The White

Sławek

The White

Ofiar Oświęcimia, Szczecin

(2)

O nas

Jesteśmy zespołem muzycznym, który łączy w sobie zarówno młodość, jak i doświadczenie, entuzjazm, zapał i profesjonalizm. Te cechy sprawiają, że świetnie odnajdujemy się na scenie i łatwo nawiązujemy kontakt z odbiorcami. Przede wszystkim jednak umiemy sprawić, że na twarzach bawiących się zagości uśmiech od początku do końca zabawy.

Granie dla innych nie jest dla nas pracą czy źródłem dochodów. To nasza pasja, którą uwielbiamy dzielić się z innymi. Za każdym razem, kiedy chwytamy za Instrumenty i stajemy za mikrofonami, łączymy nasze serca i umysły z tymi, którzy chcą za pomocą The White uświetnić zabawę czy ważne dla nich wydarzenie.

Gramy i bawimy się, dostosowując muzykę i klimat do Waszych potrzeb i pragnień. Zespół Muzyczny The White to gwarancja niezapomnianych przeżyć i ogromu przyjemności podczas imprez okolicznościowych czy rodzinnych, wesel, studniówek i tego wszystkiego, co jest związane z dobrą zabawą i radością.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta - The White

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksową obstawę wesela: prowadzimy zabawy weselne (wodzirej), przyśpiewki przy stołach (przy akompaniamencie akordeonu), a w razie potrzeby gramy również podczas uroczystości ślubnej w kościele. Zapewniamy dobraną muzykę, taką która wpada w ucho, którą wszyscy znają i dobrze się bawią.
Przeznaczona dla każdego i w każdym wieku.

Poprawiny

1500 zł

Opinie - The White

5

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AI

Angelika I

Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej. Był to strzał w dziesiątkę. The White doskonale wiedzą,jak rozkręcić imprezę. Wszyscy goście bawili się superrr. Dziękujemy że byliście z nami:)

5 lat temu

DS

Danuta S

Bardzo weseli i kreatywni ;)

6 lat temu

Kontakt - The White

The White

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Ofiar Oświęcimia Szczecin

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz zespoły weselne w pobliżu: