Cuda Mamy

Wioletta Berdyczko

Cuda Mamy

Jaworowa, 25, Bytom

(16)

O nas

Cuda Mamy to miejsce, gdzie spełniają się marzenia, gdzie dokładam wszelkich starań aby wszystko co sobie wymarzysz zostało zrealizowane. Każdy ślub jest dla mnie tak samo ważny, za każdym razem długo rozmawiam z narzeczonymi aby jak najlepiej zrozumieć ich oczekiwania i później przygotować wyjątkowe aranżacje kwiatowe.
Bukieciarstwem zajmuję się od...dziecka, wychowałam się na obrzeżu Gliwic, wśród łąk, od wiosny do jesieni dom pełen był słoików z kwiatkami. Profesjonalnie zajmuję się florystyką od 10 lat a moją przygodę z florystyką ślubną zaczęła Pani Agnieszka, moja pierwsza Panna Młoda, którą zauroczył mój mały bukiecik polnych kwiatów.

Florystyka ślubna ma jednak szczególne miejsce w moim sercu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

100 zł - 2000 zł

Oferta - Cuda Mamy

Dekoracja auta

100 zł - 300 zł

Dekoracja kościoła

500 zł - 1500 zł

Dekoracja pleneru do sesji

500 zł - 1500 zł

Dekorowanie kościoła

500 zł - 1500 zł

Dekorowanie sali

500 zł - 1500 zł

Dekorowanie samochodu

100 zł - 300 zł

Wiązanka ślubna + Butonierka

100 zł - 200 zł

Zlecenia specjalne

50 zł - 300 zł

Opinie - Cuda Mamy

5

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

avatar

JJ

Polecam Panią Wiolę z czystym sumieniem! Wykonywała dla nas oprawę florystyczną na ślub i wesele i jedyne co mogę powiedzieć to, to że było piękniej niż sobie mogliśmy to wyobrazić! Mimo iż na co dzień nie mieszkamy w Polsce to kontakt z P. Wiolą był bardzo dobry i mogliśmy ustalić wszystko. Istotne tutaj jest również to, że nie znam się na nazwach kwiatów, ale dzięki temu, że Pani Wiola potrafi czytać w myślach to efekt końcowy był idealny!! To były po prostu Cuda :))) Polecam z całego serca!

4 lata temu

BS

Barbara S

Fachowiec najwyższej klasy! Cudne pomysły i otwartość na klienta. Wspaniałe, precyzyjne wykonanie. Wszystko chciałoby się schrupać?

4 lata temu

Źródło: Facebook

EW

Ewa W

Cuda Mamy- prawdziwe dzieła sercem tworzone. Mój dom nabrał niepowtarzalnego klimatu, dzięki ręcznie malowanym zasłonom, serwetkom i pościeli w kwiaty. Jeśli kochasz piękno, harmonię i oryginalność lub chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent, skorzystaj z Cudów Mamy <3 Polecam ?

4 lata temu

Źródło: Facebook

Magdalena Ł

Mistrzostwo! Cudna Mama jest Profesjonalistką pełną pasji i cierpliwości :) Polecam z całego serca! Kwiatowe dekoracje na naszym weselu zachwyciły nas i wszystkich gości.

4 lata temu

Źródło: Facebook

IO

Ilona O

Brak słów żeby opisać prace jaka wykonala dla nas Pani Wioletta :) wszystkie dekoracje byly prześliczne widac bylo w nich pasję a co najważniejsze dzięki calej dekoracji poczuliśmy ze nasz dzien byl jeszcze bardziej wyjątkowy ? wszyscy goście byli zachwyceni. Pasja miłość i pelen profesjonalizm!!! Dziękujemy z calego serca i polecamy wszystkim ??

4 lata temu

Źródło: Facebook

SS

Sandra S

Polecamy gorąco ! Świetne podejście do klienta, profesjonalnie z klasą bez kiczu.. Kompozycje piękne staranne wykonanie, wykonane jakby pani Wioletta czytała mi w myślach... wianek super dobrany do ksztaltu twarzy I fryzury. Bukiet ślubny trzymał się pond tydzień. Podziekowania dla gości tez super kazdy zabrał herbatke do domu :) Cenowo bardzo korzystnie za takie cuda.. polecamy z całego serca :)

4 lata temu

Źródło: Facebook

Zosia Ł

Baaaaaaaardzo dziękujemy za piękne dekoracje kwiatowe, które upiększyły dzień naszego ślubu. Polecamy "Cuda Mamy" z całego serca!!! Zosia i Kuba

4 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Florystyką ślubną zajmuję się od pięciu lat, ale w bezpośredniej współpracy z młodymi parami od czterech lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawą mojej oferty jest bukiet ślubny i butonierka oraz butonierki bądź butonierka i bransoletka dla świadków. Coraz częściej zamawiane są też wianki dla panny młodej. Moja oferta obejmuje także dekorowanie samochodu, kościoła, sali weselnej (kwiaty), aranżacja ścianki do zdjęć w plenerze lub miejsca ceremonii w plenerze, jak również kwiaty dla rodziców.

Kontakt - Cuda Mamy

Cuda Mamy

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Jaworowa, 25 41-902 Bytom

Zobacz kwiaciarnie w Twoim województwie: