Dwór Kolesin

Dwór Kolesin

Kolesin 14, Kolesin

(2)

O nas

Od początku zauroczyło nas to miejsce. Z dala od zgiełku wielkiego miasta, tuż nad brzegiem jeziora, na skraju wiekowego parku było oazą ciszy i spokoju. Położone na uboczu malowniczej wsi zabudowania, których historia sięga XVI wieku, urzekły nas tak bardzo, że postanowiliśmy przywrócić im dawny blask. Tak właśnie zaczęła się nasza przygoda. Tak powstał Dwór Kolesin - hotel nad jeziorem.
Podupadłe budynki folwarczne zamieniliśmy w klimatyczny i elegancki hotel o oryginalnej aranżacji wnętrz. Jego sercem jest jasna i przestronna sala restauracyjna z rozległym tarasem, z którego rozpościera się widok na rosłe drzewa i mieniącą się w słońcu taflę jeziora.
Postaraliśmy się, aby wszystkie obiekty odzwierciedlały nasz szacunek do tradycji oraz zamiłowanie do piękna i komfortu. W jednym z nich – w odrestaurowanym Spichlerzu – mogą Państwo korzystać z profesjonalnie przygotowanej sali tanecznej, w innych – zorganizować szkolenie, a wszędzie – po prostu dobrze wypocząć!

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

100

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

do 100

house-1

LICZBA SAL

1

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Oferta - Dwór Kolesin

Menu weselne - Wariant 1

199 zł

Menu weselne - Wariant 2

230 zł

Menu weselne - Wariant 3

270 zł

Opinie - Dwór Kolesin

4.6

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

P

Paulina

Wyjątkowe miejsce, które spełniło nasze wszelkie weselne oczekiwania. Wiemy dobrze jak wiele zależy od miejsca, w którym organizuje się zabawę weselną – Dwór Kolesin dostarczył nam niezapomnianych chwil i wspomnień. Profesjonalizm, pomoc i wspaniała zabawa :)

5 lat temu

EM

Elżbieta M

Piękny lokal, pyszne jedzenie

5 lat temu

Kontakt - Dwór Kolesin

Dwór Kolesin

Kolesin 14 66-110 Kolesin

Zobacz sale weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Sulechów: