Makeup Room

Makeup Room

(1)

O nas

Wszystkie Panie bardzo proszę o kontakt mailowy W SPRAWIE ZAPISÓW - [treść zablokowana]
Niestety jestem ograniczona przez portal i nie mogę odpowiedzieć na każdą wiadomość tutaj.


Mój Makeup Room został stworzony z myślą o klientkach ceniących sobie miłe chwile poświęcone dla swojego relaksu. Proponuję nowy wymiar usługi makijażu, chcę by każda z Pań oddająca się w moje ręce poczuła, że wykonuję swoją pracę na najwyższym poziomie a przy tym daję im możliwość rozluźnienia się przy miłej muzyce oraz kawie lub herbacie. Koniec z zabieganymi Pannami Młodymi, makijażem w domu przy stole kuchennym lub poprawianiem włosów w biegu ! Każda z was jest zaproszona na wyjątkową, relaksującą godzinę upiększania się. Tutaj! W moim Makeup Roomie.

Oferta - Makeup Room

Makijaż ślubny

170 zł - 170 zł

Makijaż w najważniejszym dniu w życiu każdej zakochanej kobiety. Wykonany z największą starannością i delikatnością wytrzyma każde, nawet najdłuższe wesele i najbardziej ekstremalne tańce. Używam jedynie najbardziej trwałych i przy tym delikatnych kosmetyków ekskluzywnych marek. Do wyboru doklejanie kępek rzęs. Makijaż próbny jest w tej samej cenie co makijaż w dniu ślubu. Nie wykonuję makijażu ślubnego bez próbnego !

Makijaż ślubny z dojazdem

1200 zł - 1200 zł

Dojazd do klientki jest możliwy wyłącznie w przypadku rezerwacji mnie na cały dzień.

Obejmuje wykonanie w tej cenie maksymalnie 8 usług (4 makijaże i 4 fryzury lub 8 makijaży itd).

(możliwe jest wykonanie większej ilości usług jeśli ślub jest na późniejszą godzinę, każda dodatkowa usługa jest wtedy płatna wg cennika).

Cena nie zmienia się bez względu na ilość osób.

Dojazd do 50 km poza Gdynię.

Próbny makijaż ślubny

170 zł - 170 zł

Fryzura ślubna

150 zł - 200 zł

Chyba każda kobieta chciałaby by jej upięcie było lekkie, romantyczne, eleganckie i przede wszystkim- naturalne ! Gwarantuję upięcie, które będzie się trzymać całą noc, bez sklejonych włosów i loków jak sprężyny. Na czesanie uprzejmie proszę wcześniej umyć włosy oraz dokładnie wysuszyć, włosy mogą być umyte nawet dzień przed usługą, są dla mnie wtedy milsze do układania.

Czas wykonania zależy od skomplikowania fryzury i długości włosów, zwykle między 40min a 1,5 godz

Opinie - Makeup Room

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość makijażu

Ceny

Atmosfera

BS

Basia S

Wizażystka i stylistka, która potrafi wyczarować naturalne, ale i trwałe fryzury i makijaże, które nie zakrywają, ale odsłaniają i eksponują urodę :) Wielki plus oprócz fachowości i samego usposobienia Pani Magdaleny, oraz jej fantastycznego podejścia do znerwicowanej Panny Młodej (:D) za przytulny, cichy gabinet, w którym można się zrelaksować, odetchnąć i skupić przed całym ślubnym zamętem. Na pewno tam wrócę. Z całego serca polecam!

3 lata temu

Kontakt - Makeup Room

Makeup Room

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Gdynia

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: