnej

Dobór fryzury i makijażu

– organizacja makijażu, fryzury ślubnej

Opinie

5

7 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

GN

Grze N

Bardzo polecam współpracę z Agencją Love Actually! Kinga - osoba, na której można zawsze polegać, dbająca o najdrobniejsze szczegóły, pracuje z olbrzymim zaangażowaniem, w sposób, jak gdyby przygotowywała swoją własną imprezę. Poza tym ma magiczną moc ratowania z opresji, a w największym stresie potrafi wyczarować spokój i opanowanie :-) Polecam na każdą imprezę.

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

ŻŁ

Żaneta Ł

Serdecznie polecam współpracę z Love Actually! 😍 Nie tylko pod kątem wesela ale każdej innej innej imprezy okolicznościowej. Kinga Skalska organizowała dla nas już 2x baby shower oraz plenerowe urodziny syna. 🤩 Wyszło przepięknie i z pomysłem! Dekoracje stworzone przez Kingę zachwycały każdego! Wszystko zawsze dopięte na ostatni guzik, dopieszczone w najmniejszym szczególe oraz dopasowane do dysponowanego budżetu. Niebawem szykuje się okrągła rocznica naszego ślubu, z okazji której marzy nam się powtórka z wesela 😃 Już nie mogę się doczekać ponownej współpracy z Love Actually bo to oczywisty i niezawodny wybór! 😍

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

EK

Emilia K

Bardzo polecam współpracę z Agencją Ślubną Love Actually. Ślub i wesele zaczęliśmy planować na początku 2020 roku, gdy jeszcze było całkiem normalnie. Kinga doradziła nam przy wyborze sali i podwykonawców, podpowiedziała na co zwracać uwagę i jakie pytania zadać przed podpisaniem umowy. W ciągu całego roku na spokojnie planowałyśmy sobie wszystkie punkty. Niestety mieliśmy "szczęście" brać ślub w czasie pandemii, gdzie rząd odwołał nam wesele kilka dni przed planowaną uroczystością. I tutaj nie wiem jak poradziłabym sobie bez wsparcia Kingi. Sytuacja zmieniała się z dnia na dzień, do końca nie wiedzieliśmy jak będzie to wyglądać. Na szczęście Kinga była na bieżąco ze wszystkimi rządowymi komunikatami, dzięki czemu mogłyśmy szybko reagować na wszelkie zmiany. Mogłam spokojnie skupić się na kwestiach, które musiałam zrobić osobiście, bo wiedziałam, że z resztą Kinga doskonale poradzi sobie sama. To osoba, która ogarnie wszystko i dogada się z każdym podwykonawcą. Przy takim stresie i dynamicznej sytuacji to naprawdę ogromne odciążenie móc współpracować z kimś do kogo kompetencji ma się tak duże zaufanie. Polecam, nawet takim Zosiom-samosiom jak ja :)

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AO

Ania O

Z całego serca polecamy z mężem Agencję Ślubną Love Actually Kingi Skalskiej. 😍 Na początku wydawało nam się, że sami sobie ze wszystkim poradzimy. Rzeczywistość, życie w biegu i nieubłaganie lecący czas, bardzo szybko zweryfikowało nasze podejście. Bez profesjonalnej pomocy nasze przyjęcie weselne wyglądałoby, jak "u cioci na imieninach". Dzięki Kindze, było to prawdziwe Wesele, z dopracowanymi na ostatni guzik szczegółami. Bez uproszczeń, bez tandety, za to profesjonalnie, cierpliwie 🙃, z pomysłem. Kinga w przygotowania włożyła ogrom pracy, dopingowała nas do działania, przypominała, poganiała 😄. Dzięki temu na kilka dni przed, byliśmy już spokojni, że wszystko załatwione, kupione, wypożyczone, zmontowane, zarezerwowane,... Dzięki temu mogliśmy skupić się na sobie, na gościach, bo Kinga czuwała nad całością. Dlatego jeszcze raz, szczerze polecamy Love Actually - nie będziecie zawiedzeni 🥰😘

1 rok temu

Źródło: Facebook

AN

Anna N

Polecam Love Actually i pracę z Kingą. To najbardziej profesjonalna osoba jaka znam. Możecie na niej polegać całkowicie, zadba o najmniejszy szczegół i sprawi, że każda uroczystość będzie niezapomniana!

7 miesięcy temu

Źródło: Facebook

EK

Emilia K

Bardzo polecam współpracę z Agencją Ślubną Love Actually. Ślub i wesele zaczęliśmy planować na początku 2020 roku, gdy jeszcze było całkiem normalnie. Kinga doradziła nam przy wyborze sali i podwykonawców, podpowiedziała na co zwracać uwagę i jakie pytania zadać przed podpisaniem umowy. W ciągu całego roku na spokojnie planowałyśmy sobie wszystkie punkty. Niestety mieliśmy "szczęście" brać ślub w czasie pandemii, gdzie rząd odwołał nam wesele kilka dni przed planowaną uroczystością. I tutaj nie wiem jak poradziłabym sobie bez wsparcia Kingi. Sytuacja zmieniała się z dnia na dzień, do końca nie wiedzieliśmy jak będzie to wyglądać. Na szczęście Kinga była na bieżąco ze wszystkimi rządowymi komunikatami, dzięki czemu mogłyśmy szybko reagować na wszelkie zmiany. Mogłam spokojnie skupić się na kwestiach, które musiałam zrobić osobiście, bo wiedziałam, że z resztą Kinga doskonale poradzi sobie sama. To osoba, która ogarnie wszystko i dogada się z każdym podwykonawcą. Przy takim stresie i dynamicznej sytuacji to naprawdę ogromne odciążenie móc współpracować z kimś do kogo kompetencji ma się tak duże zaufanie. Polecam, nawet takim Zosiom-samosiom jak ja 🙂

7 miesięcy temu

AO

Anna O

Z całego serca polecamy z mężem Agencję Ślubną Love Actually Kingi Skalskiej. ? Na początku wydawało nam się, że sami sobie ze wszystkim poradzimy. Rzeczywistość, życie w biegu i nieubłaganie lecący czas, bardzo szybko zweryfikowało nasze podejście. Bez profesjonalnej pomocy nasze przyjęcie weselne wyglądałoby, jak "u cioci na imieninach". Dzięki Kindze, było to prawdziwe Wesele, z dopracowanymi na ostatni guzik szczegółami. Bez uproszczeń, bez tandety, za to profesjonalnie, cierpliwie ?, z pomysłem. Kinga w przygotowania włożyła ogrom pracy, dopingowała nas do działania, przypominała, poganiała ?. Dzięki temu na kilka dni przed, byliśmy już spokojni, że wszystko załatwione, kupione, wypożyczone, zmontowane, zarezerwowane,... Dzięki temu mogliśmy skupić się na sobie, na gościach, bo Kinga czuwała nad całością. Dlatego jeszcze raz, szczerze polecamy Love Actually - nie będziecie zawiedzeni ??

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Zwykło się mówić, że ślub i wesele to najpiękniejszy dzień w życiu. Pełen emocji, od łez wzruszenia po łzy szczęścia. Ten nastrój udziela się wszystkim, świadkom, rodzicom, przyjaciołom. W tym dniu dzieje się magia. Magia, którą chcielibyście zapamiętać na całe życie. Nie pozwólcie, aby stres towarzyszący przygotowaniom przyćmił to, co piękne.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

OFERTA: * Pełen Pakiet Ślubny: Zaplanowanie, organizacja, oraz koordynacja Ślubu i Wesela Pakiet idealny dla par, które pragną, aby ten dzień był perfekcyjnie dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, ale brakuje im czasu, pomysłu lub doświadczenia. Dzięki Love Actually – Agencja Ślubna poczujecie się otoczeni profesjonalną opieką a ja zminimalizuję stres towarzyszący organizacji wesela. * 50 na 50: Pomoc w organizacji wybranych elementów Ślubu i Wesela Opcja dla par, które mają ogólny pomysł na swoje wesele lub wybrały już datę i miejsce przyjęcia ale potrzebują pomocy w organizacji wybranych elementów ślubu i wesela lub dopięciu szczegółów na ostatni guzik. Po spotkaniu i omówieniu potrzeb Młodej Pary uszyjemy wspólnie ofertę, która spełni ich oczekiwania i pozwoli spać spokojnie do samego dnia ślubu. * Poradnik: Konsultacje ślubne Pary, które same planują zorganizować wesele ale nie wiedzą od czego zacząć, chciałyby poznać najnowsze trendy i wesprzeć się profesjonalną poradą powinny zainteresować się tą ofertą. Po spotkaniu i poznaniu potrzeb Pary Młodej przygotuję przewodnik jak sprawnie przejść przez oragnizację wesela. Podpowiem na co zwrócić uwagę podczas wyboru podwykonawców, jak zaplanować budżet, ułożyć scenariusz przyjęcia weselnego itd… * Wyjątkowe wydarzenia: Organizacja imprez okolicznościowych Rocznica ślubu Baby shower Chrzciny Inne

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

W tym dniu dzieje się magia. Magia, którą chcielibyście zapamiętać na całe życie. Nie pozwólcie, aby stres towarzyszący przygotowaniom przyćmił to, co piękne. Zatrudnienie Wedding Plannera pozwoli Wam cieszyć się każdą chwilą w dniu ślubu i podczas przygotowań. Powinna to być osoba, która budzi Wasze zaufanie. Osoba, która szanuje Wasze zdanie, słucha tego co mówicie, w końcu Wedding Planner realizuje Waszą wizję tego pięknego dnia.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Kreatywność bez granic To zdanie przyświeca każdej realizacji, bez względu na to czy mówimy o przyjęciu weselnym, rocznicu ślubu czy kamerlanym baby shower. Najważniejsze jest połączenie oczekiwań klientów z doświadczeniem Wedding Plannera. Poznając gust i osobowość klientów jesteśmy w stanie wspólnie wyczarować niezapomniane wydarzenie. Bo nie ma jednej formuły na idealne przyjęcie. Ten unikalny wzór dopiero powstanie i nigdy nie zostanie powtórzony. Będzie jak odcisk palca, jedyny w swoim rodzaju. Zwykło się mówić, że ślub i wesele to najpiękniejszy dzień w życiu. Pełen emocji, od łez wzruszenia po łzy szczęścia. Ten nastrój udziela się wszystkim, świadkom, rodzicom, przyjaciołom. W tym dniu dzieje się magia. Magia, którą chcielibyście zapamiętać na całe życie. Nie pozwólcie, aby stres towarzyszący przygotowaniom przyćmił to, co piękne. Zatrudnienie Wedding Plannera pozwoli Wam cieszyć się każdą chwilą w dniu ślubu i podczas przygotowań.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Koncentruję się wokół marzeń Pary Młodej. Słucham ich pomysłów i preferencji. A najnowsze trendy dopasowuję do ich potrzeb, by mogli doświadczyć jedynych w swoim rodzaju, najpiękniejszych chwil podczas swojego wesela. Zapraszam na spotkanie, podczas którego poznamy siebie nawzajem, ja poznam Wasze potrzeby. A co najważniejsze przekonacie się, jak bardzo kompleksowa jest organizacja wesela, jak wiele szczegółów trzeba wziąć pod uwagę, zaplanować i dopilnować w dniu przyjęcia.

Kontakt

Love Actually

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Wedding Plan
Wedding Plan Białystok
(8)
Zobacz profil
RusticLove
RusticLove Warszawa
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Pani od Ślubów- Justyna Grzeszkiewicz
Pani od Ślubów- Justyna Grzeszkiewicz Poznań
(1)
Zobacz profil