Yasumi Sosnowiec

Urszula Krzykawska

Yasumi Sosnowiec

(1)

O nas

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

PRZEDZIAŁ CENOWY

30 zł - 3000 zł

Oferta - Yasumi Sosnowiec

Depilacja laserowa

Fotoodmładzanie

Lifting bez skalpela Clearlift

Mezoterapia igłowa

Mikrodermabrazja

Usuwanie blizn

Usuwanie przebarwień

Zamykanie naczynek

Opinie - Yasumi Sosnowiec

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

UK

Urszula K

Ciepłe, relaksujące miejsce. Wyciszenie przed najważniejszym dniem. A przede wszystkim doskonała skóra, poprawa wyglądu, świeżość, odmłodzenie. Cudownie!

4 lata temu

Kontakt - Yasumi Sosnowiec

Yasumi Sosnowiec

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Sosnowiec

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: