Bordowe bukiety ślubne - nasze inspiracje | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Bukiety ślubne / Bordowe bukiety ślubne – nasze inspiracje
Bukiety ślubne

Bordowe bukiety ślubne – nasze inspiracje

Redakcja Wedding.pl
Bordowe bukiety ślubne - zdjęcie 6

Bukiet ślubny to jeden z ważniejszych dodatków w stylizacji Panny Młodej. Zastanówcie się chwilę, czy widzieliście kiedykolwiek Pannę Młoda bez kwiatów w dłoni. Kobiety dwoją się i troją, aby każdy element w ich stylizacji ślubnej był idealnie dopracowany i tak też jest w przypadku wiązanki. Żywe kwiaty są wyjątkowe, magiczne i pełne uroku. Jednak ich wybór jest ogromny, co z całą pewnością nie ułatwia podjęcia ostatecznej decyzji. Nudne, klasyczne kompozycje kwiatowe odchodzą powoli w zapomnienie, a ich miejsce zajmują bukiety nieregularne, rozwiane i czasami nawet nieprzewidywalne. Kolor bordowy jest jednym z absolutnych ślubnych hitów, a na bordowe bukiety ślubne decyduje się coraz więcej Panien Młodych.

WYBIERZ SWÓJ BUKIET ŚLUBNY!

Bordowe bukiety ślubne

Bordo to jeden z popularniejszych kolorów, a kwiatów w tym odcieniu jest całe mnóstwo. Zwróćcie uwagę na ich barwę, bowiem tylko odpowiednio dobrane i zgrane kolory, pozwolą na uzyskanie idealnej wiązanki ślubnej. Bordowy przepięknie współgra z pudrowym różem, bielą, a także intensywną zielenią. Nie wiecie na jaki kwiat się zdecydować? Jedną z ciekawych propozycji jest połączenie bordowych piwonii z pudrowymi różami i suszonymi trawami. Możecie również wykorzystać goździki, eustomę, frezję, hortensję, czy tulipany. Jak widzicie istnieje wiele możliwości i z całą pewnością każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie.  Zdaniem ekspertów, do bukietu ślubnego warto przemycić także kwiaty egzotyczne bądź sukulenty.

Zobacz także: Bukiety ślubne 2019 – 4 główne trendy

Zobacz także: Rozwiane bukiety ślubne

WYBIERZ SWÓJ BUKIET ŚLUBNY!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!