Sala weselna Strzelin

Liczba ofert: 2

Liczba ofert: 2

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

Cena

od do

Liczba gości

Liczba miejsc noclegowych

Opis miejsca

Typ sali

Styl sali

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Hotel JAKUBUS***

Sala weselna - 60 kilometrów od: Strzelin

Dworek na wesele Wesele w stylu boho

(2)
  • Dekoracje
  • Grill
  • Klimatyzacja
  • Kuchnia
  • Miejsca noclegowe
289 zł Ceny od
300 osób Maksymalna ilość gości
PREMIUM

Stodoła weselna Hacjenda Dolina Żab

Sala weselna: Strzelin

Domy weselne

(4)
  • Dekoracje
200 osób Maksymalna ilość gości

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Sala weselna. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Sala weselna: Strzelin

Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice

Krobielowice
(10)
Zobacz profil

Jak opisalibyście wnętrza Pałacu osobie, która nigdy wcześniej go nie widziała?

Wnętrza tworzą przytulną, historyczną aurę. Korytarze pałacu są wypełnione informacjami związanymi z historią pałacu oraz pochodzeniem właściciela. Właściciel zachował pierwotną architekturę pałacu i odrestaurował sale balowe. Goście chwalą sobie to miejsce jako oazę spokoju i relaksu. Bliskość natury i położenie na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy sprzyja wypoczynkowi, spacerom i rowerowym wycieczką.

Jaki rodzaj kuchni serwujecie gościom weselnym i która potrawa jest Waszym daniem popisowym?

Uznajemy tradycję bogatych w posiłki i smaki polskich wesel. Nasi kucharze przygotowują więc smakowite, różnorodne mięsa, wyśmienite dodatki i lekki przekąski. Zleży nam na wydobyciu smaków bez używania niepotrzebnych dodatków do dań. Oferta weselnego menu zawiera różny zakres dań – zawsze też zachowujemy elastyczność i dostosowujemy indywidulanie menu do charakteru imprezy jak na przykład wesele w ogrodzie pod arkadami czy wesele wege.

Jaka jest Wasza najmocniejsza strony w organizacji przyjęć weselnych?

Naszym parom zapewniamy przede wszystkim kameralność to pierwsza z cech, którą doceniają nasi nowożeńcy. Pałac pozostaje do własnej dyspozycji z noclegiem dla gości, z zagospodarowaniem naszych przestrzeni na salę biesiadną dla gości weselnych, salę taneczną, salę ze słodkimi smakołykami, wokół zielony teren – piękne tło do sesji zdjęciowych. Charakteryzuje nas także gościnność – staropolska, uprzejma, której towarzyszy uśmiech, pomoc we wszelkich sytuacjach, indywidualne reagowanie na potrzeby. Dzień wesela powinien pozostać wyjątkowy nie tylko w marzeniach, ale także w ich realizacji, pozwala na to elastyczność, której jesteśmy zwolennikami. Z chęcią służymy pomocą w sprawdzonych rozwiązaniach, jednak nigdy nie zamykamy się na nowości i pomysły, zarówno w dekoracji jak i w menu czy samym scenariuszu przyjęcia.

Co takiego możecie zaoferować Parze Młodej, czego nie mają inne sale weselne?

Piękna natura wokół pozwala na organizację ślubów cywilnych i kościelnych w plenerze, a ilość sal pozwala też na to, że w razie niepogody mamy plan B. Wygodę dla naszych gości stanowi także duża sala, która przeznaczona jest na parkiet taneczny - tańce na naszych weselach trwają do białego rana. Coraz częściej w ciepłych miesiącach pary decydują się na wesele w plenerze, goście biesiadują przy stołach pod naszymi zabytkowymi arkadami, a muzyka wesela i radość wszystkich roznosi się echem po terenach wokół.

Sprawdź inne oferty: