• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Limuzyna EXCALIBUR i cabrio NESTOR BARON

Wiesław

Limuzyna EXCALIBUR i cabrio NESTOR BARON

(2)

Limuzyna EXCALIBUR - 8 osobowa niezwykle komfortowa i bardzo elegancka limuzyna do ślubu. Zawsze wzbudza wielkie zainteresowanie gdziekolwiek się pojawi. Komfort prestiż i elegancja. Niewątpliwie jedna z najpiękniejszych limuzyn do ślubu

NESTOR BARON - pełnowymiarowe 5 osobowe cabrio z chowanym dachem. Auto jest prześliczne i proszę mi wierzyć że podoba się dosłownie wszystkim, zarówno malutkim dzieciom jak i naszym babciom. Zdjęcia z nim są cudowne. Dach w zależności od potrzeby jest założony lub zdjęty dosłownie w ciągu 2 minut. Jazdę NESTOREM BARONEM można śmiało porównać do przejażdzki elegancką bryczką.
Każdy z samochodów zawsze przywozi ze sobą PARKĘ BIAŁYCH gołębi do wypuszczenia przez PARĘ MŁODĄ po ceremonii zaślubin.
Zdjęcia z nimi są przepiękne i niewątpliwie będą niesamowitą pamiątką na długie lata.
Są to nie tylko samochody do przejazdu ślubnego ale jest to o wiele więcej. Jest to niezwykłe przeżycie dla PARY MŁODEJ i dodatkowa atrakcja dla gości. Są to auta z duszą.
tel. 608-059-717 lub www.limuzynakoscierzyna
na fejsbuku jestem https://www.facebook.com/w.brzoskowski

1000 zł - 1500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Wynajem samochodu

1000 zł - 1500 zł

Koszt wynajęcia zależy od samochodu jak również od miejsca i okolicy w jakiej ma odbyć się uroczystość. Jest uzależniona również od dnia tygodnia. Z reguły podaję cenę za całość dzięki temu wiadomo jaka jest cena i nikt nie musi się denerwować i patrzeć na zegarek.

Wynajem limuzyny

1000 zł - 1500 zł

Koszt wynajęcia zależy od samochodu jak również od miejsca i okolicy w jakiej ma odbyć się uroczystość. Jest uzależniona również od dnia tygodnia. Z reguły podaję cenę za całość dzięki temu wiadomo jaka jest cena i nikt nie musi się denerwować i patrzeć na zegarek.

Opinie

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

N

Nowożeńcy2019

Serdecznie Polecamy pana Wiesława? i jego piękną limuzynę Excalibur? którą mieliśmy przyjemność jechać do ślubu. Zrobiła na nas i na gościach ogromne wrażenie Tego nie da się opisać to trzeba przeżyć? szofer Oaza spokoju dostosuję się do wszystkiego bardzo elegancko ubrany kapelusz białe rękawiczki itp otwiera drzwi parze młodej co bardzo pięknie wygląda na filmie ślubnym czuliśmy się jak para Książęca wesele jak z bajki 100% zadowolenia??? a i na koniec dodam że mogliśmy ze sobą zabrać dzieci na przejażdżkę były bardzo zachwycone☺☺☺

1 rok temu

KN

Kasia N

Najcudowniejsze autko pod słońcem. Cudowny kontakt z właścicielem. Wybór limuzyny býł strzałem w dziesiątkę. Przeżyliśmy cudowne chwile i mieliśmy czas na relaks komfortowa jazda z kościolła na salę zapewniła nam chwilę relaksu co uwaźam jest zbawienne w tak waźnym dniu. Dziękujemy za cudne chwile i przesympatyczną obsługę. Dla takich chwil warto źyć. Polecam w 100% Dziękujemy

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię to że ludzie z którymi mam kontakt w tym dniu są bardzo szczęśliwi.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Miałem bardzo dobrą i szanowaną pracę w której mogłem się spełniać i pomagać ludziom. Byłem zawodowym strażakiem - o takiej pracy marzy wielu młodych ludzi. Niestety podczas jednej z akcji eksplodowała butla z acetylenem i znalazłem się na OIOM. Miałem dużo szczęścia że przeżyłem. Niestety nie mogłem już wrócić do służby z powodu poniesionych obrażeń. Byłem kiedyś bardzo aktywny i musiałem szukać zajęcia które nie wymaga wysiłku fizycznego.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

od 7 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Mam 2 samochody w stylu retro w które wkładam bardzo dużo serca i pracy żeby wyglądały zawsze pięknie.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ulubionym momentem jest chwila kiedy już MAŁŻONKOWIE wychodzą po zaślubinach z kościoła lub z urzędu, są już wtedy bardzo rozluźnieni a ja wręczam im zawsze PARKĘ BIAŁYCH GOŁĘBI do wypuszczenia w obecności wszystkich swoich gości. Są wtedy zawsze tacy PIĘKNI i SZCZĘŚLIWI.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Z reguły zajmuje mi to zawsze cały dzień. Ja zawsze podaję cenę za całość i nikt nie musi się spieszyć i patrzeć na zegarek. Często sam dojazd i powrót zajmują kilka godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Ja nie mam jakiś ograniczeń. Z reguły zawsze zgadzam się na wszystkie życzenia PARY MŁODEJ. Przeważnie jest tak że najpierw jadę do Pana Młodego potem do Pani Młodej, następnie jedziemy do Kościoła lub do Urzędu w zależności od tego gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin. Następnie jedziemy tam gdzie ma odbyć się uroczystość weselna. Po obiedzie i pierwszym bloku tanecznym z reguły MŁODZI robią zdjęcia z samochodem. To nie zawsze tak być ale przeważnie tak jest. Zawsze przywożę ze sobą PARKE BIAŁYCH GOŁĘBII które PARA MŁODA wypuszcza po ceremonii zaślubin.

Jaki jest Twój styl?

Jest to raczej styl RETRO połączony z elegancją i dostojnością. Zawsze jestem elegancko ubrany w smokingu lub garniturze w cylindrze lub odpowiedniej czapce w białych rękawiczkach otwieram i zamykam drzwi MŁODEJ PARZE. Jest zawsze pięknie, bardzo elegancko i dostojnie. Zdjęcia z udziałem samochodów są przepiękne a goście są zachwyceni zarówno samochodami jak i jakością obsługi.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

WSZYSCY WYGLĄDAJĄ ZAWSZE PIĘKNIE I WYJĄTKOWO, SĄ BARDZO SZCZĘŚLIWI, ale troszeczkę zdenerwowani. Martwią się żeby wszystko wyszło tak jak sobie wymarzyli.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub na którym byłem jest PIĘKNY i WYMARZONY DLA NOWOŻEŃCÓW. Wszystkie PARY MŁODE są dla mnie wyjątkowe i tak je traktuję.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Miałem kiedyś taki smutny ślub gdzie Ojciec Pani Młodej zmarł dzień przed uroczystością. Zaślubiny się odbyły, obiad i kolacja również ale oczywiście bez orkiestry i innych dodatkowych atrakcji. Bardzo współczułem wtedy Nowożeńcom.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najlepiej z osobami które są po prostu sobą i nic nie udają. Z drugiej strony rozumiem ze przygotowania to tego dnia trwają bardzo długo i jest dużo tematów do ogarnięcia także czasami jest lekka nerwówka ale to zrozumiałe.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Zapomnieliśmy zabrać obrączek z domu i kilka minut przed planowaną ceremonią zaślubin zrobiliśmy limuzyną w tył zwrot i pędziliśmy jak szaleni. Na szczęście minutkę przed czasem ale zdążyliśmy. ( W razie mandaty MŁODZI zobowiązali się że pokryją koszty - na szczęście nie było takiej potrzeby)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytają czym zajmuje się na co dzień. Jestem emerytem strażakiem zawodowym i lubię opowiadać o swojej pracy, a PASAŻEROWIE bardzo lubią słuchać. Zapewniam że mam o czym opowiadać po tylu latach służby.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Myślę że powinni wiedzieć to że jestem odpowiedzialnym człowiekiem

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Myślę że akurat w przypadku mojej dziedziny ważne jest pierwsze wrażenie jakie robi samochód, następnie opinie klientów. Ważny jest też kontakt oraz trzeba zwrócić też uwagę na ograniczenia niektórych usługodawców.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Myślę że punktualność i elegancja. Każdą PARĘ MŁODĄ traktuję z należytą elegancją i godnością.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Moje auta są niezwykłe, a ja staram się zawsze wykonywać wszystko na najwyższym poziomie i bardzo elegancko.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Auta są piękne, kierowca zawsze odpowiednio ubrany w białych rękawiczkach otwiera drzwi MŁODEJ PARZE. Każde auto zawsze przywozi ze sobą PARKĘ BIAŁYCH GOŁĘBI do wypuszczenia przez PARĘ MŁODĄ po ceremonii zaślubin

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Weź nie pytaj (Paweł Domagała) kilka PAR MŁODYCH miało ją na pierwszy taniec https://www.youtube.com/watch?v=iAc6Qr_sAXw

Kontakt

Limuzyna EXCALIBUR i cabrio NESTOR BARON

website

Gdańsk

103 km od Chojnic

106 km od Słupska

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: