Czar Bieli

Anna Talar-Wójciak

Czar Bieli

Sikorskiego 11, Pyskowice

(26)

O nas

Czar Bieli już od 2005 roku spełnia marzenia przyszłych Panien Młodych.
Nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i pasja sprawiają, że każda klientka ze spokojem oddaje się w nasze ręce, wiedząc, że zadbamy o każdy szczegół ślubnej stylizacji.
Stale dostosowujemy się do obecnych trendów i zmieniającej się mody realizując projekty indywidualne, dzięki czemu Twoja suknia będzie Jedyna i Niepowtarzalna!
Pozwól nam ją wyCZARować!

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 4900 zł

ROZMIARÓWKA

34 - 54

ILOŚĆ SUKIEN

41

scissors-2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Projekt indywidualny

INFORMACJE DODATKOWE

Możliwość wypożyczenia sukni

Można robić zdjęcia w salonie

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Bielizna ślubna

Biżuteria

Buty ślubne

Suknie ślubne

Suknie ślubne Suknie wieczorowe

Opinie - Czar Bieli

5

26 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

SM

Sylwia M

Pani Ania i jej krawcowe to wspaniałe osoby. Uszyły mi przepiękną suknię ślubną ❤️ Wszystko bardzo dokładne, każdy szczegół dopięty. Dużo cierpliwości i serca do Klienta. Warto się do nich zgłosić ?

2 lata temu

EK

Ewelina K

Suknia uszyta na miarę i na czas. Bardzo ładna. Pani z salonu cierpliwa, można przymierzyć suknię która się chce. Polecam i pozdrawiam serdecznie ?

2 lata temu

avatar

Patrycja M

Z tego miejsca chciałam bym bardzo podziękować całemu zespołowi czar bieli za stworzenie sukni marzeń. Stworzyli suknie wyjątkową i nie powtarzalną w każdym detalu. Musze przyznać że przy ich podejściu i profesjonalizmie oraz jakości tworzenia, są mistrzami i nie jeden salon sieciowy może się schować. Gorąco polecam wszystkim przyszłym i obecnym klientom, by weszły do salonu i dali się zaczarować ich magią tworzenia.

3 lata temu

avatar

Patrycja M

Z tego miejsca chciałam bym z całego serca podziękować całej ekipie z czar bieli za stworzenie sukni marzeń. Była przepiękna, wyjątkowa i niepowtarzalna. Robiła efekt wow na który mi zależało, a wykonanie jej to pierwsza klasa. Muszę przyznać, że inne salony mogą się schować przy takim profesjonalizmie jaki oferują. Żadna zagraniczna sieciowa marka nie może się z nimi równać bo mają bardzo indywidualne podejście do klienta a każdy u nich jest wyjątkowy. Naprawdę polecam.

3 lata temu

DS

Daria S

Bardzo profesjonalnie, miło a przede wszystkim suknia prezentowała się wyśmienicie! Dziękuję bardzo i z całego serca polecam !❤

5 lat temu

PS

Patrycja S

Moja suknia ślubna została uszyta tak jak sobie wymarzyłam. Profesjonalna i miła obsługa. Przystępne ceny zarówno sukni jak i dodatków. Polecam!

5 lat temu

RN

Roksana N

Przede wszystkim profesjonalizm, przemiła atmosfera oraz indywidualne podejście do klienta. Pani Ania potrafi świetnie doradzić i w parę chwil stworzyć projekt opisywanej sukni. Nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszej sukni, była właśnie taka jaką ją widziałam w swojej głowie. Z całego serca polecam :)

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Pannami Młodymi współpracujemy od 2005 roku.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nasza podstawowa oferta zawiera szycie sukien ślubnych według indywidualnych projektów, ale posiadamy również gotowe modele. Co roku wypuszczamy kolekcję kilkudziesięciu nowych. Ponadto posiadamy dodatki ślubne: buty, bieliznę, biżuterię, etole, futerka, welony, parasolki i wiele innych.

Kontakt - Czar Bieli

Czar Bieli

Sikorskiego 11 44-120 Pyskowice

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

10:00 -18:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

10:00 -14:00

Aby zaoszczędzić Wasz cenny czas, istnieje możliwość telefonicznego ustalenia wizyty w dogodnym dla klientki terminie.

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Pyskowice: