Sala Wawrzkowizna

Sala Wawrzkowizna

Wawrzkowizna 1, Bełchatów

(1)

O nas

Ośrodek Wawrzkowizna znajduje się w centralnej Polsce. To magiczne miejsce proponuje kompleksową obsługę szkoleń, spotkań biznesowych i integracyjnych.
OSiR Wawrzkowizna to wyjątkowo urokliwe miejsce w centralnej Polsce. Oaza ciszy i spokoju. Walory przyrodnicze, niepowtarzalna atmosfera, bogate zaplecze hotelowe, gastronomiczne oraz konferencyjne sprawiają, że Wawrzkowizna, to wymarzone miejsce spotkań biznesowych, integracyjnych oraz aktywnego wypoczynku. Posiada komfortową i różnorodna bazę noclegową. Dzięki funkcjonowaniu w ramach sieci Elbest Hotels zapewnia swoim Gościom nieograniczone możliwości rekreacyjne i integracyjne bez względu na porę roku. Połączenie profesjonalnego zaplecza konferencyjnego z szerokim zapleczem eventowym pozwala na zakwalifikowanie naszej oferty do najbardziej pełnych i atrakcyjnych ofert w tej części kraju.

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od do

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Klimatyzacja

Oferta - Sala Wawrzkowizna

Menu weselne - Wariant 1

220 zł

Menu weselne - Wariant 2

250 zł

Opinie - Sala Wawrzkowizna

4.6

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

KW

Katarzyna W

Miła obsługa, dużo bardzo dobrego jedzenia, klimatyzacja dająca radę. Po przystrojeniu sala całkiem ładna. W okolicy las i jezioro; możliwość wynajęcia domków.

7 lat temu

Kontakt - Sala Wawrzkowizna

Sala Wawrzkowizna

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Wawrzkowizna 1 Bełchatów

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: