LARTE Anna Szymczak - makijaż i stylizacja paznokci

Anna Szymczak

LARTE Anna Szymczak - makijaż i stylizacja paznokci

O nas

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług wszystkie Panie, które poszukują wizażysty, który wykona makijaż ślubny, makijaż okolicznościowy, do sesji zdjęciowej z dojazdem na terenie Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumii, Wejherowa, Żukowa oraz najbliższych okolic.

Swoją pracę w zawodzie wizażysty rozpoczęłam ponad 14 lat temu. Ukończenie rocznej szkoły wizażu i stylizacji otworzyło dla mnie furtkę do świata piękna. Współpraca z największymi koncernami makijażowymi, dla marek takich jak: L’Oreal, Maybelline, Helena Rubinstein, ugruntowała moją pozycję na rynku makijażowym i pozwoliła na zdobycie doświadczenia, które obecnie z pasją i zaangażowaniem wykorzystuję w pracy z klientkami indywidualnymi.

W 2018 roku marka BOHO BEAUTY – producent profesjonalnych pędzli i akcesoriów do makijażu, doceniła moje doświadczenie i zaprosiła mnie do współpracy przy tworzeniu swojej pierwszej kolekcji pędzli dla wizażystów i pasjonatów makijażu.

Przez wiele lat mojej działalności w zawodzie wizażysty, miałam okazję poznać i malować mnóstwo przesympatycznych, pięknych i inspirujących kobiet. To Wy sprawiacie, że kocham to co robię całym sercem. Podczas sesji zdjęciowych, szkoleń makijażowych i spotkań indywidualnych pozwalacie mi poznać siebie, dzięki temu mogę poprzez makijaż pokazać to, co w Was najpiękniejsze. Szczególnie zapadające w pamięć, są chwile przygotowań do wyjątkowego dnia w życiu – Dnia Ślubu. Zawsze jest mi niesamowicie miło uczestniczyć z Wami w tym bogatym w emocje momencie. To piękny czas. Wybierając mnie na kreatora swojego wizerunku, stawiacie na wysoką jakość i wieloletnie doświadczenie. A ja zapewniam je Wam pracując na najwyższej jakości, profesjonalnych i selektywnych kosmetykach do makijażu. Moja podróż po świecie piękna trwa i daje mi mnóstwo satysfakcji każdego dnia.

* Gwarantuję wysoką trwałość wykonanego makijażu. Każdy make up utrwalany jest profesjonalnym fixerem zabezpieczającym i przedłużającym trwałość.

Oferta - LARTE Anna Szymczak - makijaż i stylizacja paznokci

Makijaż ślubny

170 zł - 170 zł

Makijaż ślubny wykonywany w studio w Gdyni.

Makijaż ślubny z dojazdem

200 zł - 1200 zł

Makijaż ślubny z dojazdem do klienta jest możliwy w przypadku rezerwacji usługi dla minimum 3 malowanych osób w jednej lokalizacji.

W przypadku dojazdu powyżej 40 km od lokalizacji studia, oferuję tzw. "pakiet całodzienny". Serdecznie zapraszam po szczegółowe informacje.

Manicure i pedicure

60 zł - 120 zł

Próbny makijaż ślubny

150 zł - 150 zł

Opinie - LARTE Anna Szymczak - makijaż i stylizacja paznokci

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad 14 lat maluję, od 11 lat jestem zawodowo związana z makijażem. Tak samo długo mam ogromną przyjemność współpracować z Parami Młodymi.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

OFERTA MAKIJAŻU: - makijaż dzienny - makijaż wieczorowy - makijaż sylwestrowy - makijaż próbny ślubny - makijaż ślubny w dniu ceremonii - makijaż studniówkowy - makijaż biznesowy - makijaż fotograficzny/ makijaż do sesji zdjęciowej - makijaż Lady (kobiety dojrzałej) - makijaż podczas eventów - makijaż pokazowy dla marek kosmetycznych - makijaż podczas imprez integracyjnych - wieczór panieński z wizażystką - doradztwo z zakresu doboru kosmetyków (zakupy z wizażystką) - indywidualny kurs makijażu STYLIZACJA PAZNOKCI: Stylizacja paznokci stała się stałym elementem mojej oferty, by zagwarantować Paniom kompleksowość usługi. Posiadam dyplom ukończenia profesjonalnego szkolenia z zakresu manicure hybrydowego kombinowanego oraz przedłużania paznokci żelem na formie i tipsie. Manicure przy pomocy frezarki, to najwyższej jakości usługa, dzięki której wykonana stylizacja paznokci prezentuje się perfekcyjnie nawet do 3 tygodni. Pracuję na profesjonalnych produktach do stylizacji paznokci, z pełnym zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa: * Wszystkie narzędzia poddawane są procesowi sterylizacji w autoklawie. * Usługa wykonywana jest w jednorazowych rękawiczkach, zmienianych po każdej Klientce. * Do stylizacji wykorzystywany jest jednorazowy pilniczek zabezpieczony tzw. pakietem bezpiecznym.

Kontakt - LARTE Anna Szymczak - makijaż i stylizacja paznokci

LARTE Anna Szymczak - makijaż i stylizacja paznokci

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gdynia

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: