Dominika Mizia Makeup

Dominika Mizia

Dominika Mizia Makeup

Beskidzka 46, Łodygowice

O nas

Nazywam się Dominika Mizia, a moja przygoda z makijażem zaczęła się jeszcze podczas mojego 6 letniego pobytu w Anglii. Będąc w Wielkiej Brytanii pracowałam jako profesjonalna Make-up Artist i konsultantka do spraw klienta dla takich firm jak: Urban Decay, Gorgio Armani, Guerlain czy Lancome wchodzących w skład koncernu L’oreal. Dzięki temu nabyłam teoretyczną i praktyczną wiedzę, pozwalającą mi na pracę z każdym typem urody i każdą karnacją tak, aby każda klientka poprzez indywidualne podejście czuła się naturalne piękna.

Jestem self-taught makijażystką z pasją, dlatego też od kilku lat prowadzę również swój kanał na YouTubie pod nazwą Dominika Mizia, gdzie dzielę się swoją kosmetyczną wiedzą oraz podążam za ciągle zmieniającymi się „makijażowymi trendami”.

Pracuje wyłącznie na profesjonalnych kosmetykach i ciągle się rozwijam, by oferować swoim klientom najlepsze makijaże zgodne z najnowszymi trendami panującymi na rynku. Swoją wiedzę poszerzam na płaszczyznach takich jak: kursy, szkolenia, wiedza teoretyczna oraz przede wszystkim praktyka.

PRZEDZIAŁ CENOWY

120 zł

Oferta - Dominika Mizia Makeup

Makijaż ślubny

150 zł - 150 zł

Prawidłowy makijaż ślubny powinien być przede wszystkim elegancki, trwały i fotograficzny. Odpowiednio dopasowany do urody pani młodej, ale i dobrze komponujący się z całą stylizacją ślubną. Kolorystyka powinna współgrać nie tylko z kolorem włosów pani młodej, ale również z kolorem oczu jak i cerą. To tylko jeden z warunków idealnego „ślubniaka”. Trzeba pamiętać również o trwałych, a przede wszystkim dobrej jakości kosmetykach, które sprawią, że będziesz lsnić przez całą noc.

Makijaż ślubny z dojazdem

150 zł - 500 zł

Do makijażu ślubnego (150zł) należy doliczyć koszt dojazdu - 2zł za km

Próbny makijaż ślubny

150 zł - 150 zł

Makijaż próbny ma za zadanie sprawdzić trwałość makijażu ślubnego. To "test" przed najważniejszym dniu w życiu dlatego wcześniej musze poznać cerę, oczekiwania panny młodej. Musze sprawdzić jak dane kosmetyki zachowują się u niej na skórze tak by makijaż był trwały, świeży ale i zjawiskowy w dniu ślubu

Opinie - Dominika Mizia Makeup

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

moja przygoda z makijażem zaczęła się jeszcze podczas mojego 6 letniego pobytu w Anglii. Będąc w Wielkiej Brytanii pracowałam jako profesjonalna Make-up Artist i konsultantka do spraw klienta dla takich firm jak: Urban Decay, Gorgio Armani, Guerlain czy Lancome wchodzących w skład koncernu L’oreal. W branży weselnej działam od przeszło 6 lat!

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Najwyższą jakością usług! Pracuję na kosmetykach topowych marek niejednokrotnie ściągając je z zagranicy! Prowadząc kanał na youtubie ciągle testuję nowe produkty ale i dbam o rozwój by być na bierząco z najnowszymi trendami.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Lubię wyzwania więc do wszystkich problemów podchodzę zadaniowo. Nie miałam nigdy sytuacji by coś przerosło moje możliwości chyba jedynie zwiększająca się ciągle ilość osób chętnych na makijaż w dniu ślubu;) ...świadkowa zobaczyła mamę Pani młodej, która pomalowałam i też chciała taki makijaż...później poszło już lawinowo a czas niestety jest sztywny i nieubłagany!

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy makijaż utrzyma się całe wesele? - oczywiście to wszystko kwestia indywidualna i zależy od bardzo wielu czynników ale nigdy w swojej karierze nie miałam sytuacji by któraś Panna młoda nie była zadowolona. Pracuję na najlepszych kosmetykach które gwarantują trwałość makijażu. Moja baza klientów to klienci stali, którzy wracają i polecają mnie innym

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Makijaż ślubny, okolicznościowy, studniówkowy, sesyjny, komunijny, sylwestrowy

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować u Ciebie termin?

Nie przyjmuję zapisów wcześniej niż na rok od wydarzenia...zazwyczaj rozpoczynam zapisy w styczniu na cały aktualny rok. Jeśli więc planujesz wydarzenie w tym roku to śmiało już możesz pisać nawet jeśli to będzie dopiero w grudniu;)

Jakich informacji potrzebujesz w trakcie rezerwacji?

Imię, nazwisko i numer telefonu z godziną na którą mam zarezerwować termin

Kiedy i jakie szczegóły jeszcze doprecyzowujesz z Panną Młodą lub Panem Młodym?

Po makijażu próbnym zapisuję kosmetyki użyte do makijażu i dopiero jak pani młoda potwierdzi (do 2 tygodni od makijażu próbnego) że decyduje się na makijaż u mnie dogrywamy szczegóły czyli potwierdzamy termin i miejsce oraz ile osób będzie malowanych itp.

Jak wygląda realizacja usługi?

Makijaż ślubny trwa zazwyczaj 1-1,5h. Wykonywany jest albo u mnie w studio (próbny zawsze gdyż tutaj mam nielimitowany zakres kosmetyków by wybrać najlepsze, spełniające oczekiwania panny młodej) lub z dojazdem w dniu wesela. Zabieram ze soba wszystko tak by pani młoda nie musiała stresować się niczym z mojej strony w tym szczególnym dniu.

Co jest u Ciebie najchętniej wybierane?

Makijaże okolicznościowe i ślubne. Klasyka rządzi - smoky eye na brązach nie rzadko z dodatkiem złota by nadać spojrzeniu świeżości i lekkości. Kolor wybieramy w zależności od tęczówki oka, karnacji i osobistych preferencji. Satynowa, wygładzona cera - blask jest super ale w dniu ślubu panie młode stawiają jednak na trwałość i gładką cerę niż na nadmierny połysk.

Kontakt - Dominika Mizia Makeup

Dominika Mizia Makeup

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Beskidzka 46 34-325 Łodygowice

12 km od Bielsko-Białej

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: