• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Guns&Tuxedos

Maciej Siwiec

Guns&Tuxedos

Siedlce

Choć rzekomo „szata nie zdobi człowieka” my uważamy, że jest dokładnie odwrotnie. Jesteśmy przekonani, że istnieje styl, w którym każdy mężczyzna bez względu na wiek czy budowę wygląda rewelacyjnie. Wierzymy, że garnitur to coś więcej niż tylko odzież. Stojąca u podstaw marki filozofia, odzwierciedla oczekiwania mężczyzn świadomych tego, jak wizerunek wpływa na ich pozycję społeczną, towarzyską i zawodową oraz jaki komunikat wysyła otoczeniu. W naszych kolekcjach współczesny facet znajdzie wszystko co stanowi kwintesencję męskości. Ponadczasowa klasyka doprawiona odrobiną szaleństwa. Szyk, którego nie rozcieńczają nadmiernie kolory ani stylizacyjna przesada. Dla tych którzy wiedzą, że gra toczy się do ostatniego gwizdka, a przegrywają tylko ci którzy uznali się za pokonanych. Ubrania Guns & Tuxedos to deklaracja przynależności do ginącego gatunku dżentelmenów.

399 zł - 1599 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Garnitury

399 zł - 1599 zł

Doskonały krój, dbałość o każdy detal, komfort noszenia i przede wszystkim nienaganny styl. Elegancja i klasa odpowiednia na niemalże każdą okazję.

Koszule

99 zł - 349 zł

Styl, uniwersalność i prostota: esencja klasyki. Nasze koszule pasują do każdego formalnego lub casualowego zestawu.

Butonierki

149 zł - 149 zł

Dobierz perfekcyjne dodatki do swojej stylizacji. Pomożemy Ci dopasować idealne krawaty i poszetki do każdej możliwej sytuacji.

Krawaty oraz muchy

179 zł - 179 zł

Dobierz perfekcyjne dodatki do swojej stylizacji. Pomożemy Ci dopasować idealne krawaty i poszetki do każdej możliwej sytuacji.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt

Guns&Tuxedos

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: