One Love Atelier  BRIDAL

Ilona Jankowska- Mokrzycka

One Love Atelier BRIDAL

(1)

O nas

Aby spełniać marzenia, oczekiwania i kompleksowo zadbać o przyszłą Pannę Młodą oraz kobiety w jej otoczeniu wpadliśmy na pomysł otwarcia przestrzeni one LOVE atelier.
Jeśli jesteś kobietą, która szuka sukni ślubnej lub kreacji wieczorowej/ dziennej, która harmonizuje i akcentuje twoje wyjątkowe cechy, jeśli szukasz czegoś klasycznego, pięknego, nieoczywistego i charakterystycznego dla swojej ceny, czegoś co przyciągnie wzrok, idealnie się dopasuje i sprawi, że poczujesz magię - koniecznie musisz nas odwiedzić.
Jeśli kiedykolwiek miałaś problem ze skompletowaniem swojego ‘look’u’ to mamy nadzieję, że u nas zawsze coś dla siebie znajdziesz.
Nasza przestrzeń zrzesza lokalnych i ogólnopolskich projektantów i marki, tworzących RÓŻNE rzeczy i dzięki temu mamy nadzieję, że zawsze znajdziesz coś ciekawego na prezent.
Pomysł stworzenia tego miejsca narodził się z PASJI- tworzenia, MIŁOŚCI- przyjacielskiej i braterskiej, WIARY- że jest potrzebne w Mielcu takie miejsce i z DOŚWIADCZENIA- wieloletniej pracy w branży mody, pisania dwóch blogów (poradników).
Poprzez uczestnictwo w światowych targach mody i wydarzeniach kulturalnych na terenie Polski chcemy prezentować Wam aktualne trendy w branży ślubnej, nowinki modowe i prezentować jakość usług na najwyższym poziomie.
To TU odbywać się będą warsztaty dla KOBIET, a przyszłe Panny Młode skorzystają z rad specjalistów.
No i wreszcie to TU będziesz mogła umówić się na konsultację stylistyczną czy zamówić stylistę na PRZEGLĄD SZAFY.
Dostępne w naszej ofercie marki sukien ślubnych to: ETERNITY BRIDAL, ADRIANNA PAPELL, ART COUTURE, CHRISTINA WU, MAGGIE SOTTERO, REBECCA INGRAM, ARIAMO FASHION, TESORO BY ARIAMO, AMY LOVE.
W naszej ofercie znajdziesz wyjątkową biżuterię marek: ABI ROSE i NOVIA BLANCA.
Akcesoria, paski, welony i dodatki najlepszej jaości od duńskiej marki LILLY.
Koszule nocne, szlafroki i bieliznę na noc poślubną czy prezent od polskich marek: ALEXANDRA LACE LINGERIE oraz LE BRATE.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2800 zł - 8000 zł

ROZMIARÓWKA

32 - 52

DODATKOWY ASORTYMENT

Bielizna ślubna

Biżuteria

Buty ślubne

Opinie - One Love Atelier BRIDAL

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

JE

Justyna E

Polecam z całego serca salon One Love Atelier 🤍🤍🤍 Panie prze miłe idalnie doradziły i dobrały suknie do sylwetki ♥️ Dbały o dobre samopoczucie w salonie, bardzo swobodnie się tam czułam. Bardzo ale to bardzo dziękuje za prze piękny welon który mi Pani Ilona pożyczyła na dzień ślubu, tak po prostu nigdy nie spotkałam się z takim gestem. Cenie to bardzo!♥️ Życzę wam samych sukcesów niech każda przyszła Pani młoda wychodzi od was szczęśliwa tak jak ja! Pozdrawiam :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 3 lat.

Kontakt - One Love Atelier BRIDAL

One Love Atelier BRIDAL

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Mielec

Poniedziałek

10:00 -18:00

Wtorek

10:00 -18:00

Środa

10:00 -18:00

Czwartek

10:00 -18:00

Piątek

10:00 -18:00

Sobota

09:00 -13:00

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego spotkania, poza godzinami otwarcia salonu, tak aby być tylko do twojej dyspozycji. Taka usługa jest dodatkowa płatna 150 złotych. W przypadku zdecydowania się na zakup sukni ta kwota zostanie anulowana.

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: