Salon Maxima

Katarzyna Pasierb-Janik

Salon Maxima

Ul. Grunwaldzka 28, Rzeszów

(7)

O nas

Suknie zaprojektowane według najnowszych trendów mody światowej. Wykonane z najlepszych tkanin. Nasze suknie zdobyły uznanie w wielu regionach świata. Dzięki udziałowi w targach z branży ślubnej lista klientów stale wzrasta.
Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!!

Opinie - Salon Maxima

4.57

7 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

G

Gosia

Trafiłam do salonu z polecenia, stworzyliśmy wymarzoną suknię ślubną, zachwycona czekałam na przymiarke, czas się wydłużał, w końcu dwa tyg przed ślubem udałam się na przymiarke, okazało się, że suknia za duża.... Trzeba było zmniejszyć ja, miałam się zgłosić po nią 4 dni przed ślubem i będzie idealna, owszem była już mniejsza, ale w dzień wesela okazało się, że nadal jest za duża, mimo sznurków w gorsecie, których nie mogłam zacisnąć mocniej bo pojawiała się fałda na 3 cm i odstawały koraliki, suknia zjeżdżała mi przez całe wesele.... Po ślubie oglądałam suknię, okazało się, że jej wykonanie nie było dobre, poszczepione koraliki, kawałek siatki z koralikami się odczepił, suknia nie dbale została zmniejszona 😔 więc nie będę polecać salonu, a jeśli kupujecie to popatrzcie co odbieracie.

1 rok temu

KS

Katarzyna S

Gorąco polecam Salon Maxima. Dzięki pomocy wspaniałych Pań, pracujących w wyżej wymienionym Salonie znalazłam wymarzoną suknię ślubną ( Maxima 0716). Panuje tam miła i ciepła atmosfera, z przyjemnością wracałam na przymiarki. Skorzystałam również z oferty zakupu pięknej biżuterii ślubnej.

6 lat temu

AS

Agnieszka S

Obsługa najlepsza na świecie! W żadnym innym salonie nikt mnie tak nie rozumiał i dopieszczał jak tutaj, dzięki kochanym Paniom konsultantkom. To właśnie dzięki nim znalazłam swoją jedyną suknię, a to nie był oczywisty i łatwy wybór. Za każdym razem idę tam z wielką przyjemnością, bo aż chce się tam wracać. Polecam salon Maxima z całego serca każdej Pannie Młodej!

7 lat temu

A

Anna

W salonie nie było idealnej dla mnie sukni, ale dzięki miłej i profesjonalnej obsłudze udało się ją \"stworzyć\". Czekam na efekt :)

7 lat temu

BB

Barbara B

Salon bardzo przyjemny dla oka, obsługa świetna, pracownice bardzo miłe. Serdecznie polecam!

8 lat temu

AB

Anna B

Miła atmosfera i obsługa, duży wybór sukni. Polecam.

8 lat temu

AS

Agata S

Salon Maxima polecam wszystkim pannom młodym. Panie bardzo miłe i pomocne. Wystrój również bardzo ładny, przytulny . Dosyć duży wybór sukien ślubnych w dobrych cenach.

8 lat temu

Kontakt - Salon Maxima

Salon Maxima

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Ul. Grunwaldzka 28 35-068 Rzeszów

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: