Limuzyna EXCALIBUR, Nestor Baron, Ford mustang cabrio, coupe

Wiesław

Limuzyna EXCALIBUR, Nestor Baron, Ford mustang cabrio, coupe

(2)

O nas

Limuzyna EXCALIBUR - 8 osobowa niezwykle komfortowa i bardzo elegancka limuzyna do ślubu. Zawsze wzbudza wielkie zainteresowanie gdziekolwiek się pojawi. Komfort prestiż i elegancja. Niewątpliwie jedna z najpiękniejszych limuzyn do ślubu

NESTOR BARON - pełnowymiarowe 5 osobowe cabrio z chowanym dachem. Auto jest prześliczne i proszę mi wierzyć że podoba się dosłownie wszystkim, zarówno malutkim dzieciom jak i naszym babciom. Zdjęcia z nim są cudowne. Dach w zależności od potrzeby jest założony lub zdjęty dosłownie w ciągu 2 minut. Jazdę NESTOREM BARONEM można śmiało porównać do przejażdzki elegancką bryczką.

Zdjęcia z nimi są przepiękne i niewątpliwie będą niesamowitą pamiątką na długie lata.
Są to nie tylko samochody do przejazdu ślubnego ale jest to o wiele więcej. Jest to niezwykłe przeżycie dla PARY MŁODEJ i dodatkowa atrakcja dla gości. Są to auta z duszą.

FORD MUSTANG - kultowe piękne białe perłowe, jest do wyboru cabrio i coupe. Można wybrać i bez problemu prowadzić osobiście. Jest to wielka frajda dla Nowożeńców jak mogą jechać sami mustangiem.
tel. [treść zablokowana] lub www.limuzynakoscierzyna
na fejsbuku jestem [treść zablokowana]

PRZEDZIAŁ CENOWY

1000 zł - 1500 zł

Oferta - Limuzyna EXCALIBUR, Nestor Baron, Ford mustang cabrio, coupe

Wynajem limuzyny

900 zł - 1500 zł

Koszt wynajęcia zależy od samochodu jak również od miejsca i okolicy w jakiej ma odbyć się uroczystość. Jest uzależniona również od dnia tygodnia. Z reguły podaję cenę za całość dzięki temu wiadomo jaka jest cena i nikt nie musi się denerwować i patrzeć na zegarek.

Ford mustang cabrio coupe

900 zł - 1000 zł

Do wyboru również dwa białe perłowe fordy mustangi cabrio i coupe. Bez problemu można prowadzić osobiście. Z doświadczenie wiem że jest to wielka frajda dla Pary Młodej jak mogą jechać mustangiem sami lub ze świadkami.

Opinie - Limuzyna EXCALIBUR, Nestor Baron, Ford mustang cabrio, coupe

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

N

Nowożeńcy2019

Serdecznie Polecamy pana Wiesława? i jego piękną limuzynę Excalibur? którą mieliśmy przyjemność jechać do ślubu. Zrobiła na nas i na gościach ogromne wrażenie Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć? szofer Oaza spokoju dostosuję się do wszystkiego bardzo elegancko ubrany kapelusz białe rękawiczki itp otwiera drzwi parze młodej co bardzo pięknie wygląda na filmie ślubnym czuliśmy się jak para Książęca wesele jak z bajki 100% zadowolenia??? a i na koniec dodam że mogliśmy ze sobą zabrać dzieci na przejażdżkę były bardzo zachwycone☺☺☺

5 lat temu

KN

Kasia N

Najcudowniejsze autko pod słońcem. Cudowny kontakt z właścicielem. Wybór limuzyny býł strzałem w dziesiątkę. Przeżyliśmy cudowne chwile i mieliśmy czas na relaks komfortowa jazda z kościolła na salę zapewniła nam chwilę relaksu co uwaźam jest zbawienne w tak waźnym dniu. Dziękujemy za cudne chwile i przesympatyczną obsługę. Dla takich chwil warto źyć. Polecam w 100% Dziękujemy

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

od 7 lat

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Tym że jestem bardzo elastyczny, nie mam sztywnych reguł.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Czasami bardzo dużym wyzwaniem jest wjazd na posesję limuzyną. Wiem że Nowożeńcom zależy na tym żeby samochód stał w tym ważnym dniu pod domem i robię wszystko żeby tak się stało.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej pytają skąd mam takie niezwykłe samochody i czy jest kłopot z utrzymaniem i zakupem części. Odpowiadam zgodnie z prawdą że całe szczęście że jest internet i części można kupić zza granicy.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Ja nie mam jakiś ograniczeń. Z reguły zawsze zgadzam się na wszystkie życzenia PARY MŁODEJ. Przeważnie jest tak że najpierw jadę do Pana Młodego potem do Pani Młodej, następnie jedziemy do Kościoła lub do Urzędu w zależności od tego gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin. Następnie jedziemy tam gdzie ma odbyć się uroczystość weselna. Po obiedzie i pierwszym bloku tanecznym z reguły MŁODZI robią zdjęcia z samochodem. To nie zawsze tak być ale przeważnie tak jest. Zawsze przywożę ze sobą PARKE BIAŁYCH GOŁĘBII które PARA MŁODA wypuszcza po ceremonii zaślubin.

Z jakim wyprzedzeniem Młoda Para powinna złożyć u Ciebie zamówienie?

Nie ma tutaj reguły bo są terminy które są rezerwowane dużo wcześniej a czasami zdarza się że są wolne do ostatniego dnia. Jak się komuś podoba auto to lepiej zarezerwować wcześniej to wtedy jest 100% pewne że auto będzie na uroczystości.

Jakie informacje Młoda Para powinna podać w trakcie składania zamówienia?

Ja do zarezerwowania terminu proszę o dane osobę zainteresowaną z nr tel. Rezerwuję termin i potwierdzam.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia?

Po przyjęciu zamówienia potwierdzam rezerwacje a szczegóły dotyczące dnia uroczystości omawiam zawsze w ostatni poniedziałek przed ślubem - jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, bo Młodzi już dokładnie wszystko wiedzą co i jak w dniu ślubu.

Co jeszcze poza podstawową ofertą, można u Ciebie znaleźć?

Po wcześniejszym uzgodnieniu mogę przywieść ze sobą Parkę Białych Gołębi do wypuszczenia przez Parę Młodą po ceremonii zaślubi. Jest to bardzo fajna dodatkowa atrakcja. Jak Młoda Para wychodzi z kościoła lub z urzędu wypuszczają te gołąbki bezpośrednio z koszyka (nie trzeba ich łapać) Goście często klaskają jak gołębie wylatują i są piękne zdjęcia z tego momentu

Co najchętniej wybierają Młode Pary?

Nie ma tutaj reguły bo samochód musi się spodobać Nowożeńcom a to zależy często od fantazji, stylu i czasami wieku.

Kontakt - Limuzyna EXCALIBUR, Nestor Baron, Ford mustang cabrio, coupe

Limuzyna EXCALIBUR, Nestor Baron, Ford mustang cabrio, coupe

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Kościerzyna

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: