Fryzury ślubne z ozdobami: akcesoria do włosów dla panny młodej
Wedding.pl / Lovestory / Uroda / Fryzury ślubne / Fryzury ślubne z ozdobami do włosów
Fryzury ślubne

Fryzury ślubne z ozdobami do włosów

Aleksandra Krzyna
fryzury ślubne z ozdobami

Ozdoby do włosów są alternatywą dla ślubnych welonów, z których rezygnuje coraz więcej kobiet. Dokonując wyboru ślubnych dodatków do włosów, należy zwrócić uwagę na ich precyzyjne wykończenie oraz stabilne mocowanie. Fryzury ślubne z ozdobami sprawiają, że wygląd panny młodej jest perfekcyjny.

Opaski ślubne

Pierwszą z propozycji są opaski, które są bardzo delikatnymi i dziewczęcymi dodatkami do fryzury. Pięknie wyglądają zarówno we włosach rozpuszczonych, jak i upiętych. Opaskę możecie nosić na czubku głowy, bądź też w mniej tradycyjny sposób – na czole. W ostatnim sezonie cieszą się dużą popularnością wśród Panien Młodych.

Ozdobne grzebienie

Możecie również zdecydować się na zakup grzebieni, które są bardzo elegancką i szykowną ozdobą. Pasują niemalże do każdego rodzaju sukni ślubnej. Pięknie współgrają z suknią ślubną typu retro oraz princessa. Mogą zdobić zarówno duże rozpuszczone fale, jak i spięty koczek. Grzebyki najczęściej przyozdobione są delikatnymi i mieniącymi się kamyczkami, cyrkoniami, bądź małymi kwiatuszkami.

Inne ozdoby

Popularne są również ozdoby do włosów z piórkami, które pięknie współgrają z kreacją w stylu lat dwudziestych. Piórko może być przyczepione do opaski lub grzebyka. Zobacz najpiękniejsze fryzury ślubne z ozdobami do włosów!

Fryzury ślubne z ozdobami

Źródło zdjęć

Aleksandra Krzyna
Napisane przez

Aleksandra Krzyna

aleksandra@wedding.pl