Pałacyk Łąkomin

Pałacyk Łąkomin

Łąkomin 1, Lubiszyn

(9)

O nas

Osada Łąkomin, obiekt z początku XIX wieku, położony jest na 8 hektarach zadbanego terenu, w samym sercu przepięknego lubuskiego lasu (Gorzów Wlkp. - 25 km., Dębno - 15 km.). Zapraszamy na wypoczynek Gości indywidualnych, organizujemy też różnego rodzaju imprezy: integracyjne i motywacyjne dla firm, festyny, konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, imieniny, wesela i inne. Posiadamy pokoje o wysokim standardzie, 5 sal wielofunkcyjnych oraz Centrum SPA.

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 35 do 150

house-1

LICZBA SAL

3

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Oferta - Pałacyk Łąkomin

Menu weselne - Wariant 1

95 zł

Kolacja weselna

Menu weselne - Wariant 2

145 zł

Menu weselne - Wariant 3

180 zł

Opinie - Pałacyk Łąkomin

4.47

9 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

MI

Michał I

Teren jest po prostu boski! Jedzenia na weselu było bardzo dużo i smaczne. Przystrojony namiot robi wrażenie. Pokoje o wysokim standardzie w budynku Pałacyk, Młyn to bardziej pensjonatowy standard.

1 rok temu

LK

Laura K

We wrześniu bawiłam się tu na weselu siostry - była to moja druga impreza w pałacyku, bo wcześniej (2016) miałam tu własny ślub :)). Jedzenie zmieniło się na bardziej wykwintne - wcześniej też było dobre, choć nie aż tak "wyszukane" :). Pokoje mają standard, powiedziałabym, dobry - wyposażenie się nie zmieniło, ale są czyste, schludne. Obsługa jest młoda, ale bardzo sprawna i miła. Sama byłam średnio zadowolona z poprawin (miałam obiad plus to co zostało z wesela), ale tym razem w formie grilla z dobrym piwem przy namiocie wyszły rewelacyjnie :). Trochę zazdroszczę siostrze ;)).

5 lat temu

LK

Laura K

We wrześniu bawiłam się tu na weselu siostry - była to moja druga impreza w pałacyku, bo wcześniej (2016) miałam tu własny ślub :)). Jedzenie zmieniło się na bardziej wykwintne - wcześniej też było dobre, choć nie aż tak "wyszukane" :). Pokoje mają standard, powiedziałabym, dobry - wyposażenie się nie zmieniło, ale są czyste, schludne. Obsługa jest młoda, ale bardzo sprawna i miła. Sama byłam średnio zadowolona z poprawin (miałam obiad plus to co zostało z wesela), ale tym razem w formie grilla z dobrym piwem przy namiocie wyszły rewelacyjnie :). Trochę zazdraszczam siostrze ;)).

5 lat temu

MK

Martyna K

Chciałam napisać o moim Weselu - był to dla mnie najważniejszy dzień w życiu, przygotowywałam się do niego ponad 2 lata! Lokalizacja była dla nas idealna ze względu na położenie Pałacyku, gdyż moja rodzina pochodzi z Gorzowa, a aktualnego męża z Kostrzyna, a więc spotkaliśmy się po środku :). Problemem była kwestia namiotu, bo o ile dla mnie była to idealna opcja, to mąż i jego rodzina mieli obiekcje, ale i tak stanęło na moim :). Teren jest na prawdę przepiękny i bardzo zadbany, prawdziwe uroczysko w środku lasu. Menedżer konkretny i słowny, a obsługa wręcz wspaniała! - bardzo doświadczeni kelnerzy, mili, życzliwi i bardzo pomocni. Kuchnia 11/10 - Szef Kuchni, pomocnik i dwie Kucharki robią po prostu takie cuda i tak pięknie podane, że nie sposób tego opisać! Pokoje czyste, schludne, widać że odnowione - standard powiedziałabym 3* - bez fajerwerków, ale na jedną noc tymbardziej weselną w sam raz :). Na poprawiny tylko grill! Leżaki, piwko, woda - extra atmosfera, żęby wypocząć po weselu! Polecam gorąco, super miejsce, super ludzie!

5 lat temu

AG

Alex G

Moje drugie, ale najlepsze wesele w życiu! Namiot i stoły po prostu bajka, ale to już dzięki mojej ukochanej bo deko było w jej gestii.Za to pałacyk postarał się o jedzenie, obejście i obsługę - klasa, klasa i jeszcze raz klasa.

6 lat temu

AH

Agnieszka H

Urocze miejsce na ślub w plenerze. Wesele pod namiotem sprawdziło się w 100%

6 lat temu

MC

Martyna C

Nasze wesel odbyło się w październiku 2016. Sala na prawdę piękna, nie wymaga praktycznie żadnych strojeń. Obsługa bardzo profesjonalna - sami panowie kelnerzy, widać ze doświadzceni, ale wszystkiego tak na prawdę dopełniła kuchnia - wspaniały kucharz - jedzenia mnóstwo i bardzo smaczne. Kontakt z właścicielem dobry. Pan bardzo rzeczowy, nie zbyt wylewny, ale pomocny. Ogólnie, miejsce można z czystym sumieniem polecic.

7 lat temu

Kontakt - Pałacyk Łąkomin

Pałacyk Łąkomin

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Łąkomin 1 Lubiszyn

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Myślibórz: