Hula Gula

Hula Gula

(1)

Kim jesteśmy?

Krótko mówiąc, świetnie brzmiącym zespołem, grającym muzykę wyłącznie na żywo! Od lat występujemy w podobnym składzie, który dba przede wszystkim o to, by muzyka bawiła naszych klientów.
Na każdej z imprez, pięciu zdolnych, wykształconych i doświadczonych muzyków, dba by jej uczestnicy bawili się jak najlepiej. Profesjonalizm i ponad osiemnastoletnie doświadczenie sprawiają, że sprostamy nawet najbardziej wysublimowanym gustom ;)

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4500 zł - 6000 zł

Poprawiny

2000 zł - 3000 zł

1 godz. - 500 zł

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

ET

Edyta T

Chcielibyśmy polecić wszystkim zespół Hula Gula. Poprowadzili nasze wesele bardzo profesjonalnie z dozą świetnego kulturalnego humoru. Goście byli oczarowani i świetnie się bawili wspominając muzykę jeszcze długo po weselu. Dodatkowo chcielibyśmy zwrócić uwagę na ciekawe aranżacje oraz wyjątkowy głos wokalistki, który robił naprawdę duże wrażenie. Zespół nawiązał bardzo szybko fajny kontakt z gośćmi no i z nami, w szczególności podczas oczepin. Jeżeli chodzi o ustalenia przed weselem, lider zespołu bardzo uprzejmy, elastyczny, otwarty na wszelkie sugestie i pomysły. Dodatkowo sam wyszedł z kilkoma propozycjami, które nam przypadły do gustu robiąc nam nie lada niespodziankę podczas zabawy oczepinowej, do której podchodziliśmy bardzo sceptycznie, a w efekcie końcowym wypadła po prostu super! Zazwyczaj goście podchodzą do tej części wesela dość powściągliwie, ku naszemu zdziwieniu nie musieliśmy nikogo do niczego namawiać bo zabawy dla gości były głównie muzyczne. Serdecznie, serdecznie polecamy! Udana zabawa przy świetnej muzyce różnych gatunków - gwarantowana ;)

1 miesiąc temu

Kontakt

Hula Gula

Szczecinek

Polecani z kategorii zespoły weselne

Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY ISKROWE, WODZIREJ, FOTOBUDKA, CIĘŻKI DYM,
Dj KeviS - Profesjonalna obsługa Twojego wesela, FONTANNY ISKROWE, WODZIREJ, FOTOBUDKA, CIĘŻKI DYM, Szczecin
(5)
Zobacz profil
Zespół muzyczny Avanti
Zespół muzyczny Avanti Bydgoszcz
(29)
Zobacz profil
Trio Siesta
Trio Siesta Gdańsk
Zobacz profil
Zespół muzyczny NoProblem
Zespół muzyczny NoProblem Łobżenica
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: