FOKUS GROUP 🎧 🎤 🎷 🎻 Nowoczesna obsługa muzyczna wesel
FOKUS GROUP 🎧 🎤 🎷 🎻 Nowoczesna obsługa muzyczna wesel Katowice
(271)
Zobacz profil
Zespół Muzyczny MATRIX - www.matrix-music.com.pl
Zespół Muzyczny MATRIX - www.matrix-music.com.pl Katowice
(3)
Zobacz profil
Orion Band
Orion Band Kielce
Zobacz profil
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro
MaxDance DJ Luca - Wodzirej Alvaro Warszawa
(44)
Zobacz profil
4Event | Zespół eventowy

Mateusz Salata

4Event | Zespół eventowy

(10)

O nas

4Event to profesjonalna obsługa muzyczno-konferansjerska przyjęć weselnych, eventów, studniówek oraz imprez firmowych. Zespół posiada zróżnicowany repertuar, dzięki któremu trafia w gusta najbardziej wymagającego słuchacza. Muzyka, którą serwuje to największe polskie i zagraniczne hity. Grupa zajmuje się całą kwestią konferansjerską podczas danej uroczystości w języku polskim jak i angielskim.

Oferta - 4Event | Zespół eventowy

Oprawa muzyczna wesela

6500 zł - 7000 zł

4Event to profesjonalna obsługa muzyczno-konferansjerska przyjęć weselnych, eventów, studniówek oraz imprez firmowych. Zespół posiada zróżnicowany repertuar, dzięki któremu trafia w gusta najbardziej wymagającego słuchacza. Muzyka, którą serwuje to największe polskie i zagraniczne hity.

Zespół wykonuje 45-minutowe bloki muzyczne, poprzedzone 15 minutowymi przerwami. Ostatni blok zostaje zakończony o godzinie 04:00.

Program wieczoru realizowany jest według ustalonego scenariusza z Parą Młodą. Zespół dostosowuje godziny gry do posiłków wydawanych przez kuchnię.

4Event zapewnia opiekę konferansjerską we wszystkich najważniejszych punktach przyjęcia.
Proponuje stylowe, kulturalne prowadzenie, na które się składa m.in.:
przywitanie gości, wzniesienie toastu, informowanie o kolejnych punktach scenariusza, informowanie o nadchodzących atrakcjach.

Na życzenie konferansjerzy mogą poprowadzić ustalone wcześniej zabawy oraz oczepiny.
Jeśli na zabawie znajdują się goście z zagranicy, wesele prowadzone jest również w języku angielskim.

W trakcie wszystkich przerw oraz chwilę po godzinie 04:00, zespół zapewnia muzykę mechaniczną dla bardziej wymagających uczestników imprezy.

Nad oprawą brzmieniową czuwa realizator dźwięku i zarazem członek grupy 4Event. Dzięki niemu przez cały czas trwania imprezy mają Państwo zapewnioną najwyższą jakość dźwięku. 4Event korzysta z systemu odsłuchów dousznych, który dodatkowo poprawia walory brzmieniowe, szczególnie w salach o kapryśnej akustyce.

Zespół dysponuje własnym nagłośnieniem firmy SR TECHNOLOGY o mocy 1800 kW, które zapewnia prawidłowe porycie dźwiękiem sal dla max. 250 osób.

Zespołowi towarzyszy na każdej imprezie podstawowe oświetlenie sceniczne.

Opinie - 4Event | Zespół eventowy

5

10 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KW

Klaudia W

4Event to zespół utalentowanych, pracowitych, zaangażowanych w 100% i niezwykle sympatycznych ludzi. Współpraca z nimi to była niesamowita przyjemność :) Kontakt na każdym etapie był bezproblemowy. Warunki umowy były jasne i przejrzyste. Zespół chętnie doradzał i wspierał nas w przygotowaniach. Na weselu byli naprawdę niesamowici! Ich talent muzyczny i wokalny jest niezaprzeczalny. Oferowany repertuar zachwycił każdego gościa, zarówno młode jak i starsze osoby. Zabawy na oczepiny mają dobrze przemyślane, ciekawe i przede wszystkim goście nie boją się w nich brać udziału :) Jeśli uwielbiacie się bawić przy genialnej muzyce i poznać wspaniałych utalentowanych ludzi - wybierzcie 4Event. Na pewno się nie zawiedziecie! :)

2 miesiące temu

PS

Piotr S

Polecamy bardzo! :) Była świetna zabawa. Zależało nam na dobrym graniu, umiejętnym korzystaniu z instrumentów muzycznych i wokalu (również śpiewu w języku angielskim :D) i wyszło świetnie. Jeśli choć troszkę znasz się na muzyce, na pewno to zrozumiesz. :) Muzycy prócz nowszych kawałków, grają świetne stare utwory, taneczne, retro, ale nie disco. :) Dało się również wyczuć, wkład muzyków w prawie każdy utwór, nie był odśpiewany od "deski do deski" było w nich to coś. Panowie wiedzą jak używać głosu, bez "przeciągania i śmiesznego akcentu, wokalistka również ogień, w niektórych kawałkach potrzeba tej nutki jazzu. I wcale nie potrzeba wódki na stole! Szacunek. Zabawy również były świetne i przede wszystkim z postępem. Bez dmuchania baloników i pozycji erotycznych, a ze śmiechu było naprawdę ciężko wytrzymać. :D Płakaliśmy, szczerze. :D Nie mogę zdradzać dokładnie, na czym one polegały, ponieważ m.in są to podstępne niespodzianki dla gości. :D Wiele osób mówiło nam po weselu, że się świetnie bawili. I długo jeszcze, by się rozpisywać, ale przekonajcie się sami, a wiem co piszę. :D :) Pozdrawiamy Was i polecamy!

2 lata temu

Źródło: Facebook

AC

Alicja C

Dzięki 4Event nasze wesele było najlepsze na jakim byliśmy :) Bardzo bym chciała spotkać ich na wszystkich weselach znajomych, znakomita zabawa gwarantowana! Polecam z całego serca <3

2 lata temu

Źródło: Facebook

EK

Eliza K

To co się działo na naszym weselu przeszło najśmielsze wyobrażenia... Nasi Goście (a był wśród nich nie jeden wymagający zawodnik :P) byli ZACHWYCENI. Słyszeć na własnym weselu, że "wasz zespół gra niektóre kawałki lepiej niż oryginały" to naprawdę cieszy! Tym bardziej, że właśnie na muzyce zależało nam najbardziej <3 Ta ekipa potrafi genialnie wyczuć atmosferę na parkiecie, dostosować repertuar i przez to rozhulać naprawdę każdego. Był jeden minus... nie dawali mi szans żeby ochłonąć i poprawić makijaż! ? po prostu szkoda było tracić choć minutę z zabawy ?? Kochany 4Event razem z Damian Kowalczyk DZIĘKUJEMY za najlepszą imprezę w naszym życiu!

2 lata temu

Źródło: Facebook

DB

Dagmara B

kochani dziękujemy za super imprezę! ?

3 lata temu

Źródło: Facebook

AK

Anna K

Najlepsi! Dziękujemy za cudowną zabawę i świetną organizację! Zgrani ludzie dla których nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Pozdrawiamy Was serdecznie. Ania & Cristian?

3 lata temu

Źródło: Facebook

MR

Monika R

Zespół świetny, każdy z gości na naszym weselu super się bawił, wszyscy pytali co to za super zespół :) atmosfera bardzo przyjemna, nie było zadnych problemów z dogadaniem się :) serdecznie polecam

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - 4Event | Zespół eventowy

4Event | Zespół eventowy

Kielce

Polecani z kategorii zespoły weselne

Grający Garnitur
Grający Garnitur Rumia
(10)
Zobacz profil
Dj Norbi
Dj Norbi Kielce
(1)
Zobacz profil
Zespół Comapol
Zespół Comapol Kielce
Zobacz profil
Zespół Muzyczny Orion
Zespół Muzyczny Orion Kielce
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: