Impresja

Impresja

Ul. Sobieskiego 10, Rzeszów

(23)

O nas

Salon Impresja współpracuje z autorskimi pracowniami krawieckimi. Kolekcje Impresji są komponowane z naciskiem na elegancje modeli, klasykę w połączeniu z najnowszymi trendami z elementami subtelnej ekstrawagancji. Suknie tej marki adresowane są do kobiet przywiązujących wagę do tradycji.

ILOŚĆ SUKIEN

122

Opinie - Impresja

4.58

23 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MS

Magdalena S

Ja niestety nie mam dobrych wspomnień z tym salonem sukien ślubnych głównie chodzi mi o Alelier Impresja. To był mój pierwszy salon jaki odwiedziłam. Przeczytałam naprawdę dobre opinie w internecie więc tam pojechałam, dodam że do Rzeszowa mam 250 km. Suknie w salonie były przepiękne. Powiedziałam Pani która mnie obsługiwała, że nie chcę 'ksiezniczki' ani 'rybki'. Pani zaczęła mi je wciskać, że napewno będę w nich pięknie wyglądać. Zgodziłam się, bo kto wie może faktycznie tak będzie. Była katastrofa..zle się w nich czułam,nie mogłam się w tej sukni ruszać, była ciężka, dekold na plecach nie wyglądał zbyt ładnie, powiedziałam jej o moich obawach i żeby znalazła dla mnie jednak trochę mniej rozkloszowaną, powiedziała że w takiej będę źle wyglądać i do mojego wyglądu pasuje księżniczka pomimo wszystko. Zaczęłam się upierać, że nie. Moja przyjaciółka i mama również miały takie same zdanie jak i ja. Dodała uwagę co do mojej karnacji, że jest zbyt ciemna ( byłam opalona jak to w lecie, ponieważ na wizytę udałam się w wakacje) było to dla mnie szokiem. Od razu stamtąd wyszłam. Nie potrzebna była ta uwaga. Byłam zawiedziona jak na pierwszy raz. Nie chcę nikogo oczerniać, ale takie zachowanie moim zdaniem jest nie na miejscu. Wszystkim moim koleżanka z przykrością odradziłam ten salon. Tego samego dnia znalazłam idealną, wymarzoną suknię moich marzeń w innym salonie z cudowną obsługa.

1 rok temu

AH

Aleksandra H

Polecam salon z całego serca! W salonie panuje miła atmosfera, dzieki czemu mierzenie sukien jest czystą przyjemnością ❤ Szczególnie Pani Monika, która towarzyszyła mi w tym czasie, sprawila, że wybór sukni ślubnej był dla mnie niezapomnianym przeżyciem!

2 lata temu

IP

Inga P

Ekstra obsługa i piękna suknia <3

3 lata temu

J

Justyna

Witam, wszystkie przyszłe Panny Młode, polecam salon Impresja przy ul.Piłsudskiego10 bardzo miła i profesjonalna obsługa :)

7 lat temu

SJ

Sabina J

Pani, która pomagała mi w doborze sukni znała się na rzeczy. Spełniła wszystkie moje zyczenia w doborze odpowiedniej dla mnie sukni. Bardzo polecam

7 lat temu

BK

Barbara K

Jestem bardzo zadowolona z tego salonu i polecam go wszystkim przyszłym pannom młodym.

7 lat temu

KK

Karolina K

Znalazłam moją suknię przeglądając portale ślubne w tym portal \"Twoja Suknia\" model Vanilla Sposa - zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Znalazłam najbliższy salon partnerski i na moją prośbę suknia została w ciągu kilku dni ściągnięta do przymiarki do salony Impresja przy ul. Sobieskiego 10 - wiedziałam, że musi być moja, teraz z niecierpliwością czekam na jej odbiór, obsługa bardzo miła, a przede wszystkim pomocna. Jestem bardzo zadowolona - polecam ten salon przyszłym Panną Młodym. Pozdrawiam

7 lat temu

Kontakt - Impresja

Impresja

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Sobieskiego 10 35-001 Rzeszów

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: