Julia

Julia

Ul. Bolesława Krzywoustego 2 lok.2, Szczecin

(15)

O nas

Salon Julia od 25 lat ubiera panny młode. Do wyboru jest wiele sukien dostępnych w salonie. Obsługa salonu zawsze chętnie pomoże w doborze sukni i dodatków ślubnych. Zapraszamy z osobami towarzyszącymi!

ILOŚĆ SUKIEN

243

Opinie - Julia

2.84

15 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

M

Maria

Pani delikatnie mówiąc średnio przyjemna, drewniaki do przymiarki fatalne, aczkolwiek sukienkę kupiłam dużo taniej niżu konkurencji ten sam model :)

4 lata temu

J

Justyna

Byłam i zakupiłam \'TA JEDYNA\'. Miła Pani pomogła wyborze nie namawiała na nic a nawet mowila co nie tak jest w sukni. Polecam Bardzo!!!

4 lata temu

A

Aga

Polecam w 100%. Zaczynając od tego, że Pani która tam sprzedaje to przemiła osoba. We wrześniu trafiłam pierwszy raz, Pani wzięła ode mnie numer i obiecała, że zadzwoni jak coś przyjdzie w moim stylu i faktycznie po ok 1,5 miesiąca pamiętała o mnie i zadzwoniła i całe szczęście bo ta sukienke którą mi Pani zachowała okazała się tą jedyną! :) przy okazji kupiłam od razu buty, żakiet a nawet biżuterię. Pani szczera nie naciąga jak coś źle leżało bo mierzyłam jeszcze inne to od razu mówiła co bardzo sobie cenię.

5 lat temu

PT

Patrycja T

Chyba nie wniosę nic nowego, aczkolwiek, tak jak przedmówczynie - odradzam ten salon. \"Przemiła\" Pani nie dała mi dojść do słowa, świadkowej kazała \"nie odzywać się, bo to nie jej ślub\", tylko dlatego, że miała inne zdanie. Wychwalała suknie, w których wyglądałam tragicznie. Przymierzanie sukni ślubnej w tych żółtych drewniakach to jakaś męka. Trudno się w nich nie zabić. Niektóre suknie z najnowszej kolekcji wyglądają jak kupione w innych salonach, jak te ze starszej. Salon nie oświetlony, ledwo cokolwiek widać. Jeżeli chcesz się poczuć, że ślub to kula u nogi i że tak naprawdę bez znaczenia jest to, co na siebie założysz, to koniecznie odwiedź ten salon.

5 lat temu

A

Aga

Obsluga nie mila. Panie nie dają dojść do słowa,wiedza lepiej.. Zero porady z ich stron. Byłam tam 2min. I o dwie za dużo. Nie polecam.

5 lat temu

A

Agata

Nie miła obsługa. Już na początku rozmowy nas odrzucilo

5 lat temu

K

Karolina

Nadal jestem pod \"wrażeniem\" tego \"salonu\". Starsza Pani (ze sposobu rozmowy a raczej monologu mniemam, iż właścicielka) uraczyła nas niczym rasowa przekupka z rynku. Nie wspomnę o manierze \"kochanieńka\" i zwracaniu się na Ty. Narzeczony usłyszał, że \"pan to się może tu tylko przydać żeby otwierać portfel\". Kuzynka spytała o toaletę to dostała zakaz wstępu z torebką ponieważ \"dziewuchy ta są straszne! Jedna mi ukradła pudło z butami!\" Do mierzenia sukni dostałam jakieś żółte babcine drewniako trepy...tak, mierzyłam....bo byłam w szoku a ta nie dawała mi dojść do słowa. Polecam jako szok poznawczy :)

5 lat temu

Kontakt - Julia

Julia

ul. Bolesława Krzywoustego 2 lok.2 70-244 Szczecin

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie:

Zobacz salony sukien ślubnych w pobliżu: