Motel Pintal

Ewelina Pintal Costa

Motel Pintal

Walczaka 111, Gorzów Wielkopolski

(3)

O nas

Do dyspozycji naszych gości jest duża sala restauracyjna na 60 osób, sala konferencyjna na 35 osób, sala bankietowa na 120 oraz stylowa sala staropolska na 22 osób.

Wszystkie imprezy dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt z managerem motelu.Motel Pintal jest rodzinną firmą, istniejącą w Gorzowie Wlkp. od 1990 roku.

Działalność firmy zainicjowało powstanie Centrum Ogrodniczego Żelazny, które znajduje się bezpośrednio przy Motelu.

Od początku swojej działalności staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, aby sukcesywnie podnosić jakość oferowanych usług.

Motel znajduje się przy wyjeździe z Gorzowa w kierunku na Gdańsk i w bliskiej odległości od centrum Gorzowa.

Nasze pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Obiekt przystosowany jest również dla gości niepełnosprawnych.

Przed motelem znajduje się ogrodzony, zamykany na noc bezpłatny parking na 60 miejsc.

Do dyspozycji gości jest duża Sala Konferencyjna, Bankietowa oraz stylowa Sala Staropolska.

Zapraszamy serdecznie do naszej restauracji, w której szef kuchni poleca bogatą ofertę dań kuchni polskiej.

W kąciku kawiarnianym polecamy pyszną kawę i domowe wypieki.

Komfortowe warunki wypoczynku i wyśmienite dania Restauracji Pintal w atrakcyjnych cenach.

PRZEDZIAŁ CENOWY

120 zł - 200 zł

hotel-bed

MIEJSCA NOCLEGOWE

48

couple-man-woman

LICZBA GOŚCI

do 100

house-1

LICZBA SAL

2

USTAWIENIE STOŁÓW

Okrągłe

OPIS MIEJSCA

Kuchnia

Oferta - Motel Pintal

Menu weselne - Wariant 1

120 zł - 200 zł

Cena uzależniona jest od ilości dań

Opinie - Motel Pintal

3.73

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd sali

Ceny

Atmosfera

PF

Paulina F

Zdecydowanie nie polecam. Jeżeli nie chcą Państwo zostać oszukani, radzę omijać ten lokal z daleka. Podczas uroczystości, którą organizowałam w Motelu Pintal bardzo się zawiodłam i rozczarowałam. Najpierw zapewniono mnie o możliwości przyniesienia własnych napoi, gdy impreza będzie obejmować więcej niż 20 gości. Po ich zakupie poinformowano mnie jednak, że napoje mam kupować w restauracji. Początkowe wprowadzenie w błąd wydało się tym bardziej dziwne, gdy podczas przybycia na uroczystość okazało się, że napoi nie ma i i tak trzeba jechać i kupić swoje. Ten dziwny początek to tylko wstęp do koszmarnej organizacji, ponieważ po 30 minutach trwania przyjęcia okazało się, że zostałam oszukana. Podczas rozmow oraz emaili zostałam zapewniona, że tego wieczoru na sali będzie DJ. Jednak po przybyciu okazało się, że DJ nawet nie miał grać. Pani menadżer nie odbierała telefonu, nie odpowiadała na wiadomości, po czym po godzinie napisała wiadomość, kłamiąc, że DJ się rozchorował i godzinę przed rozpoczęciem urodzin odwołał swój wystep. Nie dostałam wcześniej takiej informacji, nie została podjęta żadna próba rozmowy ani chęć załagodzenia sytuacji. Obsługa jednogłośnie przyznała, że tego wieczoru występ dj nie był planowany. Zostałam z sala pełną chętnych do zabawy gości, tymczasem czułam się oszukana i upokorzona przez wręcz perfidne zachowanie Pani menadżer. Lokal nie widzi problemu i brnie w swoje kłamstwa, mimo że niejednokrotnie udowodniłam, że ich wersja nie jest prawdziwa. Nie polecam. Jeżeli chcecie się dobrze bawić, uciekajcie stamtąd

6 miesięcy temu

DJ

Dorota J

Miło, sympatycznie i smacznie. Polecam

7 lat temu

J

Joanna

Jestem raczej zadowolona z wesela w tym motelu. Sala weselna jest duża, przestronna ale w ogóle nie przystrojona. W lokalu nie pobierają opłaty za wystrój sali- jest on we własnym zakresie. To samo dotyczy wystroju stołów- nie ma żadnych elementów ozdobnych. Organizator oferuje kilka kolorów stożków materialowych. Pokorwce na krzesła są dodatkowo płatne od sztuki. Jest wydzielone miejsce dla orkiestry. Duży plus za dowolność wyboru stołów (okrągłe lub klasyczna podkowa). Jedzenie było bardzo dobre i przede wszystkim było go dużo. Wszystkie ciepłe posiłki były podawane o umówionym czasie. Osobom chcącym zorganizować tam wesele radzę dokładnie dopytać o wszystkie szczegóły. Jeśli chodzi o to co mi się nie podobało to była pusta ściana za parą młodą. Mialo być duże serce, podobno popsuło się, dlatego nic nie było, ale niestety nikt mnie o tym wcześniej nie poinformował. Kolejny element, który bardzo mnie zawiódł to kwiaty na stolach gości. Mialy być bukieciki tulipanów i w sumie były (dopiero po interwencji męża w sobotę tuż przed weselem), ale tak marne i malutkie, że jakbym wiedziała, że tak to będzie beznadziejnie wyglądać to bym zamówiła je sama w kwiaciarni albo na giełdzie kwiatowej. Podsumowując. Ogólnie zabawa weselna była udana, goście byli zadowoleni. Jednym minusem są szczegóły, które należało BARDZO dokładnie omówić, żeby później nie było niespodzianek takich jak u nas.

7 lat temu

Kontakt - Motel Pintal

Motel Pintal

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Walczaka 111 66-400 Gorzów Wielkopolski

Poniedziałek

09:00 -17:00

Wtorek

09:00 -17:00

Środa

09:00 -17:00

Czwartek

09:00 -17:00

Piątek

09:00 -17:00

Sobota

09:00 -17:00

Niedziela

09:00 -17:00

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: