Blanco Wedding
Blanco Wedding Łódź
Zobacz profil
Langner Weddings
Langner Weddings Warszawa
Zobacz profil
Maja Zajączkowska Wedding Planner
Maja Zajączkowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
REVO
REVO Warszawa
Zobacz profil
Together In Love

Julia Stolarczyk

Together In Love

Warszawa 1, Warszawa

O nas

Planowanie ślubu może być prawdziwym wyzwaniem, ale nie martw się!
Nie masz pomysłu na tematykę ślubu? Nie wiesz, jak dobrać kolory, muzykę, dekoracje? Nie martw się! Wspólnie ustalimy plan działania oraz porozmawiamy o doborze najlepszych podwykonawców - od wyboru idealnej lokalizacji, przez selekcje dostawców, aż po małe detale, które zrobią ogromne wrażenie na Twoich gościach. 🫶🏼

Jeśli marzycie o ślubie, który jest wyjątkowy, spersonalizowany i wolny od stresu, to właśnie dla Was tutaj jestem!

Zapraszam do kontaktu! 🤍
📥 [treść zablokowana]

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 15000 zł

Oferta - Together In Love

Kompleksowa organizacja ślubu

10000 zł - 16000 zł

Opinie - Together In Love

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

W mojej ofercie znajdziecie: 1) Kompleksową organizację ślubu i wesela 2) Częściowa organizacja ślubu i wesela 3) Koordynacja w dniu ślubu i wesela 4) Darmowe konsultacje ślubne 5) Organizacja zaręczyn 6) Organizacja przyjęć okolicznościowych (chrzest, komunia, urodziny, eventy, wieczór panieński/kawalerski, baby shower i inne...)

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem było zorganizowanie w ciągu ostatnich godzin do wesela Dj, który mógłby pojawić się na zastępstwie poprzedniego.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jak wygląda nasza współpraca? - Nasza współpraca zaczyna się od wstępnej konsultacji, podczas której omawiamy Wasze oczekiwania i wizję. Następnie tworzę szczegółowy plan i harmonogram przygotowań. Regularnie spotykamy się i pozostajemy w kontakcie, aby monitorować postępy i omawiać kolejne kroki. Jakie usługi oferuję? - Oferuję kompleksowe usługi planowania ślubu, które obejmują pełne planowanie i koordynację, częściowe planowanie oraz koordynację dnia ślubu. Zajmuję się wyborem dostawców, stylizacją i dekoracją, zarządzaniem budżetem oraz koordynacją logistyki w dniu ślubu. Jak radzisz sobie z niespodziewanymi sytuacjami? - Jestem przygotowany(-a) na różne niespodziewane sytuacje. Mam plan awaryjny na wypadek złej pogody, opóźnień czy innych problemów. Zawsze mam w zanadrzu alternatywne rozwiązania i dbam o to, aby wszystko przebiegło płynnie. Czy możemy zobaczyć przykłady Twojej pracy? - Oczywiście! Chętnie pokażę Wam zdjęcia i relacje z poprzednich ślubów i wesel, które organizowałam. Dzięki temu możecie zobaczyć, jak różnorodne i piękne były te wydarzenia.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

1) Kompleksowa organizację ślubu i wesela 2) Częściowa organizacja ślubu i wesela 3) Koordynacja w dniu ślubu i wesela

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Zazwyczaj pary młode zgłaszają się rok lub dwa lata wcześniej. Natomiast na samą koordynację w dniu ślubu i wesela proponuję zgłaszać się na co najmniej 2-3 miesiące przed weselem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Podczas pierwszego spotkania omawiamy wizję i oczekiwania Pary Młodej. Poznajemy się bliżej, rozmawiamy o stylu, budżecie oraz ogólnych preferencjach dotyczących ślubu i wesela. Przedstawiam swoje usługi, zakres współpracy oraz odpowiadam na wszelkie pytania. Podczas konsultacji ślubnej zapewniam indywidualne podejście do każdej pary. Jeśli czujecie się zagubieni na jakimś etapie planowania Waszego wesela, nie wiecie od czego zacząć lub jak ruszyć dalej, konsultacje ślubne są właśnie dla Was! Opowiem Wam co zrobić aby nie zwariować w trakcie organizacji wesela. Spotkanie odbyć się może przy kawie, na którą Was serdecznie zapraszam lub online na video.

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

Moim celem jest zapewnienie, że organizacja ślubu i wesela przebiega bezproblemowo i zgodnie z wizją Młodej Pary. Przez cały okres przygotowań pozostaję w stałym kontakcie z Parą Młodą, monitorując postępy i dbając o to, aby wszystkie zadania były realizowane zgodnie z harmonogramem. Organizuję próby generalne i koordynuję ostatnie przygotowania przed dniem ślubu. W dniu ślubu i wesela jestem obecna na miejscu, aby koordynować wszystkie działania, rozwiązywać ewentualne problemy i dbać o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Jestem w stałym kontakcie z dostawcami i dbam o komfort Pary Młodej oraz gości. Po ślubie i weselu spotykam się z Parą Młodą, aby podsumować całe wydarzenie, omówić opinie i wrażenia. Pomagam w finalizacji rozliczeń z dostawcami i zamykaniu wszelkich formalności. Moim priorytetem jest stworzenie niezapomnianego dnia, który będzie spełnieniem marzeń Pary Młodej, bez stresu i z pełnym wsparciem na każdym etapie przygotowań.

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

Oszczędność czasu i gwarancja najlepszych usługodawców - Konsultant ślubny przede wszystkim pozwala Wam zaoszczędzić największą wartość w obecnym świecie, czyli czas. Ludzie aktywni zawodowo mają co raz mniej wolnego czasu, a ten, którym dysponują chcą przeznaczyć dla siebie i swoich bliskich. Ślub i wesele wymaga bardzo dużo wkładu pracy. Trudno przeliczyć godziny, które poświęcamy na jedną uroczystość, ale jest to minimum kilkadziesiąt godzin planowania. Ten czas możecie poświęcić na rozwój własnych pasji, dokształcanie się, czy nawet dodatkowe godziny pracy, które pozwolą Wam spełnić marzenia. Każdy ślub to dla mnie niezliczona ilość telefonów, spotkań, maili i ustaleń. To nieustanny kontakt z usługodawcami oraz analiza rozwiązań. Moje pary w tym czasie mogą skupić się swobodnie na innych działaniach. Z odpowiednim konsultantem ślubnym z pewnością nie ponosicie ryzyka nietrafionych wyborów, a co za tym idzie opłakanych w skutkach konsekwencji, którego mogą zaważyć na całej Waszej uroczystości.

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Pary młode wybierają zazwyczaj częściową organizację ślubu i wesela oraz koordynację w dniu ślubu i wesela.

Kontakt - Together In Love

Together In Love

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Warszawa 1 00-001 Warszawa

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

I am for You Wedding Planner
I am for You Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil
Slub  w  Barcelonie
Slub w Barcelonie Warszawa
Zobacz profil
Pomysłowe Pracownia ślubna
Pomysłowe Pracownia ślubna Warszawa
(2)
Zobacz profil
Beata Tyborowska Wedding Planner
Beata Tyborowska Wedding Planner Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w pobliżu: