KochamyPrezenty.pl

KochamyPrezenty.pl

O nas

KochamyPrezenty.pl - prezenty ślubne i podziękowania. Personalizowane prezenty... na każdą okazję! Naszą specjalnością jest drewno z grawerem a także personalizowane kalendarze i notesy. Wykonujemy również wzory na szkle - karafkach i kuflach, tworzymy personalizowane zestawy - piękne podziękowania dla Rodziców i Świadków, które pozwolą przywoływać wspomnienia przez wiele lat!


Wyróżnia nas dbałość o szczegóły a także staranność i indywidualne podejście do każdego Klienta. Niezależnie od tego, czy tworzymy dla Was prezenty świąteczne, ślubne czy urodzinowe - wkładamy to całe serce!
Oprócz podziękowań - pamiątek dla Rodziców, Świadków i innych Ważnych Osób przyjmiemy od Was także wiele innych zleceń, związanych z uroczystością. Zadbamy o Waszą wygodę i zajmiemy się kompleksowo szeregiem ważnych dodatków. Wykonamy dla Was drewniane pudełka na koperty - niekoniecznie w standardowym wzorze. Przygotujemy pudełko na obrączki z tym samym motywem i pudełka na zdjęcia, które możecie również wykorzystać jako upominek. Nasze drewniane skrzynki na zdjęcia wraz z miejscem na pendrive są doskonałym pomysłem na przechowywanie Waszych "drukowanych wspomnień" w bezpieczny sposób. Jednocześnie pozwalają zadbać o porządek. Nawet po wielu latach nie będziecie musieli zastanawiać się, gdzie jest Wasza zapasowa kopia wszystkich ślubnych fotografii. Przygotujemy także jako uzupełnienie pudełka na CD/DVD a nawet topery - kolejny drobny element dekoracji.

Wykonujemy także wycinane laserowo zaproszenia i kartki. Jeśli zechcecie skompletować też winietki i numery stolików, księgi gości czy inne uzupełnienia dekoracji - zapraszamy do kontaktu. Rozmowy z Wami to czysta przyjemność!

Kochamy prezenty - na każdą okazję!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3 zł - 199 zł

Oferta - KochamyPrezenty.pl

Zlecenia specjalne

49 zł - 1000 zł

Podziękowania dla gości

5 zł - 50 zł

Podziękowania dla rodziców

49 zł - 199 zł

Wystrój sali

Księga gości

Numery na stoły

Toppery na tort

Zaproszenia ślubne

Winietki

Opinie - KochamyPrezenty.pl

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od kilku lat. Na początku były to wybrane elementy - głównie podziękowania. Aktualnie zakres naszej współpracy jest dużo szerszy.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W ofercie KochamyPrezenty.pl znajdują się prezenty na różne okazje. Najbardziej lubimy prezenty świąteczne i oczywiście prezenty ślubne. Z ogromną przyjemnością wykonujemy podziękowania dla Rodziców. Cudownie jest słyszeć, jak wiele jest w Was miłości i wdzięczności wobec tych Najbliższych Osób. Wiele radości sprawiają nam także przygotowania podziękowań dla Świadków. Jesteśmy zwolennikami prezentów, które poza swoim pięknym wyglądem i wyjątkowymi dedykacjami - będą także spełniały funkcje użytkowe. Dlatego właśnie najczęściej wykonujemy w ramach podziękowań zestawy z karafką, kuflem i filiżankami, opakowane w drewniane skrzynki z pięknym grawerem. Dla mniejszych prezentów stosujemy jako opakowanie także koszyczki, czasem również torby lub pudełka. Jednak główną naszą "bazą" do graweru są drewniane skrzynki. Jesteśmy także specjalistami w zakresie tworzenia personalizowanych notesów i kalendarzy. Poza produktami personalizowanymi na naszej stronie KochamyPrezenty.pl znajduje się także pewna grupa prezentów określonych jako "Standardowe". Pomimo nazwy nie są to produkty "pierwsze z brzegu", tylko starannie wybrane drobiazgi, warte zainteresowania.

Kontakt - KochamyPrezenty.pl

KochamyPrezenty.pl

Gliwice

Poniedziałek

09:00 -19:00

Wtorek

09:00 -19:00

Środa

09:00 -19:00

Czwartek

09:00 -19:00

Piątek

09:00 -19:00

Sobota

10:30 -19:00

Niedziela

16:00 -20:00

Poza podanymi godzinami otwarcia jesteśmy także dostępni pod adresem mailowym: [email protected] Uprzejmie prosimy o podawanie w wiadomości swojego numeru telefonu. Oczywiście zapraszamy także na fb: https://www.facebook.com/kochamyprezenty Najszybszą i najłatwiejszą formą kontaktu jest zawsze rozmowa telefoniczna.