White Diva. Salon sukien ślubnych

Sonia Mańkut

White Diva. Salon sukien ślubnych

Podleśna 18, Piasek

Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

White Diva to salon ślubny który ubiera Panny Młode od 2009. Z każdym rokiem możemy pochwalić się większym doświadczeniem oraz coraz większą ilością sukien ślubnych.
Posiadamy na miejscu ponad 250 modeli sukien ślubnych od rozmiaru 34 do 52, dlatego każda kobieta bez względu na wiek czy rozmiar ma szansę znaleźć swoją wymarzoną suknię, w której poczuje się wyjątkowo.
Nasze kreacje zamawiamy od różnych producentów, zarówno Polskich jak i zagranicznych pracowni, dzięki czemu wyróżnia nas różnorodność, oryginalność oraz mnogość kreacji. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 miesięcy w zależności od pracowni, w której suknia jest zamawiana, w wyjątkowych przypadkach jesteśmy w stanie uszyć suknię w krótszym terminie. Istnieje również możliwość zakupienia sukni ślubnej z ekspozycji, bez czekania na uszycie, z możliwością dopasowania do figury.
Możliwość zmierzenia takiej ilości sukien w jednym miejscu sprawia, że jesteśmy jednym z największych salonów na Śląsku. Każda przyszła Panna Młoda może liczyć na profesjonalną oraz kompetentną obsługę. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić jej wszelkie marzenia.
W naszym salonie ślubnym dysponujemy ogromną ilością dodatków takich jak biżuteria, welony, ozdoby do włosów, buty i wiele innych. Pozwala to na doskonałe dopasowanie dodatków do kreacji ślubnej. Dobieramy również odpowiednią bieliznę do weselnej kreacji.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 5000 zł

ROZMIARÓWKA

34 - 52

ILOŚĆ SUKIEN

259

scissors-2

INDYWIDUALNY PROJEKT

Projekt indywidualny

INFORMACJE DODATKOWE

Można robić zdjęcia w salonie

Szyjemy indywidualne projekty

DODATKOWY ASORTYMENT

Bielizna ślubna

Biżuteria

Buty ślubne

Opinie - White Diva. Salon sukien ślubnych

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2009 roku.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Salon White Diva poza salonem sprzedaży posiada także własną pracownię dzięki czemu może nie tylko wykonywać wszystkie, nawet najbardziej wyszukane projekty indywidualne ale również profesjonalnie dopasować suknie polskich i zagranicznych marek, które oferuje w sprzedaży. Dzięki własnemu lokalowi poza centrum miasta jesteśmy w stanie obniżyć do minimum koszty obsługi salonu przez co oferowane przez nas suknie są atrakcyjniejsze cenowo niż w dużych miastach.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Największym wyzwaniem jest uszycie sukni z krótkim terminem realizacji zwłaszcza w sezonie ale różne okoliczności życiowe się zdarzają i staramy się nigdy nikogo nie pozostawiać bez pomocy.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Jaki jest okres oczekiwania na uszycie sukni ślubnej? Okres oczekiwania trwa od 3 do 7 miesięcy w zależności od stanów magazynowych i możliwości pracowni, wszystko ustalane jest indywidualnie po dokonaniu wyboru konkretnego modelu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W naszej podstawowej ofercie są suknie ślubne i wszystkie dodatki jakimi Panna Młoda uzupełnia ślubny strój: buty, biżuteria, welony, stroiki, bielizna, okrycia i inne dodatki.

Z jakim wyprzedzeniem Panna Młoda powinna umówić się na pierwsze spotkanie?

Najlepiej w okresie od 1 roku do 6 miesięcy poprzedzających uroczystość.

Ile trwa proces od zamówienia do odbioru sukni ślubnej?

W zależności od stanów magazynowych i możliwości szwalni jest to czas od ok 3 do 7 miesięcy.

Czy Panna Młoda może uszyć u Was suknię według własnego projektu?

Posiadamy własną pracownię i uszycie własnego projektu nie stanowi dla nas problemu.

Czy są u Was modele dostępne "od ręki"?

Tak, każdą suknię obecną na ekspozycji można zakupić od ręki jeśli oczywiście jej rozmiar pozwala na dopasowanie jej do figury klientki.

Co warto wiedzieć przed pierwszym spotkaniem?

Na spotkanie najlepiej przyjść bez lub w bardzo delikatnym makijażu. Można też zabrać bliską osobę, do której mamy zaufanie że szczerze nam doradzi.

Kontakt - White Diva. Salon sukien ślubnych

White Diva. Salon sukien ślubnych

website Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 5492133458

Podleśna 18 43-211 Piasek

211 km od Bielsko-Białej

209 km od Katowic

212 km od Tych

Poniedziałek

10:00 -17:00

Wtorek

10:00 -17:00

Środa

10:00 -17:00

Czwartek

10:00 -17:00

Piątek

10:00 -17:00

Sobota

09:00 -13:00

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: