avatar

Justyna Karska

Pierwszy Taniec Olsztyn i Warszawa

Boenigka 29, Olsztyn

(15)

O nas

Kurs pierwszego tańca weselnego obejmuje:

– indywidualne lub grupowe spotkania z instruktorem

– naukę dopasowanych do Twoich umiejętności choreografii

– wsparcie teoretyczne

– naukę kroków podstawowych dla osób początkujących oraz

– naukę kroków zaawansowanych dla osób z doświadczeniem w tańcu

PRZEDZIAŁ CENOWY

90 zł - 120 zł

Oferta - Pierwszy Taniec Olsztyn i Warszawa

Nauka tańca

70 zł - 80 zł

Zapraszam na indywidualne lekcje przygotowujące do pierwszego tańca oraz tańca weselnego :)

Opinie - Pierwszy Taniec Olsztyn i Warszawa

5

15 opinii

Dodaj opinię

KS

Kasia S

Justyna jest mistrzynią w swojej dziedzinie ! Przygotowała nas do pierwszego tańca i wszyscy byli zachwyceni ! My również ! Atmosfera podczas zajęć jest super! Polecamy z całego serduszka ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

OG

Oktawia G

Wraz z mężem bardzo polecamy naukę pierwszego tańca u Justyny !!! Przemiła osoba, super podejście do początkujących i co najważniejsze pełen profesjonalizm ?? Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem możemy każdemu polecić !!! ??

2 lata temu

Źródło: Facebook

IS

Iga S

Polecamy z mężem Panią Justynę z całego serca :) ! Pełen profesjonalizm :) do tego bardzo ciepła i miła osoba. Czuliśmy się dobrze przygotowani do naszego pierwszego tańca. Była to dla nas wielka przyjemność móc uczestniczyć w lekcjach u Pani Justyny :) . Mile spędzony czas który zbliżył nas do siebie, a oddalił strach przed tym "ważnym" momentem na weselu.

2 lata temu

Źródło: Facebook

PC

Piotr C

Polecamy, Justyna to świetna instruktorka, która nauczy tańczyć nawet ludzi z dwiema lewymi nogami :) A poza tym, mega pozytywna osoba z dużą dozą cierpliwości!

2 lata temu

Źródło: Facebook

SK

Sylwia K

Polecam polecam bardzo polecam ?mega podejście nawet do opornych?.

2 lata temu

Źródło: Facebook

PM

Patrycja M

Ciepła, radosna, spontaniczna z ogromną dozą cierpliwości i wyobraźni motywatorka! Lekcje na które czekaliśmy z niecierpliwością ? sami nie przypuszczalismy, że można tańczyć w parze i wyjść z tego cało ? a jednak! Lekcje u Justynki nie tylko pozwoliły nam na wykonanie wymarzonego pierwszego tańca, nauczyły nas determinacji, utrwaliły wspólne zaufanie ... to coś więcej niż zwykla lekcja tańca. Podsumowując- jeżeli mielibyśmy ponownie dokonać wyboru odnośnie nauczyciela tańca byłby on taki sam! Polecamy każdemu z całego serca. Ta drobna osóbka o wielkim sercu i szczerym uśmiechu pomoże nawet najbardziej odpornym na taniec osobom. Justynko nie zmieniaj się, rób to co robisz, bo widać że to kochasz i wychodzi Ci to doskonale ?? Dziękujemy ?

2 lata temu

Źródło: Facebook

AW

Ania W

Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowania tańca który tak idealnie pasował do nas? Jeśli szuka ktoś profesjonalnej osoby do nauki swojego wymarzonego pierwszego tańca to naprawdę polecamy!? Justyna to osoba która zna się na rzeczy, a te kilka spotkań z nią to była naprawdę przyjemność☺️

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pracuję z Parami Młodymi już od ponad 8 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Kurs pierwszego tańca weselnego obejmuje: – indywidualne lub grupowe spotkania z instruktorem – naukę dopasowanych do Twoich umiejętności choreografii – wsparcie teoretyczne – naukę kroków podstawowych dla osób początkujących oraz – naukę kroków zaawansowanych dla osób z doświadczeniem w tańcu

Kontakt - Pierwszy Taniec Olsztyn i Warszawa

Pierwszy Taniec Olsztyn i Warszawa

Boenigka 29 Olsztyn

Zobacz szkoły tańca w Twoim województwie: