Leśny Dwór

Monika Majchrzyk-Pyzińska

Leśny Dwór

Ul. Słowackiego 84, Skaryszew

(60)

O nas

Wesele w Restauracji i Hotelu Leśny Dwór to najlepszy wybór i gwarancja udanej zabawy!

Oświadczyny i ślub to jedne z wyjątkowych momentów, które bez wątpienia potrzebują niepowtarzalnej oprawy. Wiemy, jak ważny jest ślub i wesele, dlatego obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by uczynić Wasz dzień niezapomnianym. Organizacja wesel to nasza pasja, w którą wkładamy całe swoje serce i ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Dla nas największą nagrodą jest możliwość spełnienia czyichś marzeń o idealnym ślubie i możliwość świadczenia usług na jak najwyższym poziomie.

Chcemy, żeby Państwo mogli czuć się jak najbardziej komfortowo, dlatego też zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną obsługę.

Leśny Dwór to nie tylko hotel!

U nas niepowtarzalną atmosferę tworzy także wykwintna restauracja, która serwuje dania inspirowane kuchnią staropolską. Sale, które posiada nasz hotel, idealnie nadają się na zorganizowanie kameralnego lub bardziej hucznego wesela.

Zapraszamy

PRZEDZIAŁ CENOWY

190 zł - 280 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

50

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

od 70 do 350

house-1

LICZBA SAL

4

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Grill

Klimatyzacja

Kuchnia

Miejsca noclegowe

Ogród

Parking

Patio

Teren zamknięty

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

TYP SALI

Hotel na wesele

Restauracja na wesele

STYL SALI

Wesele w stylu boho

Wesele w stylu glamour

Wesele w stylu romantycznym

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019

Oferta - Leśny Dwór

Menu weselne - Wariant 1

Opinie - Leśny Dwór

4.93

60 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

M

Morończyk

Czy planując najważniejsze wydarzenie w życiu chcesz spotkać się z taką obsługą? „18.02 zarezerwowałam pokój w hotelu Leśny Dwór w terminie 15/16.04. Otrzymałam potwierdzenie rezerwacji. Po miesiącu otrzymałam od hotelu informację, że cena pokoju uległa zmianie. „Dziękujemy za dokonanie rezerwacji w naszym hotelu. Uprzejmie informuję, iż uległy zmianie ceny za pokoje. Informuję, iż obecna cena za pokoje to: *Pokój dwuosobowy typu Deluxe - cena 269 zł. Jeśli nie akceptują Państwo zmiany ceny proszę o anulowanie rezerwacji. Brak odpowiedzi z Państwa strony spowoduje anulowanie rezerwacji przez hotel.” Zaakceptowałam cenę, ale po paru dniach otrzymałam kolejnego mejla, ze moja karta kredytowa została odrzucona. Po kilkukrotnych próbach i kontaktach z hotelem sytuacja została wyjaśniona. Pomijam już fakt, że nigdzie w potwierdzeniu nie było informacji o konieczności zabezpieczenia płatności, hotel nie wymagał rownież przedpłaty!!!!! A dzisiaj dostałam kolejną wiadomość: „Z przykrością jesteśmy zmuszeni poinformować Państwa o konieczności anulowania Państwa rezerwacji. W naszym obiekcie trwają prace remontowe i niestety ich termin został przedłużony. Na obecną chwilę jesteśmy zmuszeni zablokować dostępność naszego hotelu na wybrany przez Państwa termin. Zapraszamy do śledzenia dostępności, gdyż mamy nadzieję, iż prace remontowe zakończą się szybciej. Prosimy przyjąć nasze najszczersze przeprosiny.” Ponieważ sytuacja wyglądała bardzo dziwnie chciałam to sprawdzić. Zadzwoniłam więc do hotelu i zapytałam o możliwość zarezerwowania pokoju z 16/17.04 odpowiedz padła twierdząca. Kontynuowałam czy mogę przedłużyć pobyt na nocleg 15/16.04. I w tym przypadku odpowiedź była pozytywna, ale zostałam poinformowana, że pokój kosztuje 360 zł. Zapytałam czemu cena jest znacząco wyższa od tego co na stronie internetowej. Powiedziano mi, że do Radomia przyjeżdża Iga Świątek ....!!! I cała tajemnica została

1 rok temu

AA

Anna A

Mieliśmy okazję świętować nasze wesele w Leśnym Dworze. Wszystko wyszło znakomicie, zaczynając od fajnej współpracy z panią Moniką, doskonale zorganizowaną Manager sali - panią Edytą. Goście chwalili szczególnie smaczne jedzenie oraz pięknie przygotowany bufet boczny :-)

2 lata temu

R

Renata

Mimo panującej pandemii i wielu ograniczeń wesele było świetnie zorganizowane. Właściciel jest bardzo pomocny, jest w stanie dużo podpowiedzieć, w końcu już tyle lat obraca się w branży ślubnej.

3 lata temu

J

Justyś

Jak ktoś chce zorganizować swoje wesele, to ta sala jest idealna pod każdym względem... Po 1 - pyszne jedzenie, po 2 - dobrze przeszkolona i miła obsługa, po 3 - możliwość organizacji wesela w plenerze, po 4 - piękna, zadbana sala i po 5 - jeśli zaprasza się gości z daleka mają hotel, w którym można przenocować.

3 lata temu

T

Tamara

Cudowna sala! Polecam każdej młodej parze, tutaj również organizują wesele plenerowe jak ktoś ma taką ochotę.

3 lata temu

A

Alicja

Sala weselna ustrojona w dobrym guście, jedzenie obłędne. Nie ma problemów, by się dogadać z właścicielem sali.

4 lata temu

I

Izabella

Sala z dobrym jedzeniem, jest duża pomieści dużą liczbę gości. Dużym udogodnieniem jest to, że mają hotel, więc jak ktoś z daleka przyjeżdża to można zarezerwować nocleg.

4 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od ponad 15 lat!

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

PAKIET MENU: 6 dań gorących | 1 deser | 10 przekąsek zimnych | ciasta | owoce | napoje zimne i gorące POWITANIE: wino musujące | chlebek ozdobny SERWIS: obsługa kelnerska | obsługa kucharska | serwis sprzątający | obsługa parkingu DEKORACJA: dekoracja florystyczna | skirting (stoły) | pokrowce na krzesła

Kontakt - Leśny Dwór

Leśny Dwór

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Słowackiego 84 26-640 Skaryszew

Poniedziałek

09:00 -21:00

Wtorek

09:00 -21:00

Środa

09:00 -21:00

Czwartek

09:00 -21:00

Piątek

09:00 -21:00

Sobota

09:00 -21:00

Niedziela

09:00 -21:00

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: