Bukiety ślubne w stylu glamour - Wedding.pl inspiruje
Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Bukiety ślubne / Bukiety ślubne w stylu glamour
Bukiety ślubne

Bukiety ślubne w stylu glamour

Redakcja Wedding.pl
Bukiety ślubne w stylu glamour

Pełne uroku, klasy i elegancji, takie są właśnie przyjęcia w stylu glamour. Dominuje tutaj biel, którą można połączyć z innym, subtelnym kolorem, blask, błysk i ogromna ilość świec. Jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru dodają srebrne, złote dodatki bądź mieniące się kryształy imitujące sople lodu. Nie zapominajmy o bukiecie ślubnym, który powinien idealnie wpasować się w charakter wesela. Dla wielu kobiet, to właśnie wybór wiązanki jest jedną z trudniejszych decyzji do podjęcia. Bukiety ślubne w stylu glamour powinny być przede wszystkim wyjątkowe.

Bukiety ślubne w stylu glamour

–> ZNAJDŹ FLORYSTKĘ W SWOJEJ OKOLICY! <–

Bukiety ślubne w stylu glamour

Wesele w stylu glamour kojarzy nam się z bogactwem, czasami wręcz przepychem, ale zarówno z klasą i elegancją. Dlatego tak istotne jest znalezienie tej magicznej granicy, której nie można przekroczyć. Należy zwrócić uwagę na każdy szczegół, bo nawet najdrobniejszy element ma wpływ na efekt końcowy. Zasada ta obowiązuje także w przypadku bukietów ślubnych. Przyszłe Panny Młode mogą zdecydować się na skromy, ale bardzo elegancki bukiet jak i na pokaźniejszy z większą ilością mieniących się akcentów.

Bukiety ślubne w stylu glamour

Kolor bukietu w stylu glamour

Styl glamour wyróżnia się dużą ilością eleganckiej bieli, którą najczęściej łączy się z czernią, srebrem lub złotem. Pstrokaty, kolorowy bukiet, który składa się z polnych kwiatów i zielonych traw na pewno nie będzie współgrał z Panną Młodą w stylu glamour. Jednak kompozycja stworzona ze śnieżnobiałych kwiatów sprawi, że kobieta będzie wyglądała olśniewająco pięknie. Możecie również pokusić się o wprowadzenie delikatnego pudrowego różu, pastelowej żółci czy czarnych akcentów. Pamiętajcie, aby bukiet współgrał z dekoracją kościoła i sali weselnej.

Zobacz także: Bukiety ślubne z irysami 

Bukiety ślubne w stylu glamour

Kwiaty w bukiecie w stylu glamour

Wybór kwiatów jest bardzo szeroki. Jednak z tym jakże wyjątkowym i eleganckim stylem, najpiękniej współgrają duże piwonie, delikatne eustomy, róże, anemony z czarnymi środkami. Jeśli chcecie, aby Wasz bukiet również się delikatnie mienił i błyszczał, możecie przyozdobić go subtelnymi kryształkami lub szpilkami z eleganckimi zakończeniami. A może do jego wykończenia wykorzystacie elegancką wstążkę?

Bukiety ślubne w stylu glamour

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!