Dj Fox (dj, wodzirej, akordeonista) / Zespół muzyczny Linda

Bartłomiej Białczak

Dj Fox (dj, wodzirej, akordeonista) / Zespół muzyczny Linda

Pokaż telefon

Bartłomiej Białczak

Online 4 godziny temu

Witam na mojej stronie!
oferuję prowadzenie imprez jako Dj, wodzirej, akordeonista.
Moim atutem jest kilkuletnie doświadczenie gry w zespole muzycznym dzięki czemu potrafię rozbawić ludzi. Na imprezach zapewniam dobrze dobraną muzykę, która łączy pokolenia, humorystyczny kontakt z gośćmi, gry i zabawy. Na weselach na życzenie gram na akordeonie na błogosławieństwach, przed mieszkaniem panny młodej a także podczas imprezy "za stołami". Dysponuję profesjonalnym sprzętem DJ oraz nagłośnieniem światowej klasy marki "Dynacord" i "Electro voice", które charakteryzuje się czystym, klarownym i miękkim dźwiękiem. Nagłośnienie dobieram odpowiednio do otoczenia. Zapewniam również profesjonalne i piękne oświetlenie laserowe i ledowe i efekt dymu co dodaje uroku imprezom. Działam na terenie województwa mazowieckiego, ale mogę również dotrzeć dalej.

Jeśli chcesz aby ludzie tańczyli przez całą imprezę jak szlachta poloneza w "Panu Tadeuszu", bawili się jak dzieci w przedszkolu i śpiewali hity na parkiecie jak i za stołami przy akordeonie niczym Polacy hymn na stadionie na meczu reprezentacji podczas mistrzostw świata TO BIERZ! :D Gwarantuję że nikt nie zapomni twojej imprezy bez względu na ilość alkoholu ;)

1500 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1500 zł - 2500 zł

Poprawiny

500 zł - 1500 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

To że nawet pracując, mogę robić to co kocham. Oddać się całkowicie muzyce.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moi rodzice tworzyli zespół muzyczny LINDA. Zespół jest znany starszym pokoleniom i do dziś cieszy się wielkim uznaniem. Ja zacząłem grać i śpiewać w zespole w wielu 11 lat. Gram w nim do dziś razem z tatą na weselach, balach i innych imprezach. Wraz z rozwinięciem pasji do muzyki od 3 lat działam jako DJ, wodzirej i akordeonista.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na nagłośnieniu i sprzęcie dj światowej klasy charakteryzującym się czystym i klarownym dzwiękiem marki: Dynacord, Electro-voice, Shure, Pioneer. Nagłośnienie dobieram odpowiednio do sali.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

w roku 2018/2019 kończę II stopień Państwowej Szkoły Muzycznej w Ostrołęce w klasie akordeonu. Po ukończeniu szkoły muzycznej zamierzam kontynuować naukę na studiach na Akademii Muzycznej również na wydziale akordeonu. Interesuję się każdym rodzajem muzyki i wszystkim co z nią związane.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Kilkuletnie doświadczenie w zespole muzycznym, umiejętność grania na akordeonie i śpiewania dzięki nauce w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im.Z.Noskowskiego w Ostrołęce

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

od 9 lat mojej działalności w branży muzycznej jeszcze NIGDY nie spotkałem się z niezadowoleniem gości. Z każdą imprezą wzrasta mój prestiż i wyrabia mi się marka. Mam dobry słuch muzyczny więc znam się na śpiewie i grze na instrumentach co ważne jest podczas biesiadowania "za stołami". Jestem empatyczny i potrafię wyczuć jaka muzyka będzie odpowiednia dla gości

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Działamy jako Dj, wodzirej, akordeonista i również zespół muzyczny. Możemy działać na jednej imprezie jako dj i zespół muzyczny jeśli para młoda zażyczy sobie taki typ oprawy muzycznej.

Wolne terminy

Kontakt

Dj Fox (dj, wodzirej, akordeonista) / Zespół muzyczny Linda

Ostrołęka

104 km od Białegostoku

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: