Hotel Europejski

Hotel Europejski

Skorochów 21 K, Nysa

(4)

O nas

HOTEL EUROPEJSKI TO POŁĄCZENIE KAMERALNEGO WNĘTRZA Z NUTĄ PROWANSALSKIEGO DEASIGNU I MIŁĄ ORAZ KOMPETENTNĄ OBSŁUGĄ .

TO DOSKONAŁE MIEJSCE NA TO BY PO DŁUGIEJ I MĘCZĄCEJ PODRÓŻY ZATRZYMAĆ SIĘ ZAKOSZTOWAĆ DAŃ Z NASZEJ RESTAURACJI JAK RÓWNIEŻ POZOSTAĆ I NABRAĆ SIŁ NA DZIEŃ NASTĘPNY.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZARÓWNO TYCH KTÓRZY SĄ STRUDZENI DŁUGĄ PODRÓŻĄ W RAMACH PRACY , CELACH BIZNESOWYCH JAK I TYCH KTÓRZY CHCĄ ODPOCZĄĆ OD WIELKOMIEJSKIEGO ZGIEŁKU , POZWIEDZAĆ OKOLICE I DOLNOŚLĄSKIE ZAKĄTKI.

SWOJĄ OFERTĘ KIERUJEMY ZARÓWNO DO GOŚCI INDYWIDUALNYCH JAK I DO FIRM , BIUR PDRÓŻY CZY GRUP ZORGANIZOWANYCH .DYSPONUJEMY HOTELEM O ŁĄCZNEJ ILOŚCI 21 KLIMATYZOWNYCH, KOMFORTOWO URZĄDZNYCH I WYPOSAŻONYCH POKOI . GDZIE POMIEŚCIMY 54 GOŚCI .

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

54

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

do 170

house-1

LICZBA SAL

2

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Grill

Klimatyzacja

Kuchnia

Miejsca noclegowe

Parking

Teren zamknięty

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Oferta - Hotel Europejski

Menu weselne - Wariant 1

229 zł - 300 zł

Tylko do końca grudnia 2019 r. oferujemy Państwu pakiet w cenie 229,00 zł a w nim m.in.:
- Powitanie szampanem
- Uroczysty obiad
- Bufet słodki i owocowy
- Zimna płyta
- 2 ciepłe kolacje
- Napoje zimne i gorące

Promocyjne ceny noclegu- 90,00 zł/os

oraz mnóstwo niespodzianek od naszego Hotelu :-)

Menu weselne - Wariant 2

259 zł - 350 zł

Tylko do końca grudnia 2019 r.oferujemy Państwu pakiet 259,00 zł a w nim m.in:
- Powitanie szampanem
- Uroczysty obiad
- Zróżnicowana zimna płyta
- Bufet z ciastem owocami
- Napoje zimne i gorące
- 3 ciepłe kolacje

Promocyjne ceny noclegu- 90,00 zł/os

oraz mnóstwo niespodzianek od naszego Hotelu :-)

Opinie - Hotel Europejski

3.85

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

JM

Jacków M

Tytuł: Chamskie żądanie zapłaty całości pieniędzy na godzinę przed ślubem w hotelu Europejskim Pół roku temu zawarliśmy umowę na zorganizowanie przyjęcia weselnego w hotelu Europejskim wpłacając zaliczkę w wysokości 3000zł. Na 4 dni przed weselem część naszych gości zamieszkało w tym hotelu. Ich wrażenia po 1 nocy : w brodziku nie spływa woda, pleśń w kabinie, grzyb na ścianie, posikany materac , sprężyny uwierają w pośladki, brudne poplamione zasłony. Płacąc dość znaczną kwotę za pokój było nam głupio i wstyd , że taka niemiła niespodzianka spotkała naszych gości. W piątek , dzień przed weselem zadzwoniła do nas pani menedżer z informacją ,że mamy wpłacić całość pieniędzy przed jutrzejszą sobotnią imprezą bo przyjęcie weselne się nie odbędzie. Pojechaliśmy do hotelu na rozmowę. Pani menedżer próbowała znaleźć w umowie taką adnotację , że cała kwota ma być zapłacona przed weselem, ale nie znalazła, ponieważ tam takich informacji w umowie nie było. Jej argumentacja bazowała na tym stwierdzeniu „ nie ma takich informacji w umowie ale u nas jest taka zasada , że całość pieniędzy trzeba zapłacić przed przyjęciem weselnym „ Po 3 godzinach rozmów dopłaciliśmy 5 tysięcy złotych zaliczki. W sobotę , gdzie ślub miał się odbyć w kościele o godz.14.00, zadzwoniła do nas pani menedżer o godz.12.30 żądając zapłaty całej kwoty za przyjęcie weselne. Byliśmy na miejscu o godz.13.00 , ale drzwi do hotelu były zamknięte , a przed nimi stała ta niemiła i niesympatyczna pani menedżer , która przygotowała nam taki stres i horror na godzinę przed ślubem. Nie mając wyjścia musieliśmy zapłacić całą kwotę za przyjęcie weselne. Nie polecamy nikomu tego hotelu,a opisane zdarzenie niech będzie przestrogą dla ludzi , aby nigdy nie korzystali z ich „ usług „

1 rok temu

MR

Monika R

Bardzo dziękuje całemu zespołowi Hotelu Europejskiego za wyśmienicie przygotowane dla nas i naszych gości przyjecie weselne . Perfekcyjna obsługa . Przemiła Pani Manager . Kuchnia na najwyższym poziomie , wszystko smakowo doskonale.

1 rok temu

MJ

Marianna J

Z całego serca dziękujemy Hotelowi Europejskiemu za cudowne wesele! Za cudowny, klimatyczny wystrój sali! Za przepiękne kwiaty! Za stoły bogato nakryte! Obsłudze, która bacznie pilnowała, aby nam i naszym gościom niczego nie brakowało! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu w przygotowaniach jak i w samym dniu? Przepięknie! Przepysznie! Przemiło! DZIĘKUJEMY Marianna & Grzegorz

4 lata temu

RN

Roma N

Ładna sala, profesjonalna obsługa, jedzenia trochę mało jak na wesele w stosunku do cen. Ale ogólnie polecam :)

7 lat temu

Kontakt - Hotel Europejski

Hotel Europejski

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Skorochów 21 K 48-300 Nysa

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: