Salon Gosia
Salon Gosia Łódź
(10)
Zobacz profil
Monails Studio
Monails Studio Łódź
(20)
Zobacz profil
PAZUARTS
PAZUARTS Łódź
(5)
Zobacz profil
Viktori.hairstylist
Viktori.hairstylist Łódź
(1)
Zobacz profil
Mobilne Studio Makijażu

Sylwia Machałowska

Mobilne Studio Makijażu

Łowicka 8, Łódź

O nas

Bardzo mi miło, że tu jesteś ❤
Nazywam się Sylwia jestem z zamiłowania i pasji wizażystką. Ukończyłam Liceum Plastyczne oraz Akademię Sztuk Pięknych. Nauka w artystycznej szkole a następnie Uczelni dała mi bardzo dużo wiedzy, swobody twórczej oraz poszerzyła horyzonty wyczucia piękna. To właśnie na tam znalazłam swoją własną ścieżkę artystyczną, która stała się również sposobem na życie a jest nią wizaż. Kocham to, ponieważ w jednej dziedzinie mogę połączyć ze sobą dwie pasje. Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem, bardzo cieszy mnie, kiedy mogę kogoś uszczęśliwić i poprawić humor „nowym” wyglądem. Dla mnie każda osoba jest indywidualnym przypadkiem, czystym płótnem, na którym przedstawiam swój pomysł. Posiadam nie tylko artystyczną duszę, lecz także wiedzę oraz praktykę. Jestem na bieżąco z panującymi trendami w świecie mody i makijażu, śledzę blogi oraz kanały w mediach społecznościowych. Nieustannie się rozwijam, poprzez czynny udział w szkoleniach, prowadzenie warsztatów makijażowych oraz wykonując makijaże okolicznościowe.
Od kilku lat pracuje z pannami młodymi i dbam o ich nieskazitelny wygląd w tym wyjątkowym dniu. Znam od podszewki Wasze potrzeby i wymagania, którym zawsze pragnę sprostać.

Z myślą o Wasz komfort oraz zminimalizowanie stresu do 0 w dniu ślubu, stworzyłam Mobilne Studio Makijażu:
❤ Od Teraz nie musisz marnować czasu na dojazd i stanie w korkach. Ja zajmę się wszystkim i subtelnie wpisze się w Twój plan dnia.
❤ Mogę dojechać Tam Gdzie Tylko Chcesz w każde miejsce na kuli ziemskiej, jeśli masz szalone pomysły to jak najbardziej możesz je spełnić ze mną.
❤ Wykonuje makijaż na każdą Okazję: Wieczorowy, Ślubny, Okolicznościowy, Dzienny do sesji zdjęciowej i taki jaki sobie tylko wymarzysz ( Pracuję wyłącznie na profesjonalnych produktach, które są gwarancją wytrwałości i pewności, że Twój makeup przetrwa Wszystko )

*Dojazd w Dzień Ślubu możliwy jest gdy będą minimum cztery osoby do umalowania w jednym miejscu.

Do Zobaczenia!
Sylwia

PRZEDZIAŁ CENOWY

70 zł - 160 zł

Oferta - Mobilne Studio Makijażu

Makijaż ślubny

160 zł - 160 zł

Makijaż ślubny z dojazdem

800 zł - 1200 zł

Usługa z dojazdem jest w formie pakietu VIP. Dojazd możliwy wyłącznie przy rezerwacji całego dnia lub zapewnieniu ( min. 5 osób do malowania)

Próbny makijaż ślubny

160 zł - 160 zł

Opinie - Mobilne Studio Makijażu

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Pierwszą pannę młodą malowałam 5 lat temu. Od tego czasu interesuję się branżą ślubną, śledzę bieżące trendy i udoskonalam swój warsztat pracy.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Profesjonalny Makijaż z dojazdem do klienta. Dodatkowo możecie Państwo wykonać u mnie zabiegi uzupełniające makijaż: Pudrową Stylizację Brwii Lifting Rzęs Kolagenowy Zabieg na twarz (idealny przed makijażem )

Kontakt - Mobilne Studio Makijażu

Mobilne Studio Makijażu

Łowicka 8 99-120 Łódź

Polecani z kategorii uroda

Salon Urody Madame
Salon Urody Madame Łódź
(1)
Zobacz profil
Se'cret Gabinet Kosmetyki
Se'cret Gabinet Kosmetyki Łódź
Zobacz profil
Perfect Look
Perfect Look Łódź
Zobacz profil
Fruziolka.beauty
Fruziolka.beauty Łódź
Zobacz profil