Goździki w bukiecie ślubnym - Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Bukiety ślubne / Goździki w bukiecie ślubnym
Bukiety ślubne

Goździki w bukiecie ślubnym

Redakcja Wedding.pl
goździki

Kwiaty te najczęściej kojarzone są z czasami PRL-u i świętem Dnia Kobiet. Wtedy jednak popularnością cieszyły się tylko te białe oraz czerwone. We współczesnych czasach ich barwa kolorystyczna jest bardzo bogata. W kwiaciarni dostępne są  m.in. goździki czerwone, różowe, żółte, białe, kremowe, fioletowe. Ogromną zaletą goździków jest ich trwałość. Możecie być pewne, że będą pięknie prezentowały się przez całe Wasze wesele.

Jeśli zdecydujecie się na wiązankę ślubną wykonaną tylko z goździków, możecie spróbować zrobić ją własnoręcznie. Kwiaty możecie kupić na giełdzie, bądź tradycyjnie w kwiaciarni. Ciekawym pomysłem jest zastosowanie kwiatów o jednym kolorze, jednak o różnej jego intensywności. Bukiet z jasnoróżowych, różowych oraz pudrowo-różowych goździków będzie bardzo interesującym połączeniem.

Goździki wspaniale prezentują się z innymi kwiatami np. z różami, piwoniami bądź z delikatną gipsówką.

Poniżej najciekawsze pomysły na bukiety ślubne z goździków.

Źródło: pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!