Maerry me! - Karolina Mękal - Wedding Planner

Karolina Mękal

Maerry me! - Karolina Mękal - Wedding Planner

Poznań

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Mam na imię Karolina i chcę pomóc Wam zorganizować przyjęcie, o jakim marzycie!
Jestem inżynierką logistyki zafascynowaną ludźmi, emocjami i tym, jak piękne tło można dla nich przygotować.

Znaczenie nazwy Mærry me! idealnie oddaje to, co chcę Wam od siebie dać - wesoły ślub (w wolnym tłumaczeniu). Ślub bez stresu, pełen dobrych emocji i wyśmienitych nastrojów. Chcę odciążyć Was ze wszystkich problemów organizacji, pozostawiając Wam to, co przynosi w niej największą frajdę - wybór. To Wy, z moją pomocą, zdecydujecie, jak będzie wyglądał TEN dzień. Wspólnie zrealizujemy przyjęcie Waszych marzeń 🤍

Pomogę Wam również w organizacji wesela międzynarodowego - w moim zespole posługujemy się językiem angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim.

PRZEDZIAŁ CENOWY

300 zł - 14000 zł

Oferta - Maerry me! - Karolina Mękal - Wedding Planner

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela

6000 zł - 9000 zł

Przygotowuję dzień Waszego ślubu od początku do końca.
Przejmuję wszystkie obowiązki i mniej przyjemne aspekty organizacji.
Pomagam w stworzeniu koncepcji, opracowuję budżet, podpowiadam, polecam najlepszych usługodawców.
Towarzyszę Wam podczas wyboru miejsca, sukni, w degustacjach.
Zajmuję się całą logistyką przyjęcia.
Opiekuję się Waszymi gośćmi.
Negocjuję umowy, pośredniczę i rozliczam, a w dniu ślubu koordynuję pracę wszystkich i dbam o to, żeby nikt i nic nie zakłóciło Waszego szczęścia i spokoju.
Wybierając tę opcję, możecie czerpać pełnię radości z przygotowań.

Częściowa organizacja ślubu i wesela

2000 zł - 8000 zł

Pomagam Wam we wszystkim, w czym potrzebujecie mojej pomocy.
Pakiet tworzony jest indywidualnie, w zależności od tego, co jeszcze pozostało do zrobienia.
Stworzymy też wspólnie scenariusz pozostałych przygotowań i dnia ślubu, którego realizacji - jeśli zdecydujecie się i na to - przypilnuję podczas koordynacji.

Koordynacja dnia ślubu

2500 zł - 4500 zł

Jeśli zorganizowaliście Wasz ślub samodzielnie, ale w tym dniu chcecie cieszyć się każdym jego momentem, powierzenie mi koordynacji będzie idealnym rozwiązaniem.
Wspólnie opracujemy scenariusz przebiegu uroczystości i przyjęcia, skontaktuję się z wybranymi przez Was usługodawcami, przekażę im stworzony przez nas plan, a w dniu ślubu przypilnuję, żeby wszystko poszło zgodnie z nim. A jeśli nie pójdzie - żebyście nawet nie zorientowali się, że po drodze wystąpił jakiś problem.
W miejscu ceremonii/przyjęcia jestem obecna już od początku montaży (zdarza się, że rozpoczynają się już parę dni przed ślubem), podczas całego przyjęcia, do późnych godzin nocnych (to kwestia do ustalenia, najczęściej do wydania ostatniego posiłku/ostatniej atrakcji).
Z moją pomocą będziecie mogli czerpać z dnia Waszego ślubu wszystko to co najlepsze!

Konsultacja

300 zł - 300 zł

Jeśli nie macie problemu ze zorganizowaniem ślubu samodzielnie, ale potrzebujecie porady, polecenia usługodawcy, konsultacji umowy, dopięcia paru szczegółów, stworzenia koncepcji dekoracji, harmonogramu przygotowań, scenariusza dnia ślubu czy jakiejkolwiek innej pomocy - jestem do Waszej dyspozycji.

Opinie - Maerry me! - Karolina Mękal - Wedding Planner

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Moja oferta jest dopasowywana do Waszych potrzeb. Wysłuchuję Was, a później wspólnie ustalamy, w czym dokładnie mogę Wam pomóc.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Każdy ślub ma być inny i wyjątkowy, co oznacza wyzwanie. Ale najtrudniejszym zadaniem, z jakim do tej pory się mierzyłam, było zorganizowanie bardzo niestandardowych oświadczyn.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pary Młode najczęściej obawiają się, że pomoc wedding plannera odbierze im możliwość decydowania o tym, jak będzie wyglądał ich własny ślub, a to zupełna nieprawda! Moim zadaniem jest zaproponować im różne rozwiązania, przedstawić najlepszych i najbardziej dopasowanych do nich usługodawców, przypilnować wszystkiego i spiąć ze sobą każdy element. Wybór i podejmowanie ostatecznych decyzji należy zawsze do Pary Młodej.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W mojej ofercie znajdziecie kompleksową i częściową organizację ślubu (kościelnego, cywilnego, symbolicznego, plenerowego, międzynarodowego) i wesela, koordynację dnia ślubu, konsultacje. Poza tym zajmuję się również organizacją wieczorów panieńskich i kawalerskich, pomagam w zaaranżowaniu oświadczyn, organizuję przyjęcia (urodziny, jubileusze, baby shower, itd.) i eventy oraz sesje zdjęciowe (rodzinne, biznesowe, stylizowane).

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna się do Ciebie zgłosić?

Im wcześniej zabierzemy się za organizację Waszego ślubu - tym więcej możliwości wyboru będziemy mieli. Nie jest jednak powiedziane, że nie uda nam się go zorganizować i w miesiąc. Uda się :) Mimo wszystko najlepiej zgłosić się do mnie na 1,5 roku/rok przed planowaną przez Was datą uroczystości.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z Tobą?

Najczęściej przy kawie, nawet jeśli odbędzie się przez Zooma :) Podczas pierwszego spotkania rozmawiamy o tym, jakie są Wasze wyobrażenia i marzenia związane ze ślubem, ustalamy budżet i to, jakie będą moje zadania. Wypytuję Was o wszystkie szczegóły, które pozwolą mi jak najlepiej dopasować ofertę do Waszych oczekiwań.

W jaki sposób przebiega Twoja współpraca z Młodymi Parami w trakcie organizacji ślubu i wesela?

Jeśli zainteresowała Was moja oferta - odezwijcie się! Umówimy się na pierwszą - bezpłatną - konsultację (na żywo, przez telefon, przez internet - najwygodniej dla Was), na której porozmawiamy o tym, w czym dokładnie mogę Wam pomóc. Odpowiem na każde Wasze pytanie i wątpliwości. Na podstawie tej rozmowy przygotuję ofertę, na którą jeśli przystaniecie - rozpoczniemy współpracę. Od tej pory będę do Waszej dyspozycji :) Przygotowania będą szły zgodnie z harmonogramem, który ustalimy w pierwszej kolejności. Przejmę wszystkie obowiązki i mniej przyjemne aspekty organizacji. Pomagam w stworzeniu koncepcji tego dnia i dekoracji, opracowuję budżet, podpowiadam, polecam najlepszych usługodawców. Towarzyszę Wam podczas wyboru miejsca, sukni, w degustacjach. Zajmuję się całą logistyką przyjęcia. Opiekuję się Waszymi gośćmi. Negocjuję umowy, pośredniczę i rozliczam, a w dniu ślubu koordynuję pracę wszystkich i dbam o to, żeby nikt i nic nie zakłóciło Waszego szczęścia i spokoju :)

Jaka jest według Ciebie największa zaleta zatrudnienia wedding plannera?

Czas i spokój! One mają największą wartość. Moja usługa kosztuje, ale dzięki znajomości branży wiem, jakie są ceny rynkowe, za co warto zapłacić więcej, a na czym można spokojnie zaoszczędzić. Pomogę też zrewidować zasadność niektórych atrakcji weselnych, które mocno nadwyrężają budżet, a w rzeczywistości wcale nie są tego warte. Uwierzcie, większość z nich nie jest na weselu wcale potrzebna, wręcz przeciwnie - przeszkadzają Gościom w dobrej zabawie ;)

Który wariant Twojej oferty najchętniej wybierają Młode Pary?

Moje Pary Młode najczęściej decydują się na kompleksową organizację ślubu z koordynacją albo na samą koordynację, żeby w tym dniu móc czerpać z niego pełnię radości. Dla wyjaśnienia: koordynacja rozpoczyna się już na parę tygodni przed weselem. Obejmuje między innymi stworzenie scenariusza dnia ślubu, kontakt z wybranymi przez Was podwykonawcami, nadzór ich prac. W miejscu ceremonii/przyjęcia jestem obecna już od początku montaży (zdarza się, że rozpoczynają się już parę dni przed ślubem), podczas całego przyjęcia, do późnych godzin nocnych (to kwestia do ustalenia, najczęściej do wydania ostatniego posiłku/ostatniej atrakcji). Pilnuję, żeby wszystko poszło zgodnie z planem, a jeśli nie pójdzie - żebyście nawet nie zorientowali się, że po drodze wystąpił jakiś problem.

Kontakt - Maerry me! - Karolina Mękal - Wedding Planner

Maerry me! - Karolina Mękal - Wedding Planner

instagram website vimeo

Poniedziałek

08:00 -21:00

Wtorek

08:00 -21:00

Środa

08:00 -21:00

Czwartek

08:00 -21:00

Piątek

08:00 -21:00

Sobota

10:00 -16:00

Niedziela

10:00 -16:00