ZABYTKOWY VOLKSWAGEN T2 OGÓREK DO ŚLUBU

Piotr Olszacki

ZABYTKOWY VOLKSWAGEN T2 OGÓREK DO ŚLUBU

Gdańsk

(2)

O nas

PAROM SZUKAJĄCYM NIETUZINKOWEGO AUTA DO ŚLUBU PROPONUJEMY ZABYTKOWEGO VOLKSWAGENA T2 CZYLI „OGÓRKA” W CUDOWNYM, MIĘTOWYM KOLORZE.

UWAGA: NIE ODPISUJEMY NA WIADOMOŚCI WYSŁANE NA TYM PORTALU, KAŻDĄ ZAINTERESOWANĄ OSOBĘ PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNIO POD NUMEREM TELEFONU: PIĘĆ ZERO PIĘĆ SIEDEM SZEŚĆ PIĘĆ DWA JEDEN DWA LUB ADRESEM EMAIL: KONTAKT [AT] SLUBYWPLENERZE.COM

Prezentowany samochód to prawdziwe dzieło sztuki. Nietuzinkowe auto z klasą, eleganckie, dostojne i dumne. Stanowi efektowne połączenie nowoczesności i klasyki. To hit, szczególnie wśród Par Młodych planujących ślub i wesele w stylu hippie czy boho.

„Ogórka” znaleźli i odbudowali ludzie z pasją, którzy potrafili przywrócić mu dawną świetność, adekwatną do pochodzenia i wieku. Ludzie, którzy potrafili ponownie wydobyć i podkreślić w nim piękno najdrobniejszego szczegółu. To prawdziwa perełka dla osób kochających oldtimery!Jazdę do ślubu zabytkowym samochodem można i należy traktować jako szczęśliwą wróżbę i zwiastun udanego związku. Ten samochód naprawdę przynosi szczęście!

Auto może również zostać wynajęte na inne uroczystości jak imprezy okolicznościowe, eventy, bale, imprezy tematyczne czy sesje fotograficzne.

PRZEDZIAŁ CENOWY

800 zł - 1200 zł

Opinie - ZABYTKOWY VOLKSWAGEN T2 OGÓREK DO ŚLUBU

3

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd samochodu

Ceny

Atmosfera

PN

Patryk N

Serdecznie polecam bardzo miła atmosfera i wspaniały samochód a pan kierowca bardzo pozytywny 😄

10 miesięcy temu

MH

Marta H

NIE POLECAM! Pan w dniu wesela "zapomniał" że było to akurat dziś. Umawialiśmy się od prawie roku i byliśmy na ciągłym kontakcie. W dniu ślubu zostałam bez samochodu. Kpina

1 rok temu

Kontakt - ZABYTKOWY VOLKSWAGEN T2 OGÓREK DO ŚLUBU

ZABYTKOWY VOLKSWAGEN T2 OGÓREK DO ŚLUBU

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: