Pracownia ARTIS

Alicja

Pracownia ARTIS

(20)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

Zajmujemy się kompleksową oraz częściową organizacją wyjątkowych i oryginalnych ceremonii ślubnych oraz przyjęć w całym kraju, a także za granicą. W naszej ofercie znajdują się uroczystości jubileuszowe, przyjęcia rodzinne, baby shower, eventy oraz konferencje.

Pracownia ARTIS zrealizuje Wasza marzenia o perfekcyjnym ślubie i weselu w każdym zakątku naszego kraju i za granicą. Organizujemy romantyczne ceremonie w plenerze, na zamku, czy rezydencji, a także klasyczne przyjęcia weselne w dowolnej lokalizacji - w przepięknych drewnianych kościołach w Bieszczadach, czy też klimatycznym Krakowie.
Doskonała organizacja pracy, gdzie nie ma miejsca na przypadek i wręcz perfekcyjna dbałość o szczegóły, pozwalają na uczynienie tego najważniejszego dnia w życiu wydarzeniem niezapomnianym i pełnym wrażeń. Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami i podwykonawcami.
Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i bardzo elastyczni. Oferujemy pomoc profesjonalnego wedding plannera w zorganizowaniu całej uroczystości lub zarządzanie samym przyjęciem weselnym.

Dzięki nam ten dzień zapadnie długo nie tylko w Waszej pamięci, ale również przybyłych gości.

Jeżeli chcecie, aby Wasz najważniejszy dzień w życiu był niezapomniany, oddajcie go w najlepsze ręce, powierzcie jego organizację nam – specjalistom z Pracowni Artis. Zacznijcie planowanie Waszego wyjątkowego wydarzenia już dziś. Rozpocznijcie nową kartę Waszej historii tym pięknym dniem…

www.pracowniaartis.pl

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - Pracownia ARTIS

Kompleksowa organizacja wesela

3000 zł - 5000 zł

Zajmujemy się kompleksową, a także częściową organizacją ślubu oraz przyjęć weselnych. W swojej ofercie posiadamy również tylko koordynację samej ceremonii ślubnej, czy też przyjęcia. Cena organizacji wesela dla każdego klienta ustalana jest indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie Pary Młodej, co do ostatecznego scenariusza przyjęcia.

Opinie - Pracownia ARTIS

4.98

20 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość przygotowania

Ceny

Atmosfera

DZ

Dariusz Z

Jestem niezmiernie wdzięczny pracowni Artis za organizację naszego ślubu, który okazał się wydarzeniem o jakim marzyliśmy. Pięknie dopracowane szczegóły stworzyły wspaniałą całość. DZIĘKUJEMY ZA NIEZWYKŁE WSPOMNIENIA!

3 lata temu

MC

Maryla C

Swoją opinię piszę z perspektywy kilku miesięcy od ślubu .... wczoraj oglądaliśmy nasze zdjęcia i wróciły wspomnienia. Alicja i pracowania ARTIS sprawiła, że nasz ślub, wesele i towarzyszące spotkania rodzinne, gdyż cała impreza trwała 3 dni i 3 noce, były po prostu wspaniałe i magiczne ... miejsce, które poleciła nam Alicja, cała aranżacja imprez, organizacja logistyczna dopracowane w najmniejszym szczególe sprawiły, że my i (informacja potwierdzona:)) wszyscy nasi goście wspominają i zapewne długo będą wspominać nasze bajeczne wesele :) Alu jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy!

3 lata temu

JM

Julia M

Mieliśmy przepiękny ślub, bajeczne wesele i świetnie zorganizowane detale, a wszystko za sprawą rewelacyjnej Pracowni Artis - POLECAMY KAŻDEMU!

3 lata temu

GK

Gosia K

Organizacja wesela i ślubu jaką oferuje Pracownia Artis jest cudowna. Wszystko w najdrobniejszych szczegółach zgadza się idealnie. Polecam za wielkie serce i pełen profesjonalizm.

3 lata temu

KK

Kamila K

Niesamowite wsparcie, pomysły, ciekawe aranżacje, doskonale dopracowane detale. Pracownia Artis to mistrz ceremonii :)

3 lata temu

NN

Natala N

Wspaniała organizacja. Jesteśmy pod wrażeniem dbałości o każdy najdrobniejszy element, całość wyszła genialnie. Dziękujemy

3 lata temu

M

Michał

Przepiękna organizacja i wyjątkowe podejście do potrzeb. Nasz ślub i wesele udały się lepiej niż sobie wymarzyliśmy!

3 lata temu

Wolne terminy

Kontakt - Pracownia ARTIS

Pracownia ARTIS

website facebook instagram

Kraków

71 km od Katowic