Orchidea w bukietach ślubnych - Wedding.pl podpowiada
Wedding.pl / Lovestory / Dekoracje / Bukiety ślubne / Orchidea w bukietach ślubnych – dlaczego warto wybrać właśnie te kwiaty?
Bukiety ślubne

Orchidea w bukietach ślubnych – dlaczego warto wybrać właśnie te kwiaty?

Redakcja Wedding.pl
Orchidea w bukietach ślubnych - zdjęcie 5

Podczas wielomiesięcznych przygotowań, Panny Młode dokładają wszelkich starań, aby dzień ślubu był niemalże jak z bajki. Mężczyźni czasami nawet nie zdają sobie sprawy, na ile elementów i szczegółów należy zwrócić uwagę. Jednym z nich jest bukiet ślubny, którego z całą pewnością nie może zabraknąć. Zastanówcie się, widzieliście kiedyś Pannę Młodą, która nie trzymałaby w dłoniach pięknych, świeżych kwiatów?  Kobiety bardzo często nie mogą się zdecydować czy wybrać piwonie, róże, a może irysy? Naszym zdaniem, orchidea w bukietach ślubnych okazała się strzałem w dziesiątkę.

WYBIERZ SWÓJ BUKIET ŚLUBNY!

Orchidea w bukietach ślubnych

Orchidea czyli inaczej storczyk to niezwykle piękny kwiat, który idealnie komponuje się z białą suknią Panny Młodej. Storczyk, który wydawać się może delikatny i subtelny, jest bardzo wytrzymałym i trwałym kwiatem. Bez wątpienia jest to jego ogromną zaletą. Kobieta nie będzie musiała się martwić, że podczas ceremonii zaślubin kwiat straci swój urok i zwiędnie.

Orchidea w bukietach ślubnych - zdjęcie 1

Orchidea występuje niemalże w niezliczonej ilości kolorów poczynając od bieli, przez delikatne pastelowe odcienie aż do czerni. Storczyk najczęściej łączony jest z innymi kwiatami np. różami, piwoniami, czy kwiatami egzotycznymi. Absolutnym ślubnym hitem jest połączenie białej bądź kremowej orchidei z dużymi, zielonymi liśćmi monstery. Bukiet ten, ze względu na swój duży rozmiar, idealnie komponuje się z delikatną i skromną suknią ślubną.

Zobacz także: Bukiet ślubny do sukni księżniczki

Orchidea w bukietach ślubnych - zdjęcie 2

Panny Młode, które zdecydowały się na intensywny i wyrazisty kolor przewodni, jak najbardziej mogą wybrać magiczną orchideę, z której można wyczarować wyjątkowo kolorowe bukiety ślubne.

Orchidea w bukietach ślubnych - zdjęcie 4

WYBIERZ SWÓJ BUKIET ŚLUBNY!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!