Wodzirej Animator Konferansjer DJ - Jarko
Wodzirej Animator Konferansjer DJ - Jarko Wrocław
(13)
Zobacz profil
zespół muz "El Dorado"
zespół muz "El Dorado" Poznań
(22)
Zobacz profil
PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator
PiK - Paweł P. i Krzysztof M. Dj - Konferansjer - Animator Poznań
(9)
Zobacz profil
Zespół Muzyczni Przyjaciele
Zespół Muzyczni Przyjaciele Poznań
Zobacz profil
Live band What The Funk

Rafał Jędruch

Live band What The Funk

(1)

O nas

Zespół WHAT THE FUNK powstał z potrzeby zapewnienia oprawy muzycznej na najwyższym poziomie. Jesteśmy wykształconymi muzykami, ale przede wszystkim muzyka jest naszą pasją i towarzyszy nam w codziennym życiu. Duże doświadczenie, oraz wieloletnia przyjaźń sprawiły, że potrafimy dopasować nasze usługi do najbardziej nietuzinkowych wymagań. Naszym celem jest zapewnienie Państwu obsługi muzycznej na poziomie, który od początku do końca, będzie wypadkową Państwa niezmiennego gustu , oczekiwań i naszego profesjonalizmu. Na repertuar naszego zespołu składają się największe światowe hity, a znaczną część z nich, postanowiliśmy zaaranżować w autorski sposób, dając niektórym drugie życie. Jeżeli chcą Państwo usłyszeć podczas swojego eventu, Andrzeja Zauchę, Zbigniewa Wodeckiego, ale i Tinę Turner, Michaela Jacksona, Bruno Marsa czy Norę Jones, to idealnie Państwo trafili. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

PRZEDZIAŁ CENOWY

6000 zł - 8000 zł

RODZAJ MUZYKI

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Live band What The Funk

Oprawa muzyczna wesela

7000 zł - 9999 zł

Podstawowy skład zespołu to 6 zawodowych muzyków: wokalistka, klawiszowiec + wokal, perkusista, basista, gitarzysta, saksofonista oraz DJ/realizator nagłośnienia. Naszym celem jest dostarczanie muzyki na jak najwyższym poziomie wykonania i jakości. W naszym repertuarze znajdują się utwory zarówno z aktualnych list przebojów jak i tych sprzed lat wykonywane w naszych aranżacjach nadających im nowe brzmienie. Dysponujemy własnym nagłośnieniem, oświetleniem i transportem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zgodnie z ustaleniami. Każdy nasz klient zawsze otrzymuje pełną informacje o przebiegu oraz repertuarze wykonywanym na jego uroczystości.

Przyjęcie weselne: 7000zł | oprawa muzyczna przyjęcia weselnego do godziny 2:00 (od godz. 2:00 do rana gra nasz DJ), nagłośnienie, oświetlenie sceniczne, konferansjerka, tło muzyczne w czasie trwania przerw i posiłków, transport do 100km od Poznania. Czas trwania usługi liczony jest od wejścia Młodej Pary na salę. Istnieje możliwość przedłużenia imprezy. Koszt każdej rozpoczętej godziny to 600zł
Dodatkowy instrument, drugi wokal | istnieje możliwość powiększenia zespołu o dodatkowy instrument – (800zł) lub drugi wokal męski lub żeński – (800zł)
Koszt transportu powyżej 100 km i wynosi 1,40zł za 1 km liczony w każda stronę.
Potwierdzenie przyjęcia zlecenia polega na podpisaniu umowy oraz wpłacie zaliczki w wysokości 10% wartości całego zlecenia.

Opinie - Live band What The Funk

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

P&

Pablo &

Szeroki repertuar, muzycy których chce się słuchać, nawet jeśli nie chce się tańczyć. Gra live na naprawdę świetnym poziomie, do tego wokal Agaty Gołęmberskiej był wisienką na torcie. What the Funk grają nie tylko "dobrze i równo", ale przede wszystkim w muzyce przekazują emocje, więc ja nie nazwałbym ich "chałturnikami" wbrew tytułowi pewnej książki Rafała ;) Poza samą muzyką, bezproblemowy kontakt i dogrywanie szczegółów imprezy, otwartość na oczekiwania klienta ("jesteśmy tu dla Was") - znów ukłon dla Agaty za piękną i ekspresowo przygotowaną interpretację Banks. Bardzo się cieszymy, że Was wybraliśmy do oprawy naszego wesela! Jeśli któreś z nas będzie wyprawiać kolejne, na pewno o Was pomyślimy ;) Gorąco polecamy!

3 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Chociaż zespół What The Funk pod tą nazwą działa od niedawna, to w tym składzie osobowym zagraliśmy ze sobą już kilkaset koncertów, eventów i niezliczoną ilość wesel. Znamy się od ponad 8 lat, współpracujemy ze sobą na co dzień w różnych muzycznych konfiguracjach, a założenie składu jest dla nas umocnieniem wieloletniej przyjaźni i współpracy, co z pewnością słychać w naszym graniu.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W naszej ofercie znajduje się zapewnienie Państwu jak najlepszej oprawy muzycznej, oświetlenia oraz nagłośnienia. Nie prowadzimy zabaw, oczepin i konkursów. Uznajemy, że tą częścią świetnie zajmują się konferansjerzy, oraz osoby mające w swojej ofercie ten rodzaj usług. My skupiamy się na poprowadzeniu części muzycznej, w obrębie warstwy muzycznej prowadzimy jak najbardziej pewną narrację ograniczoną do aspektów muzycznych (realizujemy głównie te wesela, na których czas przeznaczony na taniec i zabawę przy muzyce, ma największe znaczenie:)

Kontakt - Live band What The Funk

Live band What The Funk

Poznań

Polecani z kategorii zespoły weselne

SURDUT 100% live
SURDUT 100% live Opole
(10)
Zobacz profil
Zespół muzyczny Tempo
Zespół muzyczny Tempo Koło
(1)
Zobacz profil
Juicy Events
Juicy Events Poznań
(2)
Zobacz profil
Orion Cover Band
Orion Cover Band Gniewkowo
(6)
Zobacz profil

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie: