Małgorzata Aletańska MakeUp & Nails

Małgorzata Aletańska

Małgorzata Aletańska MakeUp & Nails

św. Faustyny 2, Rzeszów

(15)

O nas

Jako wizażystka i kosmetolog z kilkuletnim stażem specjalizuję się w wykonywaniu makijaży ślubnych jak również okolicznościowych oraz doborem programu pielęgnacji dla Pań.
Posiadam najwyższy w zawodzie tytuł mistrzowski co pozwala mi świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie zadowolenia klientek jak i gwarantujący jakość. Indywidualne podejście do klientki sprawia, że podkreślamy jej naturalne piękno, żeby czuła się jak najbardziej wyjątkowo.
W pakiecie mamy również usługi z manicure i pedicure metodami: hybrydową, żelową jak i w ostatnim czasie nowość manicure tytanowy.
Ostatnim elementem naszej specjalizacji jest stylizacja rzęs metodą 1:1 oraz objętościową 2-5D.
Wszystkie moje prace można obejrzeć na FB

PRZEDZIAŁ CENOWY

60 zł - 259 zł

Oferta - Małgorzata Aletańska MakeUp & Nails

Makijaż ślubny

160 zł - 160 zł

Manicure i pedicure

60 zł - 140 zł

Próbny makijaż ślubny

160 zł - 160 zł

Makijaż ślubny z dojazdem

160 zł - 300 zł

Opinie - Małgorzata Aletańska MakeUp & Nails

5

15 opinii

Dodaj opinię

MS

Magda S

Bardzo polecam! :) byłam pierwszy raz ale na pewno nie ostatni :) !!! Bardzo jestem zadowolona z obsługi jak i z moich paznokci, wszystko na jak najwyższym poziomie.

4 lata temu

Źródło: Facebook

KS

Katarína S

Szkoda że tylko 5 * dostępnych, należy się ponad 10 * ! Pasja,miłość i profesjonalizm czynią z tego salonu NIEBO NA ZIEMI DLA KAŻDEJ KOBIETY :)

5 lat temu

Źródło: Facebook

MS

Marta S

Polecam z całego serca!!!. Małgosia podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją, dlatego jest spełnieniem tego czego oczekiwałem. Polecam wszystkim zabiegi u Małgosi, ja już umówiona jestem na kolejny termin., i nie raz jeszcze skorzystam z usług i Małgosi. Zawsze pogodna uśmiechnięta i pełna optymizmu. Bardzo polecam ❤️❤️❤️polecam i polecam i każda wyjdzie podbudowana i zadowolona.

5 lat temu

Źródło: Facebook

MK

MArta K

Gosie można zdecydowanie polecić za profesjonalizm, podejście,zawsze doradzi,znajdzie czas, makijaż zrobiony przez Gosie,paznokcie i inne zabiegi zachwycają:)... Gosia tak trzymać!!

5 lat temu

Źródło: Facebook

KB

Kasia B

Polecam wszystkim znajomym i nieznajomym Margaretkę i Jej profesjonalne zatroszczenie się o klienta. W sposób szczególny rekomenduję jedyne w Polsce południowej zabiegi z wykorzystaniem molekuł sygnalizujących redox ASEA. Małgosia stosując w pracy żel Renu 28 stawia na przyszłość i jest otwarta na nowości. Podziwiam w Niej chęć rozwoju, szkolenia, poznawania nowych trendów tak aby w najwyższym stopniu służyć fachową pomocą klientom. Małgosiu, fajnie że jesteś i tak od serca dbasz o nas ???

5 lat temu

Źródło: Facebook

Dana Ł

Gosia jest najlepsza w tym co robi! Jestem mega zadowolona z hybrydowych paznokci.Nigdy tak długo się pięknie nietrzymaly.jak tylko Gosi!!!Dokładna staranną praca i to jest efekt!!Wybiorę się jeszcze ?Polecam .polecam .polecam.!!!

5 lat temu

Źródło: Facebook

KD

Kamila D

Małgosia współpracowała z moją firmą: wykonywała makijaże na klientów. Makijaże były dopracowane, profesjonalne. Mam również możliwość ogladać Gosię podczas szkoleń z najlepszymi wizażystami z Polski, jest niezwykle ciepłą osobą pełną zaangażowania w poznawanie nowych technik i trików makijażowych. Jeśli zależy Panią na profesjonalnych makijażach to polecam usługi Gosi.

5 lat temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 2010 roku

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Makijaż ślubny, makijaż próbny, makijaż okolicznościowy, stylizację paznokci i rzęs

Kontakt - Małgorzata Aletańska MakeUp & Nails

Małgorzata Aletańska MakeUp & Nails

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

św. Faustyny 2 35-330 Rzeszów

Zobacz usługodawców w Twoim województwie:

Zobacz usługodawców w pobliżu: