Family Band

Grzegorz Stolarski

Family Band

Olszynki 2, Tychy

(24)

O nas

Oferta zespołu Family Band

Jesteśmy dostępni w składzie 4 – osobowym.
Nasz skład to Karolinka jako wokalistka, konferansjerka, prowadzenie zabaw, Krzysiek jako wokalista i gitarzysta, Grzegorz na instrumentach klawiszowych, Janek saksofon altowy i tenorowy.

Zajmujemy się przede wszystkim oprawą muzyczną wesel, festynów, dancingów, studniówek oraz innych imprez okolicznościowych; Jako zespół Family Band działamy na terenie śląska i Małopolski lub nawet poza granicami tych województw.

Nasza oferta prócz oprawy muzycznej obejmuje konferansjerkę oraz prowadzenie zabaw, wychodzimy do gości podczas , możemy poprowadzić biesiadę, w naszym programie znajduje się również blok utworów góralskich połączonych z zabawą.

Na życzenie gramy na żywo wyprowadzenie z domu Państwa Młodych , na błogosławieństwie gramy utwór Pod Twą Obronę. Przyjeżdżamy pod dom Pary Młodej w trójkę lub czwórkę, zabieramy akordeon , saksofony altowe i gitarę akustyczną.

Ze względu na fakt, iż każda impreza ma swój charakter zawsze staramy się podchodzić do każdej indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalne podejście do tematu. Dzięki bogatemu repertuarowi potrafimy się dostosować muzyką zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Wykonujemy utwory nie tylko w języku polskim ale również angielskim i włoskim.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - Family Band

Oprawa muzyczna wesela

5400 zł - 7900 zł

Jesteśmy dostępni w składzie 2 - 4 osobowym.
Nasz skład to Laura jako wokalistka; Kasia jako wokalista oraz wodzirejka i konferansjerka, gra na flecie, wykonuje również oprawę ślubu;
Grzegorz Stolarski na instrumentach klawiszowych oraz Janek Stolarski jako saksofonista (tenor i altowy).

Zajmujemy się przede wszystkim oprawą muzyczną wesel, festynów, dancingów, studniówek oraz innych imprez okolicznościowych;

Jako zespół Family Band działamy na terenie śląska i Małopolski lub nawet poza granicami tych województw.

Nasza oferta prócz oprawy muzycznej obejmuje konferansjerkę oraz prowadzenie zabaw, wychodzimy do gości podczas , możemy poprowadzić biesiadę, w naszym programie znajduje się również blok utworów góralskich połączonych z zabawą

Na życzenie gramy na żywo wyprowadzenie z domu Państwa Młodych , na błogosławieństwie gramy utwór Pod Twą Obronę.
Przyjeżdżamy pod dom Pary Młodej w trójkę lub czwórkę, zabieramy akordeon , saksofony altowe , elementy perkusyjne.

Ze względu na fakt, iż każda impreza ma swój charakter zawsze staramy się podchodzić do każdej indywidualnie. Gwarantujemy profesjonalne podejście do tematu.

Dzięki bogatemu repertuarowi potrafimy się dostosować muzyką zarówno dla starszych jak i młodszych gości. Wykonujemy utwory nie tylko w języku polskim ale również angielskim i włoskim. Na życzenie Młodej Pary jest możliwość wykonania oprawy muzycznej ślubu również na żywo (wokal, gitara akustyczna oraz skrzypce )

Podczas wesela zespół Family Band organizuje konkursy dla gości, jednak zawsze stara się by humor był połączony z zabawą na poziomie:), dla gości zapewniamy drobne nagrody rzeczowe, jak również dla dzieci przygotowaliśmy niespodzianki, dla nich również zabawy , dla dzieci balony, również te długie, bańki mydlane, słodycze.

W myśl naszej zasady, że kontakt z gośćmi to połowa sukcesu zawsze staramy się być na bieżąco z naszą „publicznością”.

Zapewniamy własny transport ( do 50 km gratis), nagłośnienie, oświetlenie oraz efekty dymne. Podczas trwania przerw odtwarzamy utwory MP3.

Służymy radą i pomocą w znalezieniu fotografa, kamerzysty czy innych firm związanych z uroczystością ślubną.

Na życzenie na pierwszy taniec efekt dymu ciężkiego jako TANIEC W CHMURACH ;

Jest możliwość spisania umowy drogą e-mail.


Nasza działalność muzyczna ma charakter legalny, siedziba zespołu muzycznego:

Grzegorz Stolarski
ul: Olszynki 2
43-220 Bojszowy
woj. Śląskie
Nip: 64 62 43 03 82

Bojszowy to okolice takich miejscowości jak : Tychy, Bieruń, Oświęcim, Pszczyna, Lędziny, Wola, kobiór , nieco już dalej Katowice, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów.

Oferujemy ceny konkurencyjne, oczywiście do negocjacji !!!

Poprawiny

2700 zł - 5400 zł

Drugi dzień obejmuje minimum 8 godzin grania, wszystko jest do uzgodnienia

Opinie - Family Band

5

24 opinie

Dodaj opinię

AM

Ania M

Z całego serca polecam zespół Family Band. Zespół grał u nas dwa dni i wszyscy super się bawili . Byliśmy pod wrażeniem grania na żywo, było super !!! Dziękuję ;* za tak udane wesele mam nadzieję że jeszcze będziemy mieli okazję z wami się bawić 😄😄

2 lata temu

Źródło: Facebook

MM

Monika M

Bardzo serdecznie polecamy zespół Family Band! Zespół spełnił 100 % naszych oczekiwań. Grali całe wesele na żywo, dostarczając Nam i Naszym gościom mnóstwo rozrywki na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy pod ogromnym wrazeniem i mamy nadzieje, że bedziemy mieli okazję pobawić się jeszcze kiedyś przy Waszej muzyce :) Pozdrawiamy serdecznie cały zespół! :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

SC

Szymon C

Serdecznie dziękujemy za idealna oprawę muzyczną która uświetniła nasze wesele w dniu 12.06.2021. Przesyłamy podziękowania i gratulacje od wszystkich gości którzy nie są w stanie zapomnieć tego wesela. Ich zachwycenie jest wyższe niż najwyższa góra świata. Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy.

2 lata temu

Źródło: Facebook

Anita Ż

Gorąco polecamy i serdecznie dziekujemy za udaną. impreze. Wszyscy goście byli zachwyceni a pochwał w kierunku zespołu nie było końca.

3 lata temu

Źródło: Facebook

MP

Magdalena P

Serdecznie dziękujemy Wam kochani za wspaniałą zabawę i przefantastyczną imprezę. Jesteśmy razem z Gośćmi pod wrażeniem współpracy zespołu z innymi podwykonawcami, a to dzięki świetnej Pani Wodzirejce i jednocześnie wokalistce Karolinie, która dbała aby goście o wszystkim wiedzieli oraz prowadziła z humorem zabawy weselne. Dziękujemy także Grzesiowi który świetnie grał na keyboardzie i nowemu wokaliście Krzyśkowi - świetnie graliście! ;) Zabawy dla dzieci zwaliły Nas wszystkich z nóg, bo nie tylko dzieci ale i dorośli się wyjątkowo bawili. 🤗🥰 pozdrawiamy Magdalena i Kajetan

3 lata temu

Źródło: Facebook

AS

Agata S

Polecamy i dziękujemy za super zabawę 😀

3 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Agata P

Było rewelacyjnie! różne gatunki muzyczne, dla starszych i dla młodszych. Każdy zadowolony, wybawiony 🙂 i bardzo, bardzo mili ludzie 😁 z całego serca polecamy! 👍❤

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Od 20 lat

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Dobra muzyka, konferansjerka, prowadzenie zabaw, drobne nagrody dla gości i dzieci, zabawy i konkursy, oświetlenie sceniczne

Kontakt - Family Band

Family Band

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Olszynki 2 43-220 Tychy

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: