Sarah

Katarzyna Oleś

Sarah

Ul. Kubsza 31, Wodzisław Śląski

(3)

O nas

Moda ślubna SARAH jest znaną marką szczególnie na polskim ale i zagranicznych rynkach. Możemy poszczycić się pozytywnymi opiniami naszych klientek doceniających dobry styl naszych wzorów, ich różnorodność, gustowny dobór tkanin i dodatków a przede wszystkim umiejętność połączenia nowoczesności z tradycją.

Prezentacja naszych kolekcji na łamach branżowych czasopism oraz obecność na corocznych targach ślubnych wzmacnia naszą pozycję na rynku wpływając na ogromne zainteresowanie naszymi produktami. Możemy pochwalić się ubraniem do ślubu między innymi II wice MISS POLONIA 2006 Judytę Mojżesz, która co roku prezentuje nasze kolekcje, oraz współpracą z MISS POLONIA 2010 Rozalią Mancewicz, która była gościem specjalnym naszej firmy na Międzyplanetarnych targach ślubnych oraz wzięła udział w sesji zdjęciowej kolekcji 2012 – Brillant.
19 lat istnienia na polskim rynku zdecydowanie wyróżnia nas pod względem jakości, profesjonalnej obsługi, doświadczenia w projektowaniu, kreowaniu i szyciu wyjątkowych sukien ślubnych. Nowoczesne i tajemnicze, naturalne i prowokujące, subtelne i wyrafinowane – takie są suknie SARAH, bo takie są kobiety, które je wybierają.

ILOŚĆ SUKIEN

88

Suknie ślubne

Suknie ślubne

Opinie - Sarah

4.87

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

MZ

Monika Z

Z ręką na sercu mogę polecić ten salon. A przede wszystkim obsługę. Pani rewelacyjna ! Doradziła, pomogła zakryć wszelkie mankamenty mojej figury. I powiem szczerze, że byłam w kilku salonach i obsługa nie była zadowalająca niestety. Za to w Wodzisławiu Śląskim - Polecam !

5 lat temu

KK

Katarzyna K

Jestem bardzo zadowolona :) Przemiła i cierpliwa obsługa. Piękne suknie! Polecam!

5 lat temu

MM

Monika M

Polecam ten salon wszystkim Panią poszukującym sukni ślubnych. Przyleciałam do Polski w poszukiwaniu dodatków do wcześniej zakupionej już sukni ślubnej w Anglii. Ze względu jednak na tak dobrą obsługę i ofertę, która jest w salonie dostępna, moja wizyta zakończyła się zakupem jeszcze jednej, ale tym razem mogę z pewnością powiedzieć, mojej wymarzonej sukienki! Oferta jest bogata, ceny bardzo dobre, ale co najważniejsze obsługa pomocna, chetna do współpracy i zawsze stawiająca potrzeby klienta na pierwszym miejscu. Polecam

7 lat temu

Kontakt - Sarah

Sarah

ul. Kubsza 31 44-300 Wodzisław Śląski

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: