Spiżarnia Idas

Spiżarnia Idas

(1)

O nas

Spiżarnia Idas powstała z chęci podzielenia się smakiem polskich, regionalnych produktów !!

Zapraszamy do skosztowania wyrobów z wędzarni, w której receptury są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Do wyrobów używamy wyłącznie mięsa pochodzącego z małego, lokalnego gospodarstwa. Dzięki temu możemy poszczycić się naturalnym, tradycyjnym i najlepszym smakiem wędlin.

W naszej Spiżarni znają Państwo również jajka od kur z wolnego wybiegu, które codziennie mają kontakt z naturą – zielenią i świeżym powietrzem. Kury karmione są ziarnami bez dodatku antybiotyków, co gwarantuje zdrowe i smaczne jajka.

W Spiżarni Idas nie mogło zabraknąć bursztynowego źródła zdrowia – miodu.
O słodkim smaku i wysokich wartościach odżywczych złotego nektaru, nikogo nie trzeba przekonywać. Na naszych półkach znajdą Państwo prawdziwe miody o naturalnym, niepowtarzalnym smaku mniszka, maliny, nostrzyka oraz gryki.

Podążając za naturalnym źródłem energii oferujemy Państwu paloną kawę Brazylia Santos oraz Fazenda Miaki. Świeżo zbierane ziarna arabki, w połączeniu
z tradycyjnym i profesjonalnym sposobem palenia kawy, gwarantują niezwykły smak oraz aromat, który następnie cieszy podniebienia naszych nabywców.

Zapraszamy !!

Oferta - Spiżarnia Idas

Wiejski Stół

Z uwagi na indywidualne potrzeby naszych klientów wyceny dokonywane są pod konkretne zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu

Spiżarnia Idas
+48 786 195 004
[email protected]

www.spizarniaidas.pl
https://www.facebook.com/SpizarniaIdas/

Opinie - Spiżarnia Idas

5

1 opinia

Dodaj opinię

RK

Rene K

Dostawa na czas, wszystko elegancko zapakowane, jaja duże, kabanosy i szynkę, nie mogłam się oprzeć ? i już spróbowałam, mięsko chude, smak bardzo naturalny. Zaraz będę parzyć kawę ☕️ Polecam!

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Podstawowa oferta składa się z wiejskiego stołu. Ponadto znajdziecie świeżo paloną kawę oraz prawdzie miody z naszej zaprzyjaźnionej pasieki - wszystko w 100% naturalne.

Kontakt - Spiżarnia Idas

Spiżarnia Idas

Sopot

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: