Pracownia ARTIS

Alicja

Pracownia ARTIS

(20)
Pokaż telefon

Zajmujemy się kompleksową oraz częściową organizacją wyjątkowych i oryginalnych ceremonii ślubnych oraz przyjęć w całym kraju, a także za granicą. W naszej ofercie znajdują się uroczystości jubileuszowe, przyjęcia rodzinne, baby shower, eventy oraz konferencje.

Pracownia ARTIS zrealizuje Wasza marzenia o perfekcyjnym ślubie i weselu w każdym zakątku naszego kraju i za granicą. Organizujemy romantyczne ceremonie w plenerze, na zamku, czy rezydencji, a także klasyczne przyjęcia weselne w dowolnej lokalizacji - w przepięknych drewnianych kościołach w Bieszczadach, czy też klimatycznym Krakowie.
Doskonała organizacja pracy, gdzie nie ma miejsca na przypadek i wręcz perfekcyjna dbałość o szczegóły, pozwalają na uczynienie tego najważniejszego dnia w życiu wydarzeniem niezapomnianym i pełnym wrażeń. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i bardzo elastyczni. Oferujemy pomoc profesjonalnego wedding plannera w zorganizowaniu całej uroczystości lub zarządzanie samym przyjęciem weselnym.

Dzięki nam ten dzień zapadnie długo nie tylko w Waszej pamięci, ale również przybyłych gości.

Jeżeli chcecie, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu był niezapomniany, oddajcie go w najlepsze ręce, powierzcie jego organizację nam – specjalistom z Pracowni Artis. Zacznijcie planowanie Waszego wyjątkowego wydarzenia już dziś. Rozpocznijcie nową kartę Waszej historii tym pięknym dniem…

www.pracowniaartis.pl

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta

Kompleksowa organizacja wesela

3000 zł - 5000 zł

Zajmujemy się kompleksową, a także częściową organizacją ślubu oraz przyjęć weselnych. W swojej ofercie posiadamy również tylko koordynację samej ceremonii ślubnej, czy też przyjęcia. Cena organizacji wesela dla każdego klienta ustalana jest indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie Pary Młodej, co do ostatecznego scenariusza przyjęcia.

Opinie

4.98

20 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

DZ

Dariusz Z

Jestem niezmiernie wdzięczny pracowni Artis za organizację naszego ślubu, który okazał się wydarzeniem o jakim marzyliśmy. Pięknie dopracowane szczegóły stworzyły wspaniałą całość. DZIĘKUJEMY ZA NIEZWYKŁE WSPOMNIENIA!

2 lata temu

MC

Maryla C

Swoją opinię piszę z perspektywy kilku miesięcy od ślubu .... wczoraj oglądaliśmy nasze zdjęcia i wróciły wspomnienia. Alicja i pracowania ARTIS sprawiła, że nasz ślub, wesele i towarzyszące spotkania rodzinne, gdyż cała impreza trwała 3 dni i 3 noce, były po prostu wspaniałe i magiczne ... miejsce, które poleciła nam Alicja, cała aranżacja imprez, organizacja logistyczna dopracowane w najmniejszym szczególe sprawiły, że my i (informacja potwierdzona:)) wszyscy nasi goście wspominają i zapewne długo będą wspominać nasze bajeczne wesele :) Alu jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy!

2 lata temu

JM

Julia M

Mieliśmy przepiękny ślub, bajeczne wesele i świetnie zorganizowane detale, a wszystko za sprawą rewelacyjnej Pracowni Artis - POLECAMY KAŻDEMU!

2 lata temu

GK

Gosia K

Organizacja wesela i ślubu jaką oferuje Pracownia Artis jest cudowna. Wszystko w najdrobniejszych szczegółach zgadza się idealnie. Polecam za wielkie serce i pełen profesjonalizm.

2 lata temu

KK

Kamila K

Niesamowite wsparcie, pomysły, ciekawe aranżacje, doskonale dopracowane detale. Pracownia Artis to mistrz ceremonii :)

2 lata temu

NN

Natala N

Wspaniała organizacja. Jesteśmy pod wrażeniem dbałości o każdy najdrobniejszy element, całość wyszła genialnie. Dziękujemy

2 lata temu

M

Michał

Przepiękna organizacja i wyjątkowe podejście do potrzeb. Nasz ślub i wesele udały się lepiej niż sobie wymarzyliśmy!

2 lata temu

K

Kamila

Niezwykła organizacja ślubu - wszystko odbyło się w bajecznej scenerii i było dopięte na ostatni guzik. Wesele cudowne - wszyscy bawili się szampańsko do białego rana. Dziękujemy

2 lata temu

SK

Sandra K

Świetna organizacja, każdy detal dopracowany w szczegółach, ideał!

2 lata temu

M

Miki

Narzeczona marzyła o wyjątkowym ślubie, dlatego zdecydowaliśmy się na pomoc profesjonalistów. Pracownia Artis stanęła bez dwóch zdań na wysokości zadania.

2 lata temu

AJ

Alicja J

Nigdy nie spodziewałam się że mój ślub może być jak z bajki, a dziewczyny z Pracowni Artis dokonały rzeczy niemożliwych - POLECAM GORĄCO!!!

2 lata temu

M

Michał

Wedding planner idealny - dziękujemy z małżonką za wspaniałą organizację naszego ślubu i wesela

2 lata temu

A

Ala

Wspaniałe wsparcie i doskonała organizacja, nie mogłam wymarzyć sobie lepszej pomocy podczas organizacji ślubu. Dziękuję

2 lata temu

N

Natalia

Jestem pod wrażeniem z jaką lekkością i zaangażowaniem Pracownia Artis zadbała o nasz Wielkie Dzień. Bardzo dziękujemy za wspaniałe przeżycia, wzruszające efekty końcowe i wspaniałą opiekę nad całą imprezą.

2 lata temu

S

Seba

Ślub w święta to wyjatkowy czas, kiedy mogliśmy zgrodzić całą rodzinę w radosnym świętowaniu naszego Wielkie Dnia, z pracownią Artis wszystko udało się cudownie.

2 lata temu

JK

Julia K

Mój ślub i wesele dzięki Pracowni Artis był niczym wspaniale dyrygowany koncert. Wszyscy czuli magię chwil i wspaniale się bawili, a każdy detal dopięty był na ostatni guzik. Dziękuję i poleca z całego serca.

2 lata temu

E

Ewa

Nasz ślub dzięki wsparciu pracowni Artis był niezwykły i nawet lepszy niż mogliśmy to sobie wymarzyć. Goście do dzisiaj wspominają niebywałe atrakcje i perfekcyjne przygotowanie, a minął już ponad rok! Polecam serdecznie i z przyjemnością skorzystam jeszcze z pomocy konsultantki przy niejednej rodzinnej okazji. Pozdrawiam

2 lata temu

DD

Dorota D

Jestem świeżo upieczoną mężatką i nadal nie mogę się otrząsnąć po weselu. Wyrazy uznania za każdą minutę pracy i wysiłek włożony w organizację mojego ślubu. Nie byłam przekonana do angażowania konsultantki, ale dzisiaj widzę to inaczej. Niby to jest wydatek ale organizacja wszystkiego na własną rękę to tylko pozorna oszczędność. Zarówno obsługa przyjęcia, strona wizualna, jak i kwestie logistyczne na pięć gwiazdek. Życzę dalszych sukcesów!

2 lata temu

AW

Alicja W

O pracy pani Alicji i pracowni Artis mogłabym pisać i pisać. Jestem niezwykle wdzięczna za spełnienie moich marzeń! To chyba pierwsza osoba, która miałaby tyle fantazji, kreatywności, a jednocześnie była taką perfekcjonistką i tak dobrze zorganizowaną. Podczas rozmów i ustaleń miałam wrażenie, że czyta mi w myślach. Inwestycja warta każdej złotówki i bardzo dobry stosunek jakości do ceny za usługę

2 lata temu

MJ

Magdalena J

Zaangażowanie pracowni Artis do zorganizowania naszego ślubu i wesela to była najlepsza decyzja w naszym życiu! No... zaraz po decyzji o małżeństwie ;) Pani Alicja jest bardzo skrupulatna, ma niesamowitą wyobraźnię i miałam wrażenie że czyta mi w myślach, po prostu od razu widać że to jej pasja. Nie spodziewałam się takich efektów! Niby wiedziałam wszystko, ale płakałam jak bóbr, tak pięknie był zaaranżowany kościół. Wszystko zapięte na ostatni guzik, doskonale zsynchronizowane w czasie. Podczas samego wesela i ślubu, cały czas trzymała rękę na pulsie. Można się po prostu skupić na tej najważniejszej przecież w życiu chwili.

2 lata temu

Wolne terminy

Kontakt

Pracownia ARTIS

website facebook instagram

Kraków

71 km od Katowic