Bukiety ślubne z wstążką - Wedding.pl inspiruje i radzi
Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Bukiety ślubne / Bukiety ślubne z wstążką
Bukiety ślubne

Bukiety ślubne z wstążką

Redakcja Wedding.pl
Bukiety ślubne z wstążką - zdjęcie 16

Panny Młode dokładają wszelkich starań, aby ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne było dopięte na ostatni guzik. Starają się zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Bukiet ślubny to jeden z ważniejszych elementów, który ma duży wpływ na efekt końcowy. Czasami kwiaty potrafią odmienić całą stylizację ślubną. Jeśli chciałybyście, aby Wasz bukiet ślubny nieco się wyróżniał, chcielibyśmy zaproponować Wam bukiety ślubne z wstążką.

Bukiety ślubne z wstążką

Kobiety bardzo często nie mogą zdecydować się jakie kwiaty powinny znaleźć się w ich bukiecie ślubnym. Tulipany, peonie, róże a może irysy? Przecież wybór jest taki ogromny. Jednak od kliku sezonów największą popularnością cieszą się bukiety wykonane z wielu odmian przepięknych kwiatów. Dodatkowe, zielone akcenty są wspaniałym wypełnieniem i uzupełnieniem całości. A gdyby tak dodać do bukietu nutkę delikatności i romantyzmu? Czasami wystarczy wstążka, aby wiązanka nabrała zupełnie innego charakteru.

Zobacz także: Kaskadowe bukiety ślubne

Długość i kolor wstążki

Na jaki kolor wstążki się zdecydować? Jaka powinna być jej długość? Wszystko zależy od tego, jaki efekt końcowy chcecie uzyskać. Krótka, pojedyncza i jasna wstążka będzie pięknym wykończeniem bukietu, jednak nie zmieni zbytnio jego wyglądu. Z kolei długa, czerwona tasiemka sięgająca aż do samej ziemi sprawi, że wiązanka stanie się główną ozdobą Panny Młodej. Przepięknie wyglądają bukiety wykończone kilkoma długimi wstążkami. Kolor ozdób powinien współgrać z barwami kwiatów. Może on również nawiązywać do koloru przewodniego przyjęcia weselnego, wówczas wszystko będzie ze sobą idealnie zgrane i skomponowane. Efekt oszałamiający gwarantowany!

Zobacz także: Bukiet ślubny do sukni księżniczki

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!