White Lady

White Lady

Piłsudskiego 22, Rzeszów

(12)

O nas

Wizytówką salonu jest profesjonalna i serdeczna obsługa dbająca o to by przyszła Panna Młoda poczuła się komfortowo i w milej atmosferze wybrała swoją wymarzoną suknię.
Korzystając z nabytego doświadczenia i wiedzy potrafimy pomóc w doborze najbardziej korzystnego fasonu sukni oraz dobrać dodatki. Oferta salonu jest bardzo zróżnicowana. Poczynając od lekkich, zwiewnych, muślinowych sukien, poprzez klasyczne, eleganckie w tzw. literkę "A", a kończąc na szalonych "Princessach".

Opinie - White Lady

4.78

12 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

EG

Ewa G

Przepraszam. Proszę anulować moja opinie. To nie o Wasz salon mi chodziło. Miałam chwilowy problem z internetem i źle mnie polaczylo. Bardzo przepraszam raz jeszcze.

4 lata temu

IK

Ilona K

Wszystko na plus. Piękny salon w centrum z parkingiem, super obsługa i to, że mogę w sukni dokonać zmian...dzięki temu moja jedyna wymarzona suknia jest niepowtarzalna i tylko moja...WSZYSTKO NA PLUS. POLECAM

5 lat temu

DN

Dorota N

Obsługa super Panie potrafią naprawdę dobrze doradzic ,nie przewracają oczami jesli sie chce coś zmienic .Sukienie przepiekne ,najlepsze w calym Rzeszowie ,nie kiczowate . Wykonane z wielką starannością Ceny bardzo wyważone ..Właścicielka naprawdę bardzo miła nie zarozumiała i w dodatku piękna kobieta .Polecam gorąco

6 lat temu

avatar

Magdalena Ś

Świetny salon obsługa na 5. Polecam każdemu. Panie nie patrzą się krzywo na większe osoby , są bardzo pomocne i profesjonalnie odbiorą suknie. W tym salonie każda Panna Młoda poczuje się pięknie nie zależnie od rozmiaru.

6 lat temu

EC

Emilia C

Świetna obsluga, duzy wybor i oryginalne suknie. Goraco polecam!

7 lat temu

WT

Wioletta T

Profesjonalna obsluga. Pani zadbala o każdy szczegół. Ceny bardzo przystępne. Co do sukien ślubnych to każda panna młoda znajdzie cos dla siebie. Polecam!

8 lat temu

ER

Elżbieta R

Polecam gorąco obsługę salonu jak i ofertę.

8 lat temu

Kontakt - White Lady

White Lady

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Piłsudskiego 22 Rzeszów

Zobacz salony sukien ślubnych w Twoim województwie: