Zespoły weselne Jastrzębie-Zdrój

Liczba ofert: 2

Liczba ofert: 2

Wyczyść

Zespół Muzyczny "NIEPOZORNI"

Zespoły weselne: Jastrzębie-Zdrój

(10)
  • Biesiada
  • Własne oświetlenie
2000 zł Ceny od
25 zdjęć Ilość zdjęć
PREMIUM

zespół FAX

Zespoły weselne: Jastrzębie-Zdrój

1 zdjęcie Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zespoły weselne. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Gwiazda regionu Zespoły weselne: Jastrzębie-Zdrój

Zespół Muzyczny "NIEPOZORNI"

Zespół Muzyczny "NIEPOZORNI"

Jastrzębie-Zdrój
(10)
Zobacz profil

Od jak dawna muzyka jest bliska Waszemu sercu?

Muzyka bliska jest Naszemu sercu od zawsze. Towarzyszy Nam wszędzie, kochamy to co robimy i sprawia nam to niesamowitą przyjemność. Jeśli do tego potrafimy się podzielić tą przyjemnością z innymi i dzięki temu również sprawić tym osobom przyjemność to cudownie.

Jakie emocje towarzyszą Wam podczas grania na przyjęciach weselnych?

Emocje, które Nam towarzyszą podczas grania na przyjęciach weselnych zawsze są bardzo pozytywne. Od radości po uczucie spełnienia, że najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary potrafimy uświetnić na 200% tak, że goście są szczęśliwi jak również Młoda Para, że to właśnie My towarzyszymy im w tym wspaniałym dniu.

Jaki repertuar najlepiej porywa gości weselnych do tańca?

Każdy repertuar ma swoich odbiorców. Wszystko zależy od rodziny i stylu muzycznego w jakim się obracają. Posiadamy ponad 500 utworów w naszym repertuarze. Posiadamy bogaty repertuar zaczynając od lat 60, 70, 80, 90...aż do dzisiejszych. Nie obce nam Disco polo! Posiadamy ogromny repertuar disco polowych hitów, od tych starszych do aktualnych. Choć nie ukrywamy iż to Disco Polo najbardziej porywa Naszych gości po osiągnięciu pewnej godziny podczas wesela.

Powiedzcie nam, czy przed przyjęciem weselnym ustalacie repertuar z Parą Młodą?

Oczywiście umawiamy się z Parą Młodą na spotkanie organizacyjne gdzie ustalamy wszystkie szczegóły... np. repertuar, podziękowania, konkursy oraz inne szczegóły. Odpowiadamy na Wasze wszystkie pytania... Ponad to z każdą Parą Młodą mam kontakt na Messengerze 24h/7 dni. Kiedy tylko chcą mogą do Nas pisać my szybko odpowiemy pytania.

Jakie zabawy, konkursy oczepinowe proponujecie gościom weselnym?

W naszej palecie (konkursowej) posiadamy 48 konkursów weselnych. Nasze konkursy są wyjątkowe ponieważ są wymyślane przez Nas. Druga połowa konkursów to te tradycyjne. Konkursy zawsze dobieramy podczas zabawy weselnej ponieważ każda rodzina jest wyjątkowa, inna i niepowtarzalna... I to co u jednych jest świetne, rewelacyjne u drugich może się nie sprawdzić. Stawiamy czoła również tym bardzo wymagającym i posiadamy bardzo mocne konkursy tzw. "po bandzie" Aczkolwiek tzw. "moc" konkursów jest ustalana wcześniej z Parą Młodą, bo to oni znają swoją rodzinę i wiedzą jaki konkurs będzie ze smakiem, a jaki będzie nie na miejscu.

Sprawdź inne oferty: