Kwartet Smyczkowy Boccherini

Kwartet Smyczkowy Boccherini

O nas

Oprawa muzyczna ślubu i wesela.
Kwartet smyczkowy Boccherini składa się z czterech muzyków, dwojga skrzypków, altowiolistki i wiolonczelisty - wszyscy zajmujemy się muzyką od wielu lat. Występujemy zarówno podczas małych, prywatnych uroczystości jak i na scenie filharmonii. Nasz repertuar z powodzeniem obejmuje propozycje zarówno klasyczne jak i rozrywkowe, w tym przeboje muzyki filmowej, musicalowej, pop oraz standardy jazzowe. W oparciu o nasze i Państwa sugestie jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny program artystyczny, by uświetnić wydarzenie każdego rodzaju (koncerty klasyczne, oprawę muzyczną ślubów i przyjęć weselnych, imprez firmowych, bankietów, spotkań biznesowych, uroczystości rodzinnych oraz imprez plenerowych w okresie letnim).
Świadczymy usługi na terenie województw lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

Oferta - Kwartet Smyczkowy Boccherini

Oprawa muzyczna wesela

Oprawa muzyczna ślubu i wesela.
Kwartet smyczkowy Boccherini składa się z czterech muzyków: dwojga skrzypków, altowiolistki i wiolonczelisty - wszyscy zajmujemy się muzyką od wielu lat. Występujemy zarówno podczas małych, prywatnych uroczystości jak i na scenie filharmonii. Nasz repertuar z powodzeniem obejmuje propozycje zarówno klasyczne jak i rozrywkowe, w tym przeboje muzyki filmowej, musicalowej, pop oraz standardy jazzowe. W oparciu o nasze i Państwa sugestie jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny program artystyczny, by uświetnić wydarzenie każdego rodzaju (koncerty klasyczne, oprawę muzyczną ślubów i przyjęć weselnych, imprez firmowych, bankietów, spotkań biznesowych, uroczystości rodzinnych oraz imprez plenerowych w okresie letnim).
Świadczymy usługi na terenie województw lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

Opinie - Kwartet Smyczkowy Boccherini

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Oprawiamy muzyką śluby oraz przyjęcia weselne od 7 lat.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W oparciu o nasze i Państwa sugestie jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny program artystyczny, by uświetnić wydarzenie każdego rodzaju (koncerty klasyczne, oprawę muzyczną ślubów i przyjęć weselnych, imprez firmowych, bankietów, spotkań biznesowych, uroczystości rodzinnych oraz imprez plenerowych w okresie letnim).

Kontakt - Kwartet Smyczkowy Boccherini

Kwartet Smyczkowy Boccherini

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Szczecin

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz zespoły weselne w pobliżu: